madzia2143
madzia2143
  15 września 2013 (pierwszy post)

Witam Was serdecznie : )
Temat powstał, gdyż sama borykam się z problemem: BRAK MOTYWACJI. Czasami brak mi motywacji w ćwiczeniach, w postanowieniach, w pielęgnacji o swoje ciało, gdyż tłumaczę to swoim zmęczeniem i generalnie spadkiem nastroju. Pomyślałam, że może fajnie by było pisać sobie co w danym dniu zrobiliśmy dla siebie?
1. Maseczki, peelingi i inne zabiegi dla wielu z Was jest na porządku dziennym i nie stanowią dla Was nowości, aczkolwiek mam nadzieję, że czasami może i Was też to wspomóc. ~ ja powiem szczerze, że nie pamiętam kiedy tak na prawdę zamknęłam się w łazience na parę godzin, robiąc sobie domowe SPA.

2.Ćwiczenia? ojjj z tym jest ciężko prawda : ) każdy lubi ruch, każdy o tym mówi, ale mało kto tak na prawdę sam jest się w stanie zmotywować by zamaist wypić rano na dzień dobry kawę, dzień rozpocząć od kilku przysiadów. Ale myślę, że jeśli każda z Was napisze, że np. "właśnie zrobiłam 30 przysiadów i 50 brzuszków" to zmotywuje to drugą osobę do działania : )

3. Postanowienia - nie ma chyba dnia w którym bym sobie czegoś nie postanowiła, macie też tak? Chodzi m i tu raczej o małe rzeczy, typu: "Dzisiaj muszę koniecznie dokładnie wyczyścić blat w kuchni. " Później przychodzi wieczór, gdy kładziemy się do łóżka i nagle.... ups, znowu zapomniałam. Myślę, że może uda nam się swoje małe postanowienia jednak realizować, przypominając sobie o tym nawzajem.

Nie da się osiągnąć wszystkiego bez momentów załamania, frustracji i zdenerwowania - więc myślę, że jest szansa by wytworzyła się tu dodatkowa grupa wsparcia ;P

Więc jak dziewczęta, wspólna motywacja, wspólne siły i co - zaczynamy w końcu coś zmieniać w swoim życiu, by jednak być bardziej z siebie zadowoloną? : )

madzia2143
madzia2143
  30 września 2013
Kiniowska
Kiniowska: Fajny pomysł. :)

To proponuję przyszłą niedzielę również tak spędzić : )

A ja mam dzisiaj kryzys, tak mnie korci by zjeść co kolwiek z czekoladą... masakra. Więc chyba pójdę zapalić ;p
pijana
pijana
  30 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc chyba pójdę zapalić ;p

Zrób coś dla siebie, rzuć :D
madzia2143
madzia2143
  30 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrób coś dla siebie, rzuć :D

nie ma opcji, uczelnia mnie juz zaczela wk**vac.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  30 września 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrób coś dla siebie, rzuć :D


d83ddc4d

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja mam dzisiaj kryzys, tak mnie korci by zjeść co kolwiek z czekoladą... masakra. Więc chyba pójdę zapalić ;p


Jest tyle czekoladowych pyszności, na kilka małych cukiereczków czy cieniutki batonik chyba możesz sobie pozwolić? :) Lepiej mieć co zrzucać (chociaż u Ciebie to ciężko coś znaleźć :P) niż co leczyć po paleniu.

Konto usunięte
Konto usunięte: To proponuję przyszłą niedzielę również tak spędzić : )


Tak to zmarznę, ale może jakiś manicure albo maseczki da się zorganizować. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma opcji, uczelnia mnie juz zaczela wk**vac.


A przecież dopiero jutro rok akademicki. :D
madzia2143
madzia2143
  1 października 2013
Kiniowska
Kiniowska: A przecież dopiero jutro rok akademicki. :D

tez bys sie zdenerwowala gdybys sie dowiedzialam ze zamiast 340h do odrobienia masz 640h i ze chodzic na zajecia dodatkowo z I i II rokiem (jesli nie jestes w temacie - bylam teraz na urlopie dziekanskim na rok i aktualnie jestem na III roku) -.- chyba stane sie czlowiekiem zombie :)
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  1 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: tez bys sie zdenerwowala gdybys sie dowiedzialam ze zamiast 340h do odrobienia masz 640h i ze chodzic na zajecia dodatkowo z I i II rokiem (jesli nie jestes w temacie - bylam teraz na urlopie dziekanskim na rok i aktualnie jestem na III roku) -.- chyba stane sie czlowiekiem zombie :)


dlaczego masz odrabiać jakieś godziny? :szok: rok temu wróciłam na uczelnie po roku urlopu i nic nie odrabiałam
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
madzia2143
madzia2143
  6 października 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: dlaczego masz odrabiać jakieś godziny? rok temu wróciłam na uczelnie po roku urlopu i nic nie odrabiałam

jak zaczynałam studia to licencjat trwał 3,5 roku a teraz 3 lata więc dlatego. Ja tam dziewczyny i chłopaki? Ja właśnie się motywuję do nauki, co prawda zajęcia mam na 7 rano w szpitalu ale nie odpuszczam :)
Sztajmex
Sztajmex
  6 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Postanowienia - nie ma chyba dnia w którym bym sobie czegoś nie postanowiła


Postanowiłem biegać na nartach długie dystanse zimą po jeziorach. Czekam już tylko na mróz :).
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja właśnie się motywuję do nauki, co prawda zajęcia mam na 7 rano w szpitalu ale nie odpuszczam :)

pielęgniarstwo? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Postanowiłem biegać na nartach długie dystanse zimą po jeziorach. Czekam już tylko na mróz :)

d83ddc4d
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Sztajmex
Sztajmex
  6 października 2013
Gejszalicious
Gejszalicious:

Tylko, jak znam swoje szczęście, to zima będzie łagodna ;d.
madzia2143
madzia2143
  7 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Postanowiłem biegać na nartach długie dystanse zimą po jeziorach. Czekam już tylko na mróz :). madzia2143no

no ambitnie! podobno ma być zima stulecia ; )
Gejszalicious
Gejszalicious: pielęgniarstwo? :)

położnictwo : )
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  7 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: położnictwo : )

2764 ojej dzidziusie :D

moje wyzwanie na dzisiaj: posprzątać łazienkę, poćwiczyć, zrobić peeling kawitacyjny :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Sztajmex
Sztajmex
  7 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no ambitnie! podobno ma być zima stulecia ; )


Ogólnie to ja bardzo dużo zimą wędruję, tylko do tej pory pieszo, a teraz przesiadam się na narty. Trzymam Cię za słowo z tą zimą! Jak pojawią się niedźwiedzie polarne to strzelę słit fotke ;d.
madzia2143
madzia2143
  7 października 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: ojej dzidziusie :D

dzisiaj przewinęłam i bawiłam cały oddział chyba, masakra ;p
Gejszalicious
Gejszalicious: moje wyzwanie na dzisiaj: posprzątać łazienkę, poćwiczyć, zrobić peeling kawitacyjny :) madzia2143

też bym poćwiczyła ale kręgosłup mnie boli... więc mam zamiar zrobić prezentację na zajęcia, skoczyć do ksero i.... generalnie nie wiem :| nudzę się, siedzę sama w pokoju :(
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko do tej pory pieszo, a teraz przesiadam się na narty.


górski wędrownik? ;)
ja znowu wolę snowboard :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Trzymam Cię za słowo z tą zimą! Jak pojawią się niedźwiedzie polarne to strzelę słit fotke ;d.

również trzymam za słowo!
Sztajmex
Sztajmex
  7 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: górski wędrownik? ;) ja znowu wolę snowboard :)


Góry uwielbiam, ale mam do nich kawałek, więc aktualnie rzadko bywam, zostają moje niziny i pojezierza :). Na snowboardzie nigdy nie jeździłem, jeżdżę na nartach, ale jedna deska to chyba dla mnie zbyt dużo ;d.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.