Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011 (pierwszy post)

Sukienki Wam pokazywac nie będę :mrgreen:.

Jest bez ramiączek i w sumie to aby mi piersi zakrywa, a na dekolcie ma koronkę, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka, ale czegoś jej dodaje.
Dlatego też wszystkiego rodzaju wisiorki na szyję odpadają. Mam długie włosy i pomyślałam o jakiejś fryzurze zebranej na bok i w jedno ucho długi kolczyk, który leżałby jeszcze na ramieniu.

Q: Widziałyście jakieś fajne fryzury w stylu jaki opisałam? Nie chcę żeby było to coś ekstrawaganckiego tylko raczej skromnego ;-).

Q: Odżywka przeciw rozdwajaniu się paznokci, a zarazem przyspieszająca ich wzrost?


:bye:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: takie tematy zawsze były zamykane...I dziwi mnie ,ze była moderatorka i tym razem tego nie zrobiła.

Najwidoczniej jest założony jak najbardziej odpowiedni ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Siedzę tutaj nie od wczoraj,takze swoje widziałam.

Myślisz, że tutaj na stukałam sobie 10 tys. postów. Dajże spokój sobie dziewczyno
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Sylvinka

Ja jednak chciałabym zobaczyć tą sukienkę :kv3:

@BreakMyFall18:
Gratuluję :D

Konto usunięte
Konto usunięte: i spodobała mi się inna to bym się załamała

Też tak myślę...
Tu taka szczęśliwa bym chodziła bo kiecka śliczna i ogólnie a tu trach... ładniejsza na wystawie. :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ja bym np 5 miesięcy wcześniej kupiła sukienkę a potem jeszcze oglądała przed przypadek inne i spodobała mi się inna to bym się załamała


Ja mam upatrzone dwa modele, niestety jeden kosztuje 4,700 (ten jestem w stanie kupic) a drugi prawie 7 tys :-(nie wiem czy mi gdzies taniej uszyja, dlatego wiesz to zaJMUJE CZASU, potem poprawki, przymiarki, dodatki trzeba dobrac, paznokcie, fryzure, buty, welon, kwiaty, stroj pana mlodego... o matko.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, ja już z moim narzeczonym jestem prawie 3 lata (no w maju będzie :P) i dojrzałam do tej decyzji, a poza tym on jest starszy ode mnie o 'parę' lat i oboje doszliśmy do wniosku, ze nie ma na co czekać, chcemy być razem i będziemy :-) nie ma sensu chodzić ze sobą 5 lat jak to kiedyś było... zresztą i tak mieszkamy razem.

A jeżeli tak się sytuacja ma, to i tak by to była tylko kwestia czasu. Jeżeli oboje podjęliście taką, słuszną decyzję to życzę Wam aby szczęścia!! :)
Tak, masz rację, związki które trwają latami, nie mają najmniejszego sensu.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011
styka51
styka51: Ja jednak chciałabym zobaczyć tą sukienkę

http://www.iv.pl/images/53361093662006112008.jpg
Ależ proszę, wyszłam jak nie ja, zresztą...

Czesc Sylwia! Dawno Cię nie widziałam :P!
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Absentiaa
Absentiaa
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Najwidoczniej jest założony jak najbardziej odpowiedni ;-)

Najwidoczniej na każdego patrzy się inaczej....

Sylvinka
Sylvinka: Myślisz, że tutaj na stukałam sobie 10 tys. postów. Dajże spokój sobie dziewczyno

Nikt nie mówił,ze wszystkie posty sa z M&U,dziewczyno .
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
styka51
styka51: @BreakMyFall18: Gratuluję :D


Dziękujemy ślicznie :-)

Sylvinka
Sylvinka: A jeżeli tak się sytuacja ma, to i tak by to była tylko kwestia czasu. Jeżeli oboje podjęliście taką, słuszną decyzję to życzę Wam aby szczęścia!! :)


Dziękujemy jeszcze raz :-)

Dwie połowy razem znaczą idealny stan.. :zakochany:
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Tak, masz rację, związki które trwają latami, nie mają najmniejszego sensu.

raczej nie o to ci chodzilo :lol2:
styka51
styka51
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: drugi prawie 7 tys :-(nie wiem czy mi gdzies taniej uszyja,

Jak kiedyś czytałam na wizażu, to dziewczyny właśnie takie drogie kiecki zamawiały u krawcowej i wychodziło połowe taniej. Ale wiadomo, krawcowa musi być sprawdzona.

Konto usunięte
Konto usunięte: potem poprawki, przymiarki, dodatki trzeba dobrac, paznokcie, fryzure, buty, welon, kwiaty, stroj pana mlodego...

Marzy mi się coś takiego :zakochany:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwidoczniej na każdego patrzy się inaczej....


Daj spokój, temat jest także o modzie, poza tym jest ciekawy i jest fajna dyskusja, więc po co zamykać...
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najwidoczniej na każdego patrzy się inaczej....

Akurat tu się mylisz, bo z żadną z moderatorek nawet na Ty nie jestem, także ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nikt nie mówił,ze wszystkie posty sa z M&U,dziewczyno .

Więc daj sobie na wstrzymanie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dwie połowy razem znaczą idealny stan..

Ależ miło czyta się takie rzeczy :zakochany:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
styka51
styka51
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ależ proszę, wyszłam jak nie ja, zresztą...

Ładnaaa :D
Tylko mi pewnie z cycków by leciała, ale cóż :ninja:

Sylvinka
Sylvinka: Czesc Sylwia! Dawno Cię nie widziałam :P!

A ja Cię widziałam... na fejsie ^^ tylko nie byłam pewna czy Ty to na pewno Ty ;p
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
styka51
styka51: Jak kiedyś czytałam na wizażu, to dziewczyny właśnie takie drogie kiecki zamawiały u krawcowej i wychodziło połowe taniej. Ale wiadomo, krawcowa musi być sprawdzona.


No wlasnie skąd taką wziąść i czy uszyje ją idealnie taką jaką widziałam w salonie/na zdjęciu itp. :woot:

styka51
styka51: Marzy mi się coś takiego

Mi też się marzyło, a teraz się trochę boję i mam tremę..
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2011
styka51
styka51: Jak kiedyś czytałam na wizażu, to dziewczyny właśnie takie drogie kiecki zamawiały u krawcowej i wychodziło połowe taniej. Ale wiadomo, krawcowa musi być sprawdzona.

U mnie na moim terenie sprawdzone krawcowe biorą max 2000 zł za uszycie sukienki.
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: http://www.iv.pl/images/53361093662006112008.jpg

fajna laska jesteś :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.