madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011 (pierwszy post)

Dobry wieczór ;*
Na tym forum znajdują się osoby które używają kosmetyków z wyższych półek. Zawsze mnie zastanawiało, czy te kosmetyki które kosztują ok 100/200/300zł i więcej są warte swojej ceny?
Pytanka w podpunktach aby się łatwiej odpowiadało :) :
1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?
2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?
3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?

Pytanka proste i treściwe, aby każdy mógł odpowiedzieć :)
Być może uchroni nas ktoś od zbędnego zakupu za spore pieniądze, oraz znajdzie się jakaś perełka wśród tanich kosmetyków :)

Pozdrawiam :)

madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a wiesz ze nawet nie wiedzialam, ja sie nie znam na dobieraniu rozy, po prostu biore taki jaki mam pod reka, albo taki jaki mi sie okurat wydaje ladny

ja też się nie znam, ale patrząc na zdjęcia wyglądasz promiennie i NATURALNIE :)

Konto usunięte
Konto usunięte: masz na myśli sesję zakończoną niepowodzeniem czy raczej prawdziwy koniec?

ojj nie chciałabym ich zakończyć, kręci mnie to, ale niestety przez najbliższe 2 tygodnie dużo może się pozmieniać, ze względu na sesję i niezaliczone kolosy -___-
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też się nie znam, ale patrząc na zdjęcia wyglądasz promiennie i NATURALNIE :)

a dziekuje, staram sie wlasnie o taki efekt :mrgreen:
poike
poike
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ojj nie chciałabym ich zakończyć, kręci mnie to, ale niestety przez najbliższe 2 tygodnie dużo może się pozmieniać, ze względu na sesję i niezaliczone kolosy -___-

to może czas przeznaczony na wysiadywanie tutaj warto poświęcić nauce? ja tak zrobiłam, a niedługo znów fala egzaminów...
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aaaha, myślałam, że na lekarskim. pomijając fakt, że samo studiowanie na państwowych uczelniach jest drogie, to medycyna i pokrewne są cholernie drogie. same książki to wydatek rzędu kilku tysięcy. u mnie na roku sporo osób brało kredyty. jak studiowałam na politechnice to niezaliczone laborki to było prawie 1000zł, także gdybym nie miała takiej sytuacji jaką mam to pewnie ciężko by mi było.

lekarski ma niezłą jazdą, wiele się nasłuchałam już od studentów z 5 czy 6 roku ;)
jakbym miała tutaj wszystko opisać to zaraz dostałam bym bana za spamowanie.
położnictwo wydaje się kierunkiem nie wartym uwagi bo ludzie myślą, że to prosty materiał a g*wno prawda bo zajęcia są na naszej uczelni bardzo podobne do tych z lekarskiego, z tą różnicą, że nie mamy łaciny.
Ceny książek, mundurków i tych wszystkich potrzebnych rzeczy sprawił, że się nieźle zadłużyliśmy.
Brat aktualnie studiuje na politechnice, pierwszy rok więc jeszcze o łapówach gadki nie było, ale może się to zmienić gdyż przyjęli 170 osób a zostało najwytrwalszych ok 70 więc za zaliczenia mogą sobie sporo kasować.
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a dziekuje, staram sie wlasnie o taki efekt

proszę ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: to może czas przeznaczony na wysiadywanie tutaj warto poświęcić nauce? ja tak zrobiłam, a niedługo znów fala egzaminów...

Nauczyłam się tego, że trzeba dać sobie trochę luzu by nie popaść w jakąś depresję.
Dla mnie wieczory w domu są ŚWIĘTE (bo w tygodniu mieszkam w Katowicach) i przeznaczam je na relaks. Na początku uczyłam się dniami i nocami, piłam kilka mocnych kaw pod rząd + energy drinki by tylko nie znasnąć i się uczyć. nie wyszło mi to na dobre ;)
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

jak z tym tuszem? :mrgreen:
mmaryjka
mmaryjka
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

ogólnie wszystko co związane z medycyną do łatwych nie należy.
nie chodziło mi o łapówki, a po prostu o ceny jeśli nie zaliczysz na danym roku. ja nie zaliczyłam laborek z kabelków i gdybym została to w następnym roku musiałabym płacić żeby móc zaliczać.
uczelnie też muszą walczyć o przetrwanie.
madzia2143
madzia2143
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodziło mi o łapówki, a po prostu o ceny jeśli nie zaliczysz na danym roku.

to się nie zrozumieliśmy. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: uczelnie też muszą walczyć o przetrwanie.

wiadomo, ale czasami przesadzają. Na kierunku położniczym jest takie coś jak 'czepokowanie' po sesji zimowej, czyli uroczyste nadanie czepka ;p
musiałam zapłacić za czepek i identyfikator 70zł. śmieszna suma jak za identyfikator warty maksymalnie 10zł i czepka 20zł ;)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?

BRAK :-)
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?

BRAK :-)
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?


Henna Treatment Wax :woot: :szok: ale to do włosów :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kosmetyków z wyższych półek.


pojecie wzgledne

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?


wiele jest takich, z ktorych jestem zadowolona i nie zaluje przeznaczonych na nie pieniedzy
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?


nie mam nic w glowie

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?


najlepsza na swiecie jest Ziaja :tak:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

malami81
malami81
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?

NAJBARDZIEJ:
- Tusz - Diorshow Extase :zakochany:
- Żelowy eyeliner - Bobbi Brown
- Duo: róż + brązer - Nars

NAJMNIEJ:
chyba nie mam takiego

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?

NAJBARDZIEJ:
- cienie Inglot
- pędzle MAESTRO (chociaż ciężko to zaliczyć do kosmetyków, to raczej kategoria AKCESORIA)
- kosmetyki z Biodermy, m.in płyn micelarny z serii Sensibio, tonik nawilżający z serii Hydrabio
- odżywka, szampon, jedwab i maska do włosów - Lbiotica BIOVAX

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?

NAJBARDZIEJ:
na tą chwilę nie przychodzi mi nic do głowy

NAJMNIEJ:
Tusz Rimmel Sexy Cur'ves - ten tusz to jakaś porażka
Tricia
Tricia
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?


świetny! cudowny! wspaniały... jedynym minusem jest wydajność.

błyszczyk ten najwyższy, kolor identyczny na ustach jak na opakowaniu :)

pomadka z balsamem do ust :) świetnie nawilża

a co do nie trafionych produktów to chyba tylko

nie kryje zbyt dobrze i skóra strasznie się świeci....
produktów ze średniej i niskiej nie używam.
voiceontheradio
voiceontheradio
  17 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?

najbardziej to błyszczyk ysl
krem pod oczy lancome
róż coralista benefit
a najgorszy co wyszło po dłuższym stosowaniu kosmetyki z serii 3 steps qlinique
i korektor z maca
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?

nie orientuję się do jakiej ceny są te tańsze, ale zdaje mi się, że średnia półka :woot:
najbardziej trafione kosmetyki - loreal pure zone, maybelline collosal
najmniej trafiony kosmetyk - rimmel sexy cur.ves.
pijana
pijana
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z wyższej półki dla Ciebie to?

Najbardziej trafione - błyszczyki DiorKiss, płyn do demakijażu oczu Bi-Facil Lancome, tusz L'extreme Lancome
Najmniej trafione - tusz Effet Faux Cils YSL
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z średniej półki dla Ciebie to?

Podkład Toleriane La Roche - Posay (nowa formuła)
Podkład Infallible L'oreal
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Najbardziej i najmniej trafiony kosmetyk z niższej półki dla Ciebie to?

Baza Virtual Joko, tusz Colossal Maybelline
Najmniej trafiony -
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.