agusies
agusies
  27 grudnia 2010 (pierwszy post)

cześć :mrgreen:
Dostałam propozycję sesji zdjęciowej. Mam już kilka za sobą, ale były to sesje w plenerze. Teraz z racji, że fotograf to zmarźluch, sesja ma się odbyć w studio. Szukam pomysłu na siebie. Mam ich sporo, ale.. no właśnie, nie w studio.
Może Wy macie jakieś pomysły? Tematyka może byś różna. Coś seksownego, mrocznego, na sportowo (jestem koszykarką) może retro.. albo męska koszula (częściowo mokra bądź nie) i do tego w ręce lampka czerwonego wina? Może coś fashion lub glamour? Chciałabym, żebyście mi pomogli z tematem jak i zarówno ze stylizacją i makijażem. Może jakieś przykładowe zdjęcia? :mrgreen: Zdjęcia niekomerycjne, do mojego portfolio :)
mam nadzieje, że na wieczór jesteście kreatywni :ziober2:

pozdrawiam, Aga.
Flo
Flo
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ok. więc co z tą piłką? przydałby się stos piłek, byłoby efektownie.. ale posiadam tylko 4 :D

idz pozyczyc z jakiejs szkoly ;p
SoDope
SoDope
  27 grudnia 2010
Flo
Flo: milo mi bardzo ;)

chciałam się nawet z Tobą umówić na 'ustawkę' ale wiedziałam, że mnie nie będziesz chciała tak więc nie zagadywałam :mrgreen:
SoDope
SoDope
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: więc co z tą piłką?

ja bym jedna pozycje taką strzeliła.

w stringach + kręcąca się piłka na ŚRODKOWYM PALCU. :D
agusies
agusies
  27 grudnia 2010

Flo... rewelacja! :brawo: naprawdę masz talent. i to jeszcze taka młoda.. no no. owocnej pracy życzę !

Konto usunięte
Konto usunięte: w stringach + kręcąca się piłka na ŚRODKOWYM PALCU. :D

zazwyczaj kręci się na wskazującym haha ;D
angelika28071991
angelika28071991
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może Wy macie jakieś pomysły?

poprzeglądaj profile na maxmodels i pewnie coś znajdziesz.. nie mogę Ci powiedzieć co byś mogła bo nie wiem w czym się najlepiej czujesz...

Konto usunięte
Konto usunięte: Co to za fotograf skoro nie ma pomysłu na sesje?

to mnie właśnie też zastanawia..

Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam, Aga.

Rozumiem,że nie płacisz za sesję?
Bo jeśli tak to wstyd żeby płacić i jeszcze fotograf wymagał od modelki tematu na sesję i stylizacji...
Ja miałam kilka sesji TFP ale nigdy nie myślałam nad tematem.. zawsze fotograf proponował a ja albo się godziłam albo mówiłam by wymyślił coś innego.
agusies
agusies
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem,że nie płacisz za sesję? Bo jeśli tak to wstyd żeby płacić i jeszcze fotograf wymagał od modelki tematu na sesję i stylizacji... Ja miałam kilka sesji TFP ale nigdy nie myślałam nad tematem.. zawsze fotograf proponował a ja albo się godziłam albo mówiłam by wymyślił coś innego.

płacę, czekoladą :)
przejrzyj stronę wcześniej, wyjaśniłam o co chodzi :)

Flo
Flo: idz pozyczyc z jakiejs szkoly ;p

wolne mają :P
SoDope
SoDope
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zazwyczaj kręci się na wskazującym haha ;D

ale to celowo ma być na środkowym.
Flo
Flo
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałam się nawet z Tobą umówić na 'ustawkę' ale wiedziałam, że mnie nie będziesz chciała tak więc nie zagadywałam

haha no teraz akurat szukam tylko doswiadczonych modelek, ale w wakacje czemu nie ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Flo... rewelacja! naprawdę masz talent. i to jeszcze taka młoda.. no no. owocnej pracy życzę !

dzieki bardzo ;D
agusies
agusies
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to celowo ma być na środkowym.

domyśliłam się :) ale jednak wolałabym na wskazującym. osobiście nie lubię oglądać zdjęć na którym na sam początek ktoś każe mi spier.alać ;p
SoDope
SoDope
  27 grudnia 2010
Flo
Flo: haha no teraz akurat szukam tylko doswiadczonych modelek, ale w wakacje czemu nie ;p


no teraz nawet bym nie chciała. :ninja:
muszę schudnąć jeszcze.
do tego ładniej wyglądam jak jest słoneczna pogoda.. :mrgreen:
SoDope
SoDope
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jednak wolałabym na wskazującym. osobiście nie lubię oglądać zdjęć na którym na sam początek ktoś każe mi spier.alać ;p

no to nie o to chodzi.

po prostu wg mnie taka poza by oznaczała że masz w dupie co ludzie powiedzą na to w co grasz
Owieczka
Owieczka
  27 grudnia 2010

może Cię wena najdzie w trakcie, jak obejrzysz studio i rekwizyty :D a przykłady hm

mmaryjka
mmaryjka
  27 grudnia 2010

takie młode dupy, pseudo modelki są najgorsze. mam taką jedną która już od ponad 4 miesięcy regularnie pisze maile do mnie i moich znajomych ze studia. nie wiem kiedy skończy jej się cierpliwość.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  27 grudnia 2010

Masz fajne piegi, ( na plecach:P)zrobiłbym coś aby je uwydatnić :P
poza tym właśnie zabiegi z piłką mogłyby być ciekawe:P

agusies
agusies
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a przykłady hm

dziękuję ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: takie młode dupy, pseudo modelki są najgorsze.

mówisz o mnie?

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz fajne piegi, ( na plecach:P)zrobiłbym coś aby je uwydatnić :P

coś.. pewnie zdjęcie takie by było widać ramiona i plecy, ale to już fotografa zadanie :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.