agusies
agusies
  27 grudnia 2010 (pierwszy post)

cześć :mrgreen:
Dostałam propozycję sesji zdjęciowej. Mam już kilka za sobą, ale były to sesje w plenerze. Teraz z racji, że fotograf to zmarźluch, sesja ma się odbyć w studio. Szukam pomysłu na siebie. Mam ich sporo, ale.. no właśnie, nie w studio.
Może Wy macie jakieś pomysły? Tematyka może byś różna. Coś seksownego, mrocznego, na sportowo (jestem koszykarką) może retro.. albo męska koszula (częściowo mokra bądź nie) i do tego w ręce lampka czerwonego wina? Może coś fashion lub glamour? Chciałabym, żebyście mi pomogli z tematem jak i zarówno ze stylizacją i makijażem. Może jakieś przykładowe zdjęcia? :mrgreen: Zdjęcia niekomerycjne, do mojego portfolio :)
mam nadzieje, że na wieczór jesteście kreatywni :ziober2:

pozdrawiam, Aga.
SoDope
SoDope
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: że na wieczór jesteście kreatywni

Mój zegar biologiczny został przebadany .. ponoć od 19 do 23 : 00 mam kreatywne myślenie. :woot:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2010

Może być seksowna sesja :pavarotti:
Atrybut piłki do kosza trzymanej w czarnych stringach :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


Co to za fotograf skoro nie ma pomysłu na sesje? Od kiedy fotomodelka musi sama kombinować jakie mają być zdjęcia? :woot:, chyba, ze to amatorszczyzna
ChicaBombb
ChicaBombb
  27 grudnia 2010

moze cos a la pin up, moze moulin rouge...? hmm... lata czterdzieste, dwudzieste?

agusies
agusies
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ponoć od 19 do 23 : 00 mam kreatywne myślenie.

Ja jestem kreatywna jak już leże w łóżku i zasypiam.. wtedy jakieś pomysły mi wpadają do głowy :ssh:
Flo
Flo
  27 grudnia 2010

zalezy tez jak duze studio i jakim tlem dysponuje fotograf

SoDope
SoDope
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to za fotograf skoro nie ma pomysłu na sesje?

Możliwe, że to po prostu ktoś z jej znajomych.
Flo
Flo
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Od kiedy fotomodelka musi sama kombinować jakie mają być zdjęcia?

jezeli sie fotomodelka zglasza do fotografa, to tylko z konkretna poropozycja, nie znosze pseudo modeleczek, ktore chca zeby wszystko robic za nie i jeszcze za darmo ma byc ofc.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Możliwe, że to po prostu ktoś z jej znajomych.


Hmm, no tak, ale skoro fotograf to powinnien miec pomysl :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Flo
Flo: jezeli sie fotomodelka zglasza do fotografa, to tylko z konkretna poropozycja, nie znosze pseudo modeleczek, ktore chca zeby wszystko robic za nie i jeszcze za darmo ma byc ofc.


Mój znajomy ma agencje fotomodelek
http://queens.nazwa.pl/vipmodelstv/

I nie kojarzę, aby fotomodelki za nim biegały, raczej on je zaprasza na sesje.

Chyba, ze ktos sie uwaza za fotomodelke a nią nie jest, to juz wtedy inna sprawa...
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, no tak, ale skoro fotograf to powinnien miec pomysl

Amator, pewnie się boi zaproponować rozbieraną sesję :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agusies
agusies
  27 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: trybut piłki do kosza trzymanej w czarnych stringach

myślałam o tym, aczkolwiek nie stringi, a bokserki :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co to za fotograf skoro nie ma pomysłu na sesje? Od kiedy fotomodelka musi sama kombinować jakie mają być zdjęcia? , chyba, ze to amatorszczyzna

on ma jakieś swoje pomysły, ale ja wolę żeby to było coś "ode mnie".. czyli już wcześniej przemyślane itp.

ChicaBombb
ChicaBombb: moze cos a la pin up, moze moulin rouge...? hmm... lata czterdzieste, dwudzieste?

pin up chodził mi już po głowie. moulin rouge nie, aczkolwiek pomysł dobry. muszę się jeszcze zastanowić czy dam radę skombinować stylizacje. bo w tym moim mieście... bieda.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: on ma jakieś swoje pomysły, ale ja wolę żeby to było coś "ode mnie".. czyli już wcześniej przemyślane itp.


Aha a Ty jestes fotomodelką?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: myślałam o tym, aczkolwiek nie stringi, a bokserki

O też by było nieźle.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.