Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011 (pierwszy post)

Sukienki Wam pokazywac nie będę :mrgreen:.

Jest bez ramiączek i w sumie to aby mi piersi zakrywa, a na dekolcie ma koronkę, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka, ale czegoś jej dodaje.
Dlatego też wszystkiego rodzaju wisiorki na szyję odpadają. Mam długie włosy i pomyślałam o jakiejś fryzurze zebranej na bok i w jedno ucho długi kolczyk, który leżałby jeszcze na ramieniu.

Q: Widziałyście jakieś fajne fryzury w stylu jaki opisałam? Nie chcę żeby było to coś ekstrawaganckiego tylko raczej skromnego ;-).

Q: Odżywka przeciw rozdwajaniu się paznokci, a zarazem przyspieszająca ich wzrost?


:bye:

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011

To mi sie jeszcze podoba, ale to na studniowke raczej odpada :-)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz. Ale cóż, masz prawo, by wyrazić własną opinię.


Oczywiscie ;-) gdyby fryzury wieczorowe miały być proste to wystarczy zapisać się na dobre modelowanie z podpięciem i zapłacić 70 zł a nie na wieczorówke i placic 150 :-)
Nie mów mi, że się myle, bo widzę czego wymagają klientki i jaka jest definicja fryzury wieczorowej. A w ogole to zalezy od gustu, ale raczej malo klientek chce fryzure wieczorowa PROSTA.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie bomba, tego typu uczesania są teraz bardzo modne, ale kazdy ma swoj gust :-)

To studniówka, a idę na nią tylko jako os. tow. także z taką poczekam do swojej :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie doczytałam, TAK MOJĄ, za równiutkie 9 miesięcy wychodzę za mąż 03.09.2011

Jejciu, gratuluję!!! Kocham takie uroczystości :zakochany:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Jejciu, gratuluję!!! Kocham takie uroczystości


Dziękuje bardzo. Po 15 stycznia jadę kupić suknie, tzn narazie się będe rozglądać.. :-) i nie mogę się doczekać!
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po 15 stycznia jadę kupić suknie, tzn narazie się będe rozglądać.. :-)

no właśnie też mi się to wydawało, że to wcześnie bardzo :D
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuje bardzo. Po 15 stycznia jadę kupić suknie, tzn narazie się będe rozglądać.. :-) i nie mogę się doczekać!

Nie dziwię się, to taki cudowny dzień.
A ile masz lat jeśli można wiedziec? :mrgreen:
No trzeba już, będzie czas na wszystkie przymiarki, przeróbki itd.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie też mi się to wydawało, że to wcześnie bardzo :D


Kochana! Im wcześniej, tym lepiej. We wrześniu jest mnóstwo ślubów, jakbym chciała kupić i uszyć suknię w czerwcu lub lipcu, to dopłacam za 'ekspresowe' szycie...
Flo
Flo
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fryzura wieczorowa ma być fryzurą wieczorową, ekstrawagancką, elegancką, dobrze wypracowaną, dodającą blasku, zmysłowości lub drapieżności, z dużym tapirem (dodaje objętości i wytrzymałości konstrukcji), a nie zwykłym upięciem :-) nie ma być prosta, fryzury proste to fryzury dziennie, użytkowe ;-)

lepiej mieć proste, klasyczne upięcie niż poskręcane gówno niczym bazarkowa panienka
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Nie dziwię się, to taki cudowny dzień. A ile masz lat jeśli można wiedziec? No trzeba już, będzie czas na wszystkie przymiarki, przeróbki itd.


20 ponad :-) wiem wiem, jestem jeszcze taka młoda... :and:
Absentiaa
Absentiaa
  3 stycznia 2011

Dziwne,ze ten temat nie został jeszcze zamknięty....
Myślałam,ze o fryzurach piszemy na górze :ziew:

Sylvinka
Sylvinka: Sylvinka

Mając taki "staz" powinnas o tym wiedziec.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Flo
Flo: lepiej mieć proste, klasyczne upięcie niż poskręcane gówno niczym bazarkowa panienka


Nie pisałam o poskręcanym gównie tylko o wypracowanych, pięknych fryzurach. Nie wiem czy odróżniasz te dwa. Pozatym nie każde upięcie jest z loków, więc nie rozumiem, dlaczego ma być poskręcanym gównem.

Wieczorem na balu, imprezie sylwestrowej, karnawałowej, weselu, komuni itp każdy chce błyszczeć, pięknie wyglądać. A nie prosto ;-)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 20 ponad :-) wiem wiem, jestem jeszcze taka młoda...

Ostatnimi czasy wszystkim się spieszy do tego ołtarza. Ale 20 to nie jest jeszcze mało. Moje dwie znajome wychodzą za mąż w tym roku, mając ledwo po 18. Jedna przed dziecko druga z 'miłości' ekhem ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwne,ze ten temat nie został jeszcze zamknięty.... Myślałam,ze o fryzurach piszemy na górze

Ogólnie o włosach, a ten temat nie jest 'sam'.

Konto usunięte
Konto usunięte: Mając taki "staz" powinnas o tym wiedziec.

Kto powiedział, że ten 'staż' odbył się tutaj?
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
SoDope
SoDope
  3 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Im wcześniej, tym lepiej.

Jak ja bym np 5 miesięcy wcześniej kupiła sukienkę a potem jeszcze oglądała przed przypadek inne i spodobała mi się inna to bym się załamała :ziober2:
Absentiaa
Absentiaa
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ogólnie o włosach, a ten temat nie jest 'sam'.

takie tematy zawsze były zamykane...I dziwi mnie ,ze była moderatorka i tym razem tego nie zrobiła.

Sylvinka
Sylvinka: Kto powiedział, że ten 'staż' odbył się tutaj?

Siedzę tutaj nie od wczoraj,takze swoje widziałam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  3 stycznia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ostatnimi czasy wszystkim się spieszy do tego ołtarza. Ale 20 to nie jest jeszcze mało. Moje dwie znajome wychodzą za mąż w tym roku, mając ledwo po 18. Jedna przed dziecko druga z 'miłości' ekhem ;-)


Hmm, ja już z moim narzeczonym jestem prawie 3 lata (no w maju będzie :P) i dojrzałam do tej decyzji, a poza tym on jest starszy ode mnie o 'parę' lat i oboje doszliśmy do wniosku, ze nie ma na co czekać, chcemy być razem i będziemy :-) nie ma sensu chodzić ze sobą 5 lat jak to kiedyś było... zresztą i tak mieszkamy razem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.