madzia2143
madzia2143
  15 września 2013 (pierwszy post)

Witam Was serdecznie : )
Temat powstał, gdyż sama borykam się z problemem: BRAK MOTYWACJI. Czasami brak mi motywacji w ćwiczeniach, w postanowieniach, w pielęgnacji o swoje ciało, gdyż tłumaczę to swoim zmęczeniem i generalnie spadkiem nastroju. Pomyślałam, że może fajnie by było pisać sobie co w danym dniu zrobiliśmy dla siebie?
1. Maseczki, peelingi i inne zabiegi dla wielu z Was jest na porządku dziennym i nie stanowią dla Was nowości, aczkolwiek mam nadzieję, że czasami może i Was też to wspomóc. ~ ja powiem szczerze, że nie pamiętam kiedy tak na prawdę zamknęłam się w łazience na parę godzin, robiąc sobie domowe SPA.

2.Ćwiczenia? ojjj z tym jest ciężko prawda : ) każdy lubi ruch, każdy o tym mówi, ale mało kto tak na prawdę sam jest się w stanie zmotywować by zamaist wypić rano na dzień dobry kawę, dzień rozpocząć od kilku przysiadów. Ale myślę, że jeśli każda z Was napisze, że np. "właśnie zrobiłam 30 przysiadów i 50 brzuszków" to zmotywuje to drugą osobę do działania : )

3. Postanowienia - nie ma chyba dnia w którym bym sobie czegoś nie postanowiła, macie też tak? Chodzi m i tu raczej o małe rzeczy, typu: "Dzisiaj muszę koniecznie dokładnie wyczyścić blat w kuchni. " Później przychodzi wieczór, gdy kładziemy się do łóżka i nagle.... ups, znowu zapomniałam. Myślę, że może uda nam się swoje małe postanowienia jednak realizować, przypominając sobie o tym nawzajem.

Nie da się osiągnąć wszystkiego bez momentów załamania, frustracji i zdenerwowania - więc myślę, że jest szansa by wytworzyła się tu dodatkowa grupa wsparcia ;P

Więc jak dziewczęta, wspólna motywacja, wspólne siły i co - zaczynamy w końcu coś zmieniać w swoim życiu, by jednak być bardziej z siebie zadowoloną? : )

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 września 2013

Właśnie przebiegłem 4km, teraz idę robić plecy i biceps d83ddcaa

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  24 września 2013
Kiniowska
Kiniowska: Pozwoliłam sobie Was obejrzeć, dziewczyny, i... z czego Wy się chcecie odchudzać?

pozwolę pokazać ci moją obecna sytuację: 167cm wzrostu, 65kg :( nie chodzi o to, że ja chce ważyć 45kg, ja chcę wyszczuplić swoje ciało (szczególnie partie w okolicach brzucha) , a nie wychudzić się i wyglądać jak Ania Rubik :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  24 września 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: pozwolę pokazać ci moją obecna sytuację: 167cm wzrostu, 65kg :( nie chodzi o to, że ja chce ważyć 45kg, ja chcę wyszczuplić swoje ciało (szczególnie partie w okolicach brzucha) , a nie wychudzić się i wyglądać jak Ania Rubik :)


Oj nie, jak Ania nie... :D To zrozumiałe. :) Ale jak dla mnie, wymiary które podałaś, są w sam raz - http://bmi.pasiasty.pl/index.php (nawet kalkulator BMI mnie popiera! :P). Chociaż... brzuch to i ja bym sobie wyrzeźbiła. :ninja:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  24 września 2013

BMI mam w normie :) ale wolałabym, żeby moje kilogramy składały się z mięśni a nie z tłuszczyku :D

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  25 września 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: BMI mam w normie :) ale wolałabym, żeby moje kilogramy składały się z mięśni a nie z tłuszczyku :D


To już inna sprawa. Każdy by tak chciał. :D
madzia2143
madzia2143
  25 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Madzia, dopiero nabrałaś jakiegokolwiek ciała, a już się chcesz odchudzać, oszalałaś :O

ah wiem wiem, ale tu raczej chodziło o to, żeby się zmieścić w moje mundurki do szpitala :D a motywacją miała być cena nowych - odzież medyczna do tanich nie należy ;P ale trudno, nie wyszło. :ziober2: a to jak teraz wyglądam może nie jest figurą z liceum, aczkolwiek wolę to niż to co było w zeszłym roku :) więc spoko dziewczyny.
Gejszalicious
Gejszalicious: u mnie niestety to samo :( chociaż w wakacje aż miesiąc ćwiczyłam z Chodakowską :D, niestety potem przeziębiłam sie i tak jakoś mi zeszło nie ćwiczenie aż do teraz

kurcze, a ja uwielbiam biegać, a nie mogę przez mój kręgosłup ;/
madzia2143
madzia2143
  25 września 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Właśnie przebiegłem 4km, teraz idę robić plecy i biceps

brawo :D właśnie się uczę, też mi się należą małe gratulacje :<
Gejszalicious
Gejszalicious: pozwolę pokazać ci moją obecna sytuację: 167cm wzrostu, 65kg :( nie chodzi o to, że ja chce ważyć 45kg, ja chcę wyszczuplić swoje ciało (szczególnie partie w okolicach brzucha) , a nie wychudzić się i wyglądać jak Ania Rubik :)

dokładnie fajnie by było, mi się tłuszczyk najbardziej odłożył na brzuchu i to własnie przez niego nie umiem wejść w moje medyczne spodnice i galoty d83dde21
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  25 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie się uczę, też mi się należą małe gratulacje


Gratuluję! :) d83cdf53d83cdf4ed83cdf49
Owoce zamiast ciasta. :D
madzia2143
madzia2143
  25 września 2013
Kiniowska
Kiniowska: Owoce zamiast ciasta. :D

Jest dobrze : ) a ja dzisiaj zjadłam jabłko i... nie wiem, ale to chyba kara boska była :ninja:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  28 września 2013

mój plan na dziś: zrobić manicure, pedicure i maseczkę na włosy z jajka i olejku rycynowego

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
madzia2143
madzia2143
  28 września 2013

ja zrealizowałam swój plan odnośnie pakowania, myślałam że będę to robiła na raty, ale zrobiłam bez przerwy - zajęło mi to 5h ale udało się :D jutro już tylko wszystko włożyć do samochodu i jazda!

Co powiecie na to, by każda z nas w niedzielę zrobiła coś dla siebie? Proponuję ubrać się ładnie, zrobić makijaż, włosy i śmiało wyjść chociażby z Lubym/koleżanką/rodzicami na kawę, na pewno było by to miłe :) i poczułybyśmy się fajnie!

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zrealizowałam swój plan odnośnie pakowania, myślałam że będę to robiła na raty, ale zrobiłam bez przerwy - zajęło mi to 5h ale udało się :D

d83ddc4d

ja dzisiaj muszę zapakować buty i wypełnić formularz reklamacyjny, gdyż zabieram się do tego już od prawie pół roku d83dde13
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
madzia2143
madzia2143
  29 września 2013

i jak poszło/idzie? : )

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  29 września 2013

jak na razie stoi w miejscu :)

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  29 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest dobrze : ) a ja dzisiaj zjadłam jabłko i... nie wiem, ale to chyba kara boska była


Oj... ale jabłka to potrafią miec czasem takie... hm, "karne" działanie. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Co powiecie na to, by każda z nas w niedzielę zrobiła coś dla siebie? Proponuję ubrać się ładnie, zrobić makijaż, włosy i śmiało wyjść chociażby z Lubym/koleżanką/rodzicami na kawę, na pewno było by to miłe :) i poczułybyśmy się fajnie!


d83ddc4d Fajny pomysł. :)
Ja się, w sumie, dzisiaj trochę wystroiłam więc nieświadomie (bo tu nie zajrzałam) wypełniłam nowe niedzielne założenie.
Inna sprawa, że przeraźliwie zmarzłam. :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.