Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)
Powitać! :ziober2:
Tak, tak drodzy forumowicze! Sama byłam zaskoczona, gdy zobaczyłam nagłówek. Nie przypuszczałam, że ten muzyk jest w stanie się rozebrać (pomijając teledyski, np. Maroon 5 - This love - jak nie masz konta to nie sobie nie popatrzysz. :nie:)
Jak donosi niezbyt wiarygodny (moim zdaniem) polski portal plotkarski:
Konto usunięte
Konto usunięte: Joanna Krupa pokazała już, że najlepszym sposobem na wypromowanie akcji społecznej jest… rozebranie się do naga. W jej ślady poszedł niedawno wokalista amerykańskiego zespołu Maroon 5, Adam Levine. Piosenkarz pozuje nago w serii bardzo odważnych zdjęć. Jego penisa zasłaniają jedynie dwie kobiece ręce, wystające spomiędzy jego ud. Levine chce w ten sposób wypromować wśród mężczyzn regularne badanie jąder i prostaty w celu wykrycia raka. Ten pierwszy jest najczęstszym nowotworem złośliwym występującym u młodych mężczyzn. Ten drugi występuje u co dziesiątego mężczyzny, u którego wykryto nowotwór. Lekarze przekonują, że wystarczy comiesięczna samokontrola i zgłoszenie się do lekarza po wykryciu jakichkolwiek anomalii, by zapobiec rozwojowi choroby.







1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie?

2. Panowie przekonała Was ta reklama? Czy może potrzebujecie innej "zachęty"?

Pytanie dodatkowe:
3. Co sądzicie o tatuażach muzyka? :pavarotti:
Mi się podoba.

Kulturalnej dyskusji! :)

PS. Nie zdziwię się, jak dostanę bana za zdjęcia. :ziober2:
sylwik
sylwik
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: wiedziałam. :>

no oczywiscie! :ziober2:

to co za tat robisz? :mrgreen:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: bierz się za robotę.

Nie muszę jak tak moje koleżanki dają radę :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no oczywiscie! to co za tat robisz?
Zboczuch, a nie cnotka. :nie:
jaki tat? :o

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie muszę jak tak moje koleżanki dają radę
każdy człowiek przed 30 powinien mieć troje dzieci, ażeby demografia nie była tak kiepskim stanie.
Darunia511
Darunia511
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: 1. Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie?

Na pewno zwraca na siebie uwagę reklama, ale nie wiem czy bym doszła do tego ze chodzi o badanie jąder gdybym nie przeczytała..
Dobrego.

Sensi
Sensi: 3. Co sądzicie o tatuażach muzyka?

Japońskie tatuaże mogą być, jeżeli jest ich wiecej niż słynna ryba koi.. Mi brakuje koloru i ten pod cycami wygląda na niedokończony ale okej, aldne tatuaże.
sylwik
sylwik
  8 stycznia 2011
Sensi
Sensi: Zboczuch, a nie cnotka.

przeeeciez wiesz ze cnotka:mrgreen:

Sensi
Sensi: jaki tat? :o

tatuaz, pisalas wczesniej ze na karku bedzie, jaki wzor? :)
Sensi
Sensi
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przeeeciez wiesz ze cnotka
którą już dymał? :*

Konto usunięte
Konto usunięte: tatuaz, pisalas wczesniej ze na karku bedzie, jaki wzor? :)
nie załapałam. :nie: do mnie trzeba drukowanymi.
Metaluga
Metaluga
  9 stycznia 2011

Zawsze mialam do niego słabość, raczej mi nie przejdzie, także nie będę się o nim rozpisywać, bo wiele rzeczy mnie w nim kręci.

Tatuaże ma niezłe, też wielki plus, sama bym je mu zabrała.
A pomysł na zdjęcia też inny, nie kryje się przynajmniej za liścmi. :-D

pokahontazz
pokahontazz
  9 stycznia 2011
Sensi
Sensi: . Panie, co Wy na to? Kampania może być skuteczna? I czy dobrego mężczyznę dobrali do tego, aby się pokazał w tego typu reklamie propagującej zdrowie?

kit z tym jaki to efekt przyniesie, ta fota z zadziorną minka jest mistrzowska, Adaś do puknięcia tu i teraz haha!
Sensi
Sensi
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze mialam do niego słabość, raczej mi nie przejdzie, także nie będę się o nim rozpisywać, bo wiele rzeczy mnie w nim kręci.
reszcie trafiłam w Twój czuły punkt. :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie kryje się przynajmniej za liścmi. :-D
Sama bym z chęcią była na tym zdjęciu, a raczej moje dłonie ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Adaś do puknięcia tu i teraz haha!
Kolejna niewyżyta seksualnie kobieta, no nie. :D
Z całym szacunkiem, ale mój brat ma też Adaś...:and:
Pasywna
Pasywna
  9 stycznia 2011

Oł litości, te tatuaże bym mu zaśliniła:w00t:.

Sensi
Sensi: Kampania może być skuteczna?

Gdybym miała jadra, to pewnie po zobaczeniu tego zdjęcia bym się sama obmarała:ziober2:.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 stycznia 2011
Sensi
Sensi: każdy człowiek przed 30 powinien mieć troje dzieci, ażeby demografia nie była tak kiepskim stanie.

Jeszcze bym zdażył :P

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gothiclady
Gothiclady
  9 stycznia 2011

zdjecia fajne, kampania ciekawa - choć nie wiem, czy zachęci do częstszego samobadania. jakoś nie wydaje mi się. a sam pan Adam jest dla mnie aseksualny i w ogóle mi się nie podoba :)

Metaluga
Metaluga
  9 stycznia 2011
Sensi
Sensi: reszcie trafiłam w Twój czuły punkt.

No, udało Ci się. :-D

Sensi
Sensi: Sama bym z chęcią była na tym zdjęciu, a raczej moje dłonie ;-)

Żeby to tylko dłonie.. :ziober2:
Fuhrer
Fuhrer
  9 stycznia 2011

Tatuaże są szpetne, lecz je się robi dla siebie.

pokahontazz
pokahontazz
  9 stycznia 2011
Sensi
Sensi: ale mój brat ma też Adaś...

co wcale nie oznacza, że chcę go wykorzystać;)

Sensi
Sensi: Kolejna niewyżyta seksualnie kobieta, no nie. :D

a może chcesz mi powiedzić, że Ty przeszłabyś koło niego obojętnie? jakby tak spojrzał jak na tym zdjęciu;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.