Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)
Powitać! :ziober2:
Tak, tak drodzy forumowicze! Sama byłam zaskoczona, gdy zobaczyłam nagłówek. Nie przypuszczałam, że ten muzyk jest w stanie się rozebrać (pomijając teledyski, np. Maroon 5 - This love - jak nie masz konta to nie sobie nie popatrzysz. :nie:)
Jak donosi niezbyt wiarygodny (moim zdaniem) polski portal plotkarski:
Konto usunięte
Konto usunięte: Joanna Krupa pokazała już, że najlepszym sposobem na wypromowanie akcji społecznej jest… rozebranie się do naga. W jej ślady poszedł niedawno wokalista amerykańskiego zespołu Maroon 5, Adam Levine. Piosenkarz pozuje nago w serii bardzo odważnych zdjęć. Jego penisa zasłaniają jedynie dwie kobiece ręce, wystające spomiędzy jego ud. Levine chce w ten sposób wypromować wśród mężczyzn regularne badanie jąder i prostaty w celu wykrycia raka. Ten pierwszy jest najczęstszym nowotworem złośliwym występującym u młodych mężczyzn. Ten drugi występuje u co dziesiątego mężczyzny, u którego wykryto nowotwór. Lekarze przekonują, że wystarczy comiesięczna samokontrola i zgłoszenie się do lekarza po wykryciu jakichkolwiek anomalii, by zapobiec rozwojowi choroby.







1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie?

2. Panowie przekonała Was ta reklama? Czy może potrzebujecie innej "zachęty"?

Pytanie dodatkowe:
3. Co sądzicie o tatuażach muzyka? :pavarotti:
Mi się podoba.

Kulturalnej dyskusji! :)

PS. Nie zdziwię się, jak dostanę bana za zdjęcia. :ziober2:
abstractly
abstractly
  9 stycznia 2011
Sensi
Sensi: 1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie? 2. Panowie przekonała Was ta reklama? Czy może potrzebujecie innej "zachęty"? Pytanie dodatkowe: 3. Co sądzicie o tatuażach muzyka? Mi się podoba.

1. Może i skuteczna, nie wiem, osobiście mi się on nie podoba..
2. nie przekonała
3. tatuaże obrzydliwe.
randallflagg
randallflagg
  9 stycznia 2011

Chyba wsadził sobie ptaka w dupsko. :woot:

Sensi
Sensi
  10 stycznia 2011
Pasywna
Pasywna: Oł litości, te tatuaże bym mu zaśliniła
Nie przypuszczałam, że zobaczę tego typu wypowiedź od Ciebie! :mrgreen:

Pasywna
Pasywna: Gdybym miała jadra, to pewnie po zobaczeniu tego zdjęcia bym się sama obmarał
A nie lepiej wynająć kogoś do tego? :D

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Jeszcze bym zdażył :P
Śpiesz się! :rotfl:

Gothiclady
Gothiclady: kampania ciekawa - choć nie wiem, czy zachęci do częstszego samobadania. jakoś nie wydaje mi się.
To tutaj kobietę należałoby "wrzucić", żeby panowie się zdecydowali.

Konto usunięte
Konto usunięte: No, udało Ci się. :-D
:flaszka nr jeden na stół!:

Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby to tylko dłonie..
:chrząka niepewnie i rozgląda się na boki: :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tatuaże są szpetne, lecz je się robi dla siebie.
Też tak myślę. Mnie się ma podobać, nie komuś innemu, o!

Konto usunięte
Konto usunięte: co wcale nie oznacza, że chcę go wykorzystać;)
Mam nadzieję... Szkoda mi go było...

Konto usunięte
Konto usunięte: a może chcesz mi powiedzić, że Ty przeszłabyś koło niego obojętnie? jakby tak spojrzał jak na tym zdjęciu;)
Chyba bym musiała, gdyby to było na środku ulicy... Aczkolwiek :gwiżdże znacząco:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.