Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011 (pierwszy post)

Sukienki Wam pokazywac nie będę :mrgreen:.

Jest bez ramiączek i w sumie to aby mi piersi zakrywa, a na dekolcie ma koronkę, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka, ale czegoś jej dodaje.
Dlatego też wszystkiego rodzaju wisiorki na szyję odpadają. Mam długie włosy i pomyślałam o jakiejś fryzurze zebranej na bok i w jedno ucho długi kolczyk, który leżałby jeszcze na ramieniu.

Q: Widziałyście jakieś fajne fryzury w stylu jaki opisałam? Nie chcę żeby było to coś ekstrawaganckiego tylko raczej skromnego ;-).

Q: Odżywka przeciw rozdwajaniu się paznokci, a zarazem przyspieszająca ich wzrost?


:bye:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Widziałyście jakieś fajne fryzury w stylu jaki opisałam?

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  3 stycznia 2011
http://forum.szafa.pl/49/1172578/pomozcie-z-fryzura-na-studniowke.html

Poszukaj tutaj.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011


niestety widać tylko przód.



Jeden bok można zaczesać gładko, a resztę misternie poukładać podpiąć klamrą jak na zdjęciu i puścić bokiem ;-) zastanawiam się nad taką ślubną
zelka
Posty: 6563 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 44
zelka
  3 stycznia 2011
Life more, think less
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
zelka
zelka: zelka


Nie podoba mi sie, wyglada jakby wlosy byly spiete w normalny kucyk :woot: za malo jak na wieczorówke, Ale w sumie nie mi ma sie podobac tylko autorce watku ;p
PapsiP
PapsiP
  3 stycznia 2011
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie podoba mi sie, wyglada jakby wlosy byly spiete w normalny kucyk za malo jak na wieczorówke, Ale w sumie nie mi ma sie podobac tylko autorce watku ;p

W prostocie siła. Nie zawsze chodzi o to, żeby mieć na głowie barokowy misz masz, nawet jeśli mamy na myśli fryzurę wieczorową :)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niestety widać tylko przód.

Niestety mi się nie podoba :D.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeden bok można zaczesać gładko, a resztę misternie poukładać podpiąć klamrą jak na zdjęciu i puścić bokiem ;-) zastanawiam się nad taką ślubną

O tym właśnie myślałam, lecz moje włosy nie są zbyt podatne na różne fryzury, dlatego też nie widac byłoby żadnego efektu :)
Swoją? :woot:

zelka
zelka: zelka

+ muszę miec grzywkę ;-D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Jasmina
Jasmina
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Cudnaaa ta fryzura, też chce taką :zakochany: :zakochany:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W prostocie siła. Nie zawsze chodzi o to, żeby mieć na głowie barokowy misz masz, nawet jeśli mamy na myśli fryzurę wieczorową :)


Oh, jakby było fajnie gdyby tak myśleli mistrzowie fryzjerstwa wyznaczający trendy no i egzaminatorowie egzaminu zawodowego ;-)

Fryzura wieczorowa ma być fryzurą wieczorową, ekstrawagancką, elegancką, dobrze wypracowaną, dodającą blasku, zmysłowości lub drapieżności, z dużym tapirem (dodaje objętości i wytrzymałości konstrukcji), a nie zwykłym upięciem :-) nie ma być prosta, fryzury proste to fryzury dziennie, użytkowe ;-)



BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Jasmina
Jasmina: Cudnaaa ta fryzura, też chce taką


Ej, nieeeee to będzie MOJA fryzura ślubna :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Niestety mi się nie podoba :D.


Dla mnie bomba, tego typu uczesania są teraz bardzo modne, ale kazdy ma swoj gust :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Swoją?


Nie doczytałam, TAK MOJĄ, za równiutkie 9 miesięcy wychodzę za mąż :zakochany:

03.09.2011 :zakochany:
VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma być prosta, fryzury proste to fryzury dziennie, użytkowe

Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Ale cóż, masz prawo, by wyrazić własną opinię.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.