madzia2143
madzia2143
  15 września 2013 (pierwszy post)

Witam Was serdecznie : )
Temat powstał, gdyż sama borykam się z problemem: BRAK MOTYWACJI. Czasami brak mi motywacji w ćwiczeniach, w postanowieniach, w pielęgnacji o swoje ciało, gdyż tłumaczę to swoim zmęczeniem i generalnie spadkiem nastroju. Pomyślałam, że może fajnie by było pisać sobie co w danym dniu zrobiliśmy dla siebie?
1. Maseczki, peelingi i inne zabiegi dla wielu z Was jest na porządku dziennym i nie stanowią dla Was nowości, aczkolwiek mam nadzieję, że czasami może i Was też to wspomóc. ~ ja powiem szczerze, że nie pamiętam kiedy tak na prawdę zamknęłam się w łazience na parę godzin, robiąc sobie domowe SPA.

2.Ćwiczenia? ojjj z tym jest ciężko prawda : ) każdy lubi ruch, każdy o tym mówi, ale mało kto tak na prawdę sam jest się w stanie zmotywować by zamaist wypić rano na dzień dobry kawę, dzień rozpocząć od kilku przysiadów. Ale myślę, że jeśli każda z Was napisze, że np. "właśnie zrobiłam 30 przysiadów i 50 brzuszków" to zmotywuje to drugą osobę do działania : )

3. Postanowienia - nie ma chyba dnia w którym bym sobie czegoś nie postanowiła, macie też tak? Chodzi m i tu raczej o małe rzeczy, typu: "Dzisiaj muszę koniecznie dokładnie wyczyścić blat w kuchni. " Później przychodzi wieczór, gdy kładziemy się do łóżka i nagle.... ups, znowu zapomniałam. Myślę, że może uda nam się swoje małe postanowienia jednak realizować, przypominając sobie o tym nawzajem.

Nie da się osiągnąć wszystkiego bez momentów załamania, frustracji i zdenerwowania - więc myślę, że jest szansa by wytworzyła się tu dodatkowa grupa wsparcia ;P

Więc jak dziewczęta, wspólna motywacja, wspólne siły i co - zaczynamy w końcu coś zmieniać w swoim życiu, by jednak być bardziej z siebie zadowoloną? : )

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  20 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas na uczelni w ramach wf to nie był problem, ale już poza zajęciami dostać się na siłownię jest baaaaardzo ciężko.

Tak samo jak u nas, a teraz mam jeszcze lepiej :D Bylam na siłowni z grupą z mężczyznami, a że się nie mieściliśmy to trener załatwił nam wolną salkę na spinning i oddzielnego trenera, wszyscy gadają ze nam się trafiło jak ślepej kurze ziarno :D ale jest jeszcze lepiej niż na siłowni.

Konto usunięte
Konto usunięte: nauka języka angielskiego strikte medycznego i po obronie... nara PL!

wow! trzymam kciuki :*
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
69beybe69
wpis jest ukryty
madzia2143
madzia2143
  20 października 2013

Paulinesso - widzę u nas zmiany ;>

DominikPR
DominikPR
  1 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie da się osiągnąć wszystkiego bez momentów załamania, frustracji i zdenerwowania - więc myślę, że jest szansa by wytworzyła się tu dodatkowa grupa wsparcia ;P

Da sie wszystko sie da ... Medytacja :)
DominikPR
DominikPR
  1 listopada 2013

oczyscic organizm, aure,otoczenie itp

madzia2143
madzia2143
  3 listopada 2013
DominikPR
DominikPR: Medytacja :)

ktoś mnie już kiedyś starał się przekonać do oczyszczania swojej aury, niestety z odwrotnym skutkiem ;P
DominikPR
DominikPR
  4 listopada 2013

Usiądź na krześle lub połóż się tak, aby było ci wygodnie. Pozwól sobie na relaks i na to, aby nikt ci nie przeszkadzał, ponieważ udajesz się w podróż medytacyjną do swego wnętrza.

Zamknij oczy i wykonaj kilka głębokich wdechów i wydechów. Wyobraź sobie, że z każdym wdechem wchłaniasz miłość i odnowę. Przy każdym wydechu usuwasz ból, strach, frustracje i zwątpienie. Z ostatnim głębokim wydechem poczuj, że twoje ciało jest odprężone i rozluźnione. Poczuj ciszę, spokój i przyjazność tego bezpiecznego miejsca. Poproś swoje ego, aby wskoczyło na lewe ramię. Poproś je, aby podczas tej podróży było obserwatorem i nie brało w niej czynnego udziału.

W wyobraźni poproś Stwórcę, aby przesłał ci przezroczystą złotą tarczę światła. Stwórca odpowiedział na twoją modlitwę i otrzymujesz ochronną bańkę wypełnioną energią. Zobacz, jak wokół ciebie tworzy się bańka wypełniona światłem i mocą. Energie płyną od Stwórcy do ciebie cyklicznie tworząc formę okalającej cię pętli. Podczas medytacji jesteś otoczony nieprzerwanie krążącą wstęgą. Negatywności będą się od niej odbijały nie czyniąc ci żadnej szkody.

W tej chwili masz boską ochronę i nic, co nie służy najwyższemu dobru, nie może się z tobą skomunikować, ponieważ nie ma na to zezwolenia. Moja boska świetlista istoto, oddychaj powoli i równomiernie i czuj się pewnie i bezpiecznie.

Oddychaj głęboko moja cudna istoto Światła i poczuj lekkość i odprężenie, ponieważ podczas tej medytacji masz boską ochronę i przewodnictwo. Oddychaj głęboko i wiedz, że oddychasz pulsem Stwórcy.

Oddychaj głęboko i pozwól, aby przyłączyli się do ciebie twoi aniołowie stróże i przewodnicy, podaj im eteryczne ręce, niech cię poprowadzą do duchowej czakry serca. Jeden z aniołów pozostaje, aby chronić twojej formy fizycznej do chwili, aż nie powrócisz ze swojej medytacyjnej podróży.

Mój kochany, wyobraź sobie, zobacz i poczuj swoich aniołów, opiekunów i specjalnie zaproszonych gości, którzy teraz są z tobą w czakrze serca. Twoi aniołowie i przewodnicy pomagają ci zlokalizować złote drzwi z napisem „Moje najwyższe wewnętrzne przewodnictwo”. Rozpoznajesz złote drzwi i naciskasz na eteryczną klamkę, aby je otworzyć, przekraczasz próg ufając, że przeżywasz duchową przygodę wspomagającą rozwój. Znajdujesz się w białym marmurowym korytarzu.

Na dzisiejszą imprezę aniołowie dają ci kapelusz i róg, a następnie prowadzą korytarzem do drzwi numer 11, które znajdziesz po prawej stronie. Napis na drzwiach: „Pomieszczenie z balonami”. Otwierasz drzwi, przechodzisz przez próg i znajdujesz się na dziedzińcu. Wokół widzisz szeregi różnych pastelowo ubranych aniołów, którzy trzymają pęki wielobarwnych balonów. Anioły z balonami są wszędzie wokół jak okiem sięgnąć.

Kręcisz głową ze zdziwienia i zastanawiasz się, po co tu tak wiele balonów. Aniołowie podpowiadają, że każdy z tych balonów ma związek z pewnym szczegółem dotyczącym twego pola energetycznego, który musi być usunięty, aby podniósł się twój poziom częstotliwości.

Rozumiesz znaczenie tego wyjaśnienia choć nie pojmujesz, skąd masz w polu energetycznym jeszcze tyle gruzu do posprzątania, przecież na klarowaniu i oczyszczaniu spędziłeś już tak wiele lat. Aniołowie uśmiechają się i mówią, że właśnie dlatego tu teraz jesteś i odbywasz tą medytację. Jest dużo pracy, mówią, a ty kiwasz głową z akceptacją.

Aniołowie wyjaśniają, że każdy z nich przyjdzie do ciebie ze swoim bukietem z balonów i przekaże ci jeden balon po drugim. Na każdym balonie napisane jest słowo, fraza lub symbol tego, co jest wymagane w celu uwolnienia. Bierzesz balony po kolei, przyglądasz się każdemu z nich i widząc na nim słowo, frazę czy symbol po prostu postanawiasz, że uwalniasz swoje pole energii z tego balastu. A wtedy, wraz z każdym balonem, który puszczasz i pozwalasz, aby zniknął w niebiosach wiesz, że „to” również odeszło.

Drugim krokiem w procesie uwalniania jest zrobienie szybkiego skanowania ciała w celu przekonania się, jakie uczucie wywołało takie uwolnienie. Prawdopodobnie zauważysz, że po każdym uwolnieniu czujesz się coraz lżej a na koniec mógłbyś nawet poszybować.

Aniołowie chcą ci teraz przekazać dodatkową informację. Wszystkie inne Dusze, które teraz budzą się wraz z tobą, na poziomie eterycznym wykonują to samo ćwiczenie w tym samym czasie, Ponieważ tu czas nie istnieje. Wiedz, że wszystko jest ze sobą połączone a ta akcja jest grupowym uwolnieniem, które odniesie korzystny skutek dla WSZYSTKIEGO.

Teraz możesz zwizualizować siebie w jednej z tych licznych grup, jak wszyscy razem puszczają balony. Za każdym razem, kiedy wzlatuje któryś balon, wizualizujesz jak czujesz, że poziom Ziemi staje się coraz lżejszy. Wizualizuj matkę Ziemię, okaż JEJ wdzięczność i prześlij niekończące się fale miłości wspomagając tym siebie i całą ludzkość. Uśmiechasz się na myśl o tym zamiarze i rozpoznajesz, że to jest wielkie przedsięwzięcie, lecz uczucie jest tak wzniosłe, że dziękujesz aniołom, że cię tu przywiodły, abyś mógł wziąć w nim udział.

Zbliża się anioł z pękiem balonów. Zgodnie z instrukcją czytasz słowo, zwrot lub symbol napisany na pierwszym balonie Wyrażasz intencję, aby je usunąć i pozwolić mu odejść. Przyglądasz się, jak balon odlatuje i znika z pola widzenia. Szybko skanujesz swoje fizyczne ciało i czujesz, gdzie tkwiło w nim to zanieczyszczenie.

Czujesz źródło uwolnionej rzeczy i cieszysz się, że pozwoliłeś temu odejść. Uśmiechasz się. Następnie bierzesz kolejny balon i wykonujesz z nim to samo ćwiczenie. Kontynuujesz proces do chwili, aż uporasz się ze wszystkimi balonami, jakie dziś dostałeś. Daj sobie na to trochę czasu. To zadanie można wykonywać raz w tygodniu, wtedy wiele na tym skorzystasz – powiadają aniołowie.

Po uwolnieniu wszystkich balonów czujesz się mocno podekscytowany. To naprawdę było świetne ćwiczenie, z pewnością możesz stwierdzić, że po nim czujesz się o wiele lepiej. Nie możesz przestać się uśmiechać, kiedy sobie wyobrażasz, o ile lepiej czuje się matka Ziemia, kiedy masa ludzi uwalnia się od takich obciążeń.

Aniołowie dziękują za twój udział i mówią, że już czas na powrót. Prowadzą cię z powrotem do wyjścia. Natychmiast znajdujesz się w korytarzu z białego marmuru.

Czujesz, się jakbyś szybował, rzucasz okiem na swoje odbicie w lustrze i widząc promieniejącą istotę śmiejesz się bo wiesz, jak ważne było dzisiejsze zadanie. Twoi aniołowie prowadzą cię przez próg złotych drzwi z powrotem do duchowej czakry serca a następnie wspierają w powrocie duchowej esencji do formy fizycznej.

Weź głęboki oddech i porusz palcami rąk i nóg, aby poczuć się w swoim ciele. Gdy jesteś gotów, otwórz oczy. Idź do swoich codziennych zadań pamiętając, że twoja wewnętrzna wyższa mądrość i aniołowie pomocnicy zawsze są do twojej dyspozycji, aby z tobą współpracować, aby cię wspomagać w osiągnięciu najwyższego rozsądnego potencjału. Zwróć uwagę na pierwsze myśli, jakie pojawiają się w świadomości i bez cienia wątpliwości wiedz, że codziennie dostajesz duchowe przewodnictwo.

Ukochani, jesteście błogosławieni, nieopisanie i bezgranicznie kochani, bardziej niż ktokolwiek na Ziemi może to wyrazić słowami.

DominikPR
DominikPR
  4 listopada 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś mnie już kiedyś starał się przekonać do oczyszczania swojej aury, niestety z odwrotnym skutkiem ;P

Nie ma ktos, ty masz w sobie siłe, potencjał, by uwolnic sie od wszelkich problemów, problemy zaczynają sie wtedy, kiedy zaczynamy sprzeciwiac sie w swych zadzach, pragnieniach,z uniwersalnym prawem przeznaczenia siebie i przeznaczenia, kosmosu i jego celom, które nadał najwyzszy ...:) jasnych mysli zycze :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.