Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)
Powitać! :ziober2:
Tak, tak drodzy forumowicze! Sama byłam zaskoczona, gdy zobaczyłam nagłówek. Nie przypuszczałam, że ten muzyk jest w stanie się rozebrać (pomijając teledyski, np. Maroon 5 - This love - jak nie masz konta to nie sobie nie popatrzysz. :nie:)
Jak donosi niezbyt wiarygodny (moim zdaniem) polski portal plotkarski:
Konto usunięte
Konto usunięte: Joanna Krupa pokazała już, że najlepszym sposobem na wypromowanie akcji społecznej jest… rozebranie się do naga. W jej ślady poszedł niedawno wokalista amerykańskiego zespołu Maroon 5, Adam Levine. Piosenkarz pozuje nago w serii bardzo odważnych zdjęć. Jego penisa zasłaniają jedynie dwie kobiece ręce, wystające spomiędzy jego ud. Levine chce w ten sposób wypromować wśród mężczyzn regularne badanie jąder i prostaty w celu wykrycia raka. Ten pierwszy jest najczęstszym nowotworem złośliwym występującym u młodych mężczyzn. Ten drugi występuje u co dziesiątego mężczyzny, u którego wykryto nowotwór. Lekarze przekonują, że wystarczy comiesięczna samokontrola i zgłoszenie się do lekarza po wykryciu jakichkolwiek anomalii, by zapobiec rozwojowi choroby.







1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie?

2. Panowie przekonała Was ta reklama? Czy może potrzebujecie innej "zachęty"?

Pytanie dodatkowe:
3. Co sądzicie o tatuażach muzyka? :pavarotti:
Mi się podoba.

Kulturalnej dyskusji! :)

PS. Nie zdziwię się, jak dostanę bana za zdjęcia. :ziober2:
Szczurzyca
Szczurzyca
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie?

Kampania może być skuteczna, bo jest ciekawa, przykłuwa wzrok. AQle nie wiem, czy faceta dobrze wybrali, pierwszy raz na oczy widzę go i pierwszy raz słyszę o jego istnieniu :zonk:

Sensi
Sensi: 3. Co sądzicie o tatuażach muzyka?

Fajne :zakochany:
To w sumie jedyna fajna w nim rzecz...
mmaryjka
mmaryjka
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: 1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna?

podoba mi się. mam nadzieję, że tak.

Sensi
Sensi: 3. Co sądzicie o tatuażach muzyka?

świetne.
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
suckinsyn
suckinsyn: zazdroszcze mu tych tatuaży.
Nie przypuszczałabym, że właśnie Ty to napiszesz! :szok:

Konto usunięte
Konto usunięte: być może, ale względy zdrowotne są ostatnią rzeczą o jakiej myślę patrząc na te zdjęcia.
chyba już wiem, o czym myślisz. :>

Konto usunięte
Konto usunięte: podobają mi się, on również.
hohoho! to kiedy na piwo?
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: Kampania może być skuteczna, bo jest ciekawa, przykłuwa wzrok. AQle nie wiem, czy faceta dobrze wybrali, pierwszy raz na oczy widzę go i pierwszy raz słyszę o jego istnieniu
Nie słyszałaś o nim nigdy? :woot: Jakim cudem, no? :szok:

Szczurzyca
Szczurzyca: Fajne To w sumie jedyna fajna w nim rzecz...
Głos też ma wspaniały - moim zdaniem.

Konto usunięte
Konto usunięte: podoba mi się. mam nadzieję, że tak.
Teraz trzeba tylko panów zmobilizować, ażeby się rady usłuchali.

Konto usunięte
Konto usunięte: świetne.
chcesz takie? :pavarotti:
Szczurzyca
Szczurzyca
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Nie słyszałaś o nim nigdy? Jakim cudem, no?

No nie.
wiesz - prasy muzycznej nie czytam, na przeglądanie muzycznych portali czasu nie marnuję, nowości mnie nie interesują i poza black metalem, aggrotech, oi!, RAC i piosenkami z lat 80 niczego nie słucham.
iffy
iffy
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: chyba już wiem, o czym myślisz. :>

o tym samym co ty? :rotfl:
Sensi
Sensi: hohoho! to kiedy na piwo?

na martini!
pijana
pijana
  8 stycznia 2011

Nie wiedziałam, że z niego takie ciacho Oo I dziary oczywiście jak najbardziej na plus, jaram się. A czy kampania tak rozegrana będzie skuteczna to nie wiem, bo wygląda na skierowaną do damskiej części społeczeństwa :pavarotti:

Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Szczurzyca
Szczurzyca: No nie. wiesz - prasy muzycznej nie czytam, na przeglądanie muzycznych portali czasu nie marnuję, nowości mnie nie interesują i poza black metalem, aggrotech, oi!, RAC i piosenkami z lat 80 niczego nie słucham.
Ja tam w 2003 jeszcze jako tako nowości "łapałam". Teraz to się zatrzymałam na APOP, Rammsteinie, Satyriconie. Głównie.

Konto usunięte
Konto usunięte: o tym samym co ty?
Chyba tak. :ninja:
:zawik:

Konto usunięte
Konto usunięte: na martini!
Mam Cin-Cin.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiedziałam, że z niego takie ciacho Oo I dziary oczywiście jak najbardziej na plus, jaram się. A czy kampania tak rozegrana będzie skuteczna to nie wiem, bo wygląda na skierowaną do damskiej części społeczeństwa
Ja to dawno odkryłam. :ninja: Tez mi się podobają, dlatego sobie na zlocie walnę dziarę na karku - Djabel obiecał się zając. :pavarotti:
Damska część społeczeństwa może sobie popatrzeć. :lol: oraz zmobilizować swoich mężczyzn do badań. :mrgreen:
pijana
pijana
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Ja to dawno odkryłam.

Mi się zawsze wydawał taki normalny, a tu proszę :D A nawet mam jego płytę, bo mama ich uwielbia, ja w sumie też lubię.
Sensi
Sensi: Tez mi się podobają, dlatego sobie na zlocie walnę dziarę na karku - Djabel obiecał się zając.

Uważaj, to wciąga :mrgreen: Ja mam w głowie milion pomysłów na następne :ninja:
Sensi
Sensi: Damska część społeczeństwa może sobie popatrzeć. oraz zmobilizować swoich mężczyzn do badań.

W sumie tak, ale wiesz jak jest z facetami i lekarzami, zazwyczaj idą w ostateczności :nie:
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się zawsze wydawał taki normalny, a tu proszę :D A nawet mam jego płytę, bo mama ich uwielbia, ja w sumie też lubię.
Normalny? Co masz na myśli?

Konto usunięte
Konto usunięte: Uważaj, to wciąga Ja mam w głowie milion pomysłów na następne
I mi kolczyk będzie robił. :rotfl: wszyscy pić będą, tylko ja będę abstynentką. :mrgreen: ale jak mus, to mus.
zresztą ja mam pomysł na drugą dziarę i na dwa kolczyki kolejne już. :mrgreen: ale nie chce mamusi demoralizować. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie tak, ale wiesz jak jest z facetami i lekarzami, zazwyczaj idą w ostateczności
No wiem, wiem. Acz zdarzają się wyjątki. :D
Obiecaj coś, a pójdzie i to nawet kilka razy. :lol:
Transcendencja
Transcendencja
  8 stycznia 2011

Fajny kolo , prawą rękę na ma nawet fajną reszta do bani jeżeli chodzi o tattoo .

Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajny kolo , prawą rękę na ma nawet fajną reszta do bani jeżeli chodzi o tattoo .
a poleziesz na badania? :mrgreen:
Praa ręka? :ninja: jestem zajęta tym, żeby mu środkową odsłonić. :cryloL:
pijana
pijana
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Normalny? Co masz na myśli?

Bez dziar, taki niesexowny... A tu proszę :D
Sensi
Sensi: I mi kolczyk będzie robił.

Gdzie? :> Ja mam ochotę na industrial, ale się posram z bólu, więc chyba nie da rady.
Sensi
Sensi: Obiecaj coś, a pójdzie i to nawet kilka razy.

A tu racja :lol2:
Transcendencja
Transcendencja
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: a poleziesz na badania? Praa ręka? jestem zajęta tym, żeby mu środkową odsłonić.

Bo ja wiem ...mam w głowie tą świadomość że ten problem mnie może dotyczyć ale póki co jeszcze na tym etapie nie chciałbym sie badać .
Tak prawa ręka z tatuażami jest fajna ,znaczy jego ,lewa moja prawa . Też kiedyś będe mn=iał tyle tattoo, chcociaż nie wiem skąd wezmę na nie pieniądze ;D
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez dziar, taki niesexowny... A tu proszę :D
Bo wtedy chyba nie miał. :>

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie? :> Ja mam ochotę na industrial, ale się posram z bólu, więc chyba nie da rady.
Najpierw pępek. Potem, tak, jak Stephan Groth (pomijając, że facet ma w nosie, brodzie i w uszach)


Potem łuk brwiowy. :>

Konto usunięte
Konto usunięte: A tu racja
ja tak zawsze mam. :lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.