Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)
Powitać! :ziober2:
Tak, tak drodzy forumowicze! Sama byłam zaskoczona, gdy zobaczyłam nagłówek. Nie przypuszczałam, że ten muzyk jest w stanie się rozebrać (pomijając teledyski, np. Maroon 5 - This love - jak nie masz konta to nie sobie nie popatrzysz. :nie:)
Jak donosi niezbyt wiarygodny (moim zdaniem) polski portal plotkarski:
Konto usunięte
Konto usunięte: Joanna Krupa pokazała już, że najlepszym sposobem na wypromowanie akcji społecznej jest… rozebranie się do naga. W jej ślady poszedł niedawno wokalista amerykańskiego zespołu Maroon 5, Adam Levine. Piosenkarz pozuje nago w serii bardzo odważnych zdjęć. Jego penisa zasłaniają jedynie dwie kobiece ręce, wystające spomiędzy jego ud. Levine chce w ten sposób wypromować wśród mężczyzn regularne badanie jąder i prostaty w celu wykrycia raka. Ten pierwszy jest najczęstszym nowotworem złośliwym występującym u młodych mężczyzn. Ten drugi występuje u co dziesiątego mężczyzny, u którego wykryto nowotwór. Lekarze przekonują, że wystarczy comiesięczna samokontrola i zgłoszenie się do lekarza po wykryciu jakichkolwiek anomalii, by zapobiec rozwojowi choroby.







1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie?

2. Panowie przekonała Was ta reklama? Czy może potrzebujecie innej "zachęty"?

Pytanie dodatkowe:
3. Co sądzicie o tatuażach muzyka? :pavarotti:
Mi się podoba.

Kulturalnej dyskusji! :)

PS. Nie zdziwię się, jak dostanę bana za zdjęcia. :ziober2:
lavagirl
lavagirl
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: 1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie? 2. Panowie przekonała Was ta reklama? Czy może potrzebujecie innej "zachęty"? Pytanie dodatkowe: 3. Co sądzicie o tatuażach muzyka? Mi się podoba. Kulturalnej dyskusji! :)

Nie rozumiem jaki jest sens takich reklam i dlaczego właśnie nagość miałaby do czegoś przekonać. Ale facet przystojny.
Jeśli ktoś nie chce dobrowolnie iść na badania to wątpie, że nagi koleś będzie odgrywał znaczącą rolę.
Tatuaże beznadziejne, jak każde tatuaże szpecą.
angelika28071991
angelika28071991
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Panie, co Wy na to?

On nic nie ma między nogami:ninja:
Tatuaże:ble:
Ogólnie jestem na nie. Głupi pomysł.
SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: On nic nie ma między nogami

no własnie to samo zauważyłam :ninja:
Paulinessa
Paulinessa
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: 1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie?


Mało mnie to obchodzi, a tatuaże jak tatuaze - obrzydliwe.
Flo
Flo
  8 stycznia 2011

meeega są te zdjęcia, już rano widziałam ;33

SoDope
SoDope
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: pomijając teledyski, np. Maroon 5 - This love -

tak swoją drogą ..
'Music video by Maroon 5 performing This Love. (C) 2003'
Jak ten czas szybko leci ..

Chamsko zapytam :ziober2:
Ma ktoś przeciek zdjęć bez rączek modelki ? :crylol:
feministka
feministka
  8 stycznia 2011
Flo
Flo: meeega są te zdjęcia, już rano widziałam ;33
Też mi się podoba ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ten czas szybko leci ..
też tak myślę. ale dalej mi się podoba ta piosenka. tak samo, jak to.- http://www.youtube.com/watch?v=p47fEXGabaY - Utwór z końca lat 90. tylko szkoda, że ten pan jest gejem. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ma ktoś przeciek zdjęć bez rączek modelki ?
Szukam. :ssh:
snjeszqa
snjeszqa
  8 stycznia 2011

juz widzialam.
wszystko super fajnie, tylko te lapki na jego kroczu mnie irytuja.

feministka
feministka
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko te lapki na jego kroczu mnie irytuja.
Znajdź taką, co nie irytują jej te ręce. :>
snjeszqa
snjeszqa
  8 stycznia 2011
feministka
feministka: Znajdź taką, co nie irytują jej te ręce. :>

lesbijka.
feministka
feministka
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lesbijka.
Czy ja wiem... prędzej byłoby jej yo bez różnicy. :tak:
snjeszqa
snjeszqa
  8 stycznia 2011
feministka
feministka: Czy ja wiem... prędzej byłoby jej yo bez różnicy.

lesbijka, ktora brzydzi sie facetami.
suckinsyn
suckinsyn
  8 stycznia 2011

zazdroszcze mu tych tatuaży.

iffy
iffy
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: 1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie?

być może, ale względy zdrowotne są ostatnią rzeczą o jakiej myślę patrząc na te zdjęcia. :ninja:
Sensi
Sensi: 3. Co sądzicie o tatuażach muzyka?

podobają mi się, on również.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.