agusies
agusies
  27 grudnia 2010 (pierwszy post)

cześć :mrgreen:
Dostałam propozycję sesji zdjęciowej. Mam już kilka za sobą, ale były to sesje w plenerze. Teraz z racji, że fotograf to zmarźluch, sesja ma się odbyć w studio. Szukam pomysłu na siebie. Mam ich sporo, ale.. no właśnie, nie w studio.
Może Wy macie jakieś pomysły? Tematyka może byś różna. Coś seksownego, mrocznego, na sportowo (jestem koszykarką) może retro.. albo męska koszula (częściowo mokra bądź nie) i do tego w ręce lampka czerwonego wina? Może coś fashion lub glamour? Chciałabym, żebyście mi pomogli z tematem jak i zarówno ze stylizacją i makijażem. Może jakieś przykładowe zdjęcia? :mrgreen: Zdjęcia niekomerycjne, do mojego portfolio :)
mam nadzieje, że na wieczór jesteście kreatywni :ziober2:

pozdrawiam, Aga.
mmaryjka
mmaryjka
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz o mnie?

nie wiem czy jesteś młoda i czy jesteś dupą więc nie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem czy jesteś młoda i czy jesteś dupą więc nie.


:crylol: :lol:
folkemon
folkemon
  28 grudnia 2010

rozbierz się

Darunia511
Darunia511
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: cześć Dostałam propozycję sesji zdjęciowej. Mam już kilka za sobą, ale były to sesje w plenerze. Teraz z racji, że fotograf to zmarźluch, sesja ma się odbyć w studio. Szukam pomysłu na siebie. Mam ich sporo, ale.. no właśnie, nie w studio. Może Wy macie jakieś pomysły? Tematyka może byś różna. Coś seksownego, mrocznego, na sportowo (jestem koszykarką) może retro.. albo męska koszula (częściowo mokra bądź nie) i do tego w ręce lampka czerwonego wina? Może coś fashion lub glamour? Chciałabym, żebyście mi pomogli z tematem jak i zarówno ze stylizacją i makijażem. Może jakieś przykładowe zdjęcia? Zdjęcia niekomerycjne, do mojego portfolio :) mam nadzieje, że na wieczór jesteście kreatywni pozdrawiam, Aga.

No jasne, ze będę Ci za darmochę oddawać pomysły, głupiego szukasz?
Styliste sobie załatw jak nie dajesz rady sama.
julCiak69
julCiak69
  28 grudnia 2010
www.adamsztokinier.com - do pewnego momentu są modelki, reszta to martwa natura. obejrzyj sobie. mam kilka ulubionych zdjęć autorstwa mojego brata, ale nie będę o tym się rozpisywała...
i link na grono.net - sesje - akurat link jest bezpośrednio do mojego ulubionego zdjęcia w wykonaniu mojego brata. :pavarotti:
Tylko dlaczego on się nie chce uczyć. :nie:
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 grudnia 2010
Flo
Flo: jezeli sie fotomodelka zglasza do fotografa, to tylko z konkretna poropozycja, nie znosze pseudo modeleczek, ktore chca zeby wszystko robic za nie i jeszcze za darmo ma byc ofc.


Flo
Flo: a ja jestem fotografem i widze jak do mnie pisza dziewczyny, czasem az rece opadaja


Flo bez urazy, piszesz z wyższością, patrzysz na te dziewczyny z góry, a siebie uważasz za Bóg wie kogo. Kiedy Ty zaczęłaś zawodowo zajmować się fotografią, jakieś wykształcenie w tym kierunku mieć? Jesteś nastolatką. Zdolną, ale nastolatką. Nie uważam, żebyś była nie wiadomo jak doświadczona. Narzekać na nie mógłby ktoś z bagażem doświadczeń.

__________

A co do założycielki - wmieszanie w to Twojej pasji wydaje się być ciekawym pomysłem.
Flo
Flo
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Flo bez urazy, piszesz z wyższością, patrzysz na te dziewczyny z góry, a siebie uważasz za Bóg wie kogo. Kiedy Ty zaczęłaś zawodowo zajmować się fotografią, jakieś wykształcenie w tym kierunku mieć? Jesteś nastolatką. Zdolną, ale nastolatką. Nie uważam, żebyś była nie wiadomo jak doświadczona. Narzekać na nie mógłby ktoś z bagażem doświadczeń.

no akurat doswiadczenie mam calkiem spore i troche zarobilam na robieniu zdjec, pisze z wyzszoscia kiedy mam na mysli konkretna grupe osob, nie widzialas ich, nie pisaly do Ciebie, wiec nie rozumiesz, jak dojade do domu i ogarne kilka to Ci cycki opadna ;p
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  28 grudnia 2010
Flo
Flo: no akurat doswiadczenie mam calkiem spore i troche zarobilam na robieniu zdjec, pisze z wyzszoscia kiedy mam na mysli konkretna grupe osob, nie widzialas ich, nie pisaly do Ciebie, wiec nie rozumiesz, jak dojade do domu i ogarne kilka to Ci cycki opadna ;p

to najlepiej takim nie odpisywać i olać, po co tracić czas
jak ktoś wymaga, a sam z siebie nie chce nic dać :P
Fieska
Fieska
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: cześć Dostałam propozycję sesji zdjęciowej. Mam już kilka za sobą, ale były to sesje w plenerze. Teraz z racji, że fotograf to zmarźluch, sesja ma się odbyć w studio. Szukam pomysłu na siebie. Mam ich sporo, ale.. no właśnie, nie w studio. Może Wy macie jakieś pomysły? Tematyka może byś różna. Coś seksownego, mrocznego, na sportowo (jestem koszykarką) może retro.. albo męska koszula (częściowo mokra bądź nie) i do tego w ręce lampka czerwonego wina? Może coś fashion lub glamour? Chciałabym, żebyście mi pomogli z tematem jak i zarówno ze stylizacją i makijażem. Może jakieś przykładowe zdjęcia? Zdjęcia niekomerycjne, do mojego portfolio :) mam nadzieje, że na wieczór jesteście kreatywni


Ja bym proponowała Tobie na początek kilka prostych zdjęć. Bez specjalnego pozowania i dużej ilości rekwizytów, bo później nie będziesz wiedziała co masz robić i nie skoncentrujesz się na zdjęciach. Do stroju widzę Cię w kolorach. Jakieś adidasy, długie skarpety, kolorowe w paski, jakieś kolorowe szorty i do tego kolorowa koszulka, opaska i włosy upięte w kitkę to tego piłka do kosza. Piłkę możesz trzymać pod pachą lub udawać, że rzucasz do kosza czy kozłować. Nie polecałabym się rozbierać i robić jakieś seksowne sesje, bo się szybciej skompromitujesz niż zrobisz sobie portfolio. To by było na tyle z mojej strony.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  29 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostałam propozycję sesji zdjęciowej.


gratulacje i powodzenia

Konto usunięte
Konto usunięte: Flo bez urazy, piszesz z wyższością, patrzysz na te dziewczyny z góry, a siebie uważasz za Bóg wie kogo. Kiedy Ty zaczęłaś zawodowo zajmować się fotografią, jakieś wykształcenie w tym kierunku mieć? Jesteś nastolatką. Zdolną, ale nastolatką. Nie uważam, żebyś była nie wiadomo jak doświadczona. Narzekać na nie mógłby ktoś z bagażem doświadczeń.


:lol:
a ja pamietam jak bylam studentka, tez mi sie wydawalo, ze jestem najmadrzejsza, ze wiem wszystko, ze swiat nalezy do mnie i inne takie tam bzdury :lol:

zaryzykowalabym stwierdzenie, ze to typowe dla studentow ;) i na szczescie mija z wiekiem
student psychologii jest madrzejszy od kazdego spcyhologa z dyplomem
student medycyny jest madrzejszy od kazdego lekarza
student ekonomii jest madrzejszy nawet od Balcerowicza...
a juz na pewno oni wszyscy sa madrzejsi od "szarej masy" :mrgreen:

tylko studenci politechnik sa skromni i madrzy naprawde :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.