Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011 (pierwszy post)

Sukienki Wam pokazywac nie będę :mrgreen:.

Jest bez ramiączek i w sumie to aby mi piersi zakrywa, a na dekolcie ma koronkę, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka, ale czegoś jej dodaje.
Dlatego też wszystkiego rodzaju wisiorki na szyję odpadają. Mam długie włosy i pomyślałam o jakiejś fryzurze zebranej na bok i w jedno ucho długi kolczyk, który leżałby jeszcze na ramieniu.

Q: Widziałyście jakieś fajne fryzury w stylu jaki opisałam? Nie chcę żeby było to coś ekstrawaganckiego tylko raczej skromnego ;-).

Q: Odżywka przeciw rozdwajaniu się paznokci, a zarazem przyspieszająca ich wzrost?


:bye:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Tylko tak strasznie niska

Konto usunięte
Konto usunięte: Wzrost:163

I tak jesteś większa ode mnie :crylol:

ChicaBombb
ChicaBombb: ja czekam 4 lata i 4 miesiace

ja byłam z facetem niecałe 5 lat .. nie pytaj dlaczego teraz nie jestem z nim .. :crylol:
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  3 stycznia 2011
Flo
Flo: BreakMyFall18:Fryzura wieczorowa ma być fryzurą wieczorową, ekstrawagancką, elegancką, dobrze wypracowaną, dodającą blasku, zmysłowości lub drapieżności, z dużym tapirem (dodaje objętości i wytrzymałości konstrukcji), a nie zwykłym upięciem :-) nie ma być prosta, fryzury proste to fryzury dziennie, użytkowe ;-)lepiej mieć proste, klasyczne upięcie niż poskręcane gówno niczym bazarkowa panienka


Otóż to.
ChicaBombb
ChicaBombb
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja byłam z facetem niecałe 5 lat .. nie pytaj dlaczego teraz nie jestem z nim ..

nie bede;) ale jesli zechcesz kiedys opowiedziec to chetnie poslucham:P
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2011
ChicaBombb
ChicaBombb: ale jesli zechcesz kiedys opowiedziec to chetnie poslucham:P

skrócę Ci w jednym zdaniu.
Jak stary Qń w wieku 28 lat nie umie się zdecydować czy po 5 latach chce być ze mną czy też nie - to po jaką cholerę będę z Nim siedzieć i się męczyć ? :mrgreen:
lavagirl
lavagirl
  3 stycznia 2011

Ja bym włosy spięła właśnie w taki kucyk jak ma ta laska z pierwszych stron, ta co grała w High School Musical, nie pamietam jak sie zwie :D te upięte loczki to faktycznie wieś nad wsiami, urok tkwi w prostocie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.