agusies
agusies
  27 grudnia 2010 (pierwszy post)

cześć :mrgreen:
Dostałam propozycję sesji zdjęciowej. Mam już kilka za sobą, ale były to sesje w plenerze. Teraz z racji, że fotograf to zmarźluch, sesja ma się odbyć w studio. Szukam pomysłu na siebie. Mam ich sporo, ale.. no właśnie, nie w studio.
Może Wy macie jakieś pomysły? Tematyka może byś różna. Coś seksownego, mrocznego, na sportowo (jestem koszykarką) może retro.. albo męska koszula (częściowo mokra bądź nie) i do tego w ręce lampka czerwonego wina? Może coś fashion lub glamour? Chciałabym, żebyście mi pomogli z tematem jak i zarówno ze stylizacją i makijażem. Może jakieś przykładowe zdjęcia? :mrgreen: Zdjęcia niekomerycjne, do mojego portfolio :)
mam nadzieje, że na wieczór jesteście kreatywni :ziober2:

pozdrawiam, Aga.
SoDope
SoDope
  27 grudnia 2010
Flo
Flo: nie znosze pseudo modeleczek,

widziałam Twoje fociaki są extra.

akty robisz ? :ziober2:
Flo
Flo
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój znajomy ma agencje fotomodelek http://queens.nazwa.pl/vipmodelstv/ I nie kojarzę, aby fotomodelki za nim biegały, raczej on je zaprasza na sesje.

a ja jestem fotografem i widze jak do mnie pisza dziewczyny, czasem az rece opadaja
Flo
Flo
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: widziałam Twoje fociaki są extra. akty robisz ?

a dziekuje ;)

robie ;DD
SoDope
SoDope
  27 grudnia 2010
Flo
Flo: a dziekuje ;)

ja już Cie prześledziłam i na maxmodels i na photoblogu ..
Od dawna oglądam.. dodatkowo mam w ulubionych i odwiedzam często :D
agusies
agusies
  27 grudnia 2010
Flo
Flo: zalezy tez jak duze studio i jakim tlem dysponuje fotograf

tło czarne i białe. wielkość... słyszałam, że "spore", ale wymiarów Ci nie podam bo pojęcia nie mam.

Flo
Flo: jezeli sie fotomodelka zglasza do fotografa, to tylko z konkretna poropozycja, nie znosze pseudo modeleczek, ktore chca zeby wszystko robic za nie i jeszcze za darmo ma byc ofc.

tzn to mnie dojrzał ten fotograf, spodobały mu się moje piegi i wzrost... mówi, że ma kilka pomysłów na mnie ale moje też chętnie zrealizuje. dlaczego miałabym nie skorzystać? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie kojarzę, aby fotomodelki za nim biegały, raczej on je zaprasza na sesje. Chyba, ze ktos sie uwaza za fotomodelke a nią nie jest, to juz wtedy inna sprawa...

ja zaczęłam niedawno. za fotomodelkę się nie uważam, być może w przyszłości. mam okazję, więc chcę skorzystać. wiem, że niektórzy tutaj interesują się i fotografią, i modą więc dlatego tu napisałam ;) jeśli tu nic nie znajdę to coś swojego zrealizuję, tyle. ale pomysłów nigdy nie za wiele.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Amator, pewnie się boi zaproponować rozbieraną sesję :)

nie ;)
agusies
agusies
  27 grudnia 2010
Flo
Flo: Flo

pokaż mi swoje pf, proszę :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Flo
Flo: a ja jestem fotografem i widze jak do mnie pisza dziewczyny, czasem az rece opadaja


MOIM ZDANIEM sliczne dziewczyny, prawdziwe fotomodelki nie zabiegają o sesję tylko fotograf zabiega o to :-) (ew chodzą na castingi ale to juz branza) ale to moje zdanie :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Flo
Flo:


Aha, ja tez ogladalam zdjecia, masz talent :-)
animka
animka
  27 grudnia 2010

w czym najlepiej się czujesz? jaka rola najbardziej odzwierciedla Twoją osobowość? na jakich zdjęciach chciałabyś się zobaczyć?
jeśli nie jesteś zawodową fotomodelką to będziesz wyglądała na zdjęciach wiarygodnie, jeśli dobrze będziesz się czuła w kreacji w której wystąpisz przed obiektywem. warto się nad tym zastanowić i nie robić czegoś na siłę.

agusies
agusies
  27 grudnia 2010
animka
animka: w czym najlepiej się czujesz? jaka rola najbardziej odzwierciedla Twoją osobowość? na jakich zdjęciach chciałabyś się zobaczyć? jeśli nie jesteś zawodową fotomodelką to będziesz wyglądała na zdjęciach wiarygodnie, jeśli dobrze będziesz się czuła w kreacji w której wystąpisz przed obiektywem. warto się nad tym zastanowić i nie robić czegoś na siłę.

chodzi o to, że czuję się dobrze w większości stylizacji. mało co mi nie odpowiada. potrafię się "wczuć" w dany klimat. chcę by zdjęcia były naprawdę dobre i podobały się zarówno mi jak i fotografowi.
Jasmina
Jasmina
  27 grudnia 2010

Ja bym coś dała związanego z Twoją pasją (koszykówka) Albo klasycznie Pin up :)

animka
animka
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o to, że czuję się dobrze w większości stylizacji. mało co mi nie odpowiada. potrafię się "wczuć" w dany klimat. chcę by zdjęcia były naprawdę dobre i podobały się zarówno mi jak i fotografowi.

w takim razie nie pomogę, bliższe sercu są mi portrety socjologiczne niż fashion (sądzę, że o coś takiego Ci chodzi), osobiście dobrałabym Ci kreacje dopiero po rozmowie z Tobą.
skoro lubisz koszykówkę to może nie jest to taki zły pomysł?
Flo
Flo
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja już Cie prześledziłam i na maxmodels i na photoblogu .. Od dawna oglądam.. dodatkowo mam w ulubionych i odwiedzam często :D

milo mi bardzo ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: pokaż mi swoje pf, proszę :)

flo.maxmodels

Konto usunięte
Konto usunięte: MOIM ZDANIEM sliczne dziewczyny, prawdziwe fotomodelki nie zabiegają o sesję tylko fotograf zabiega o to :-) (ew chodzą na castingi ale to juz branza) ale to moje zdanie :-)

niekoniecznie, czesto modelka musi najpierw sama zabiegac o fotografow i wydac troche na portfolio, zeby ktos sie zaczal nia interesowac

Konto usunięte
Konto usunięte: Aha, ja tez ogladalam zdjecia, masz talent :-)

dziekuje ;)
agusies
agusies
  27 grudnia 2010

ok. więc co z tą piłką? przydałby się stos piłek, byłoby efektownie.. ale posiadam tylko 4 :D

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Flo
Flo: niekoniecznie, czesto modelka musi najpierw sama zabiegac o fotografow i wydac troche na portfolio, zeby ktos sie zaczal nia interesowac


Pewnie tak jest, ja sobie to wyobrazam na skale tych swiatowych fotomodelek, kazdy chcialby je sfotografowac, i moze dlatego :woot: ale to nie na polskie realia
nia licząc
DZOŁANY KRUPY
i
ANJI RUBIK
:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.