madzia2143
madzia2143
  15 września 2013 (pierwszy post)

Witam Was serdecznie : )
Temat powstał, gdyż sama borykam się z problemem: BRAK MOTYWACJI. Czasami brak mi motywacji w ćwiczeniach, w postanowieniach, w pielęgnacji o swoje ciało, gdyż tłumaczę to swoim zmęczeniem i generalnie spadkiem nastroju. Pomyślałam, że może fajnie by było pisać sobie co w danym dniu zrobiliśmy dla siebie?
1. Maseczki, peelingi i inne zabiegi dla wielu z Was jest na porządku dziennym i nie stanowią dla Was nowości, aczkolwiek mam nadzieję, że czasami może i Was też to wspomóc. ~ ja powiem szczerze, że nie pamiętam kiedy tak na prawdę zamknęłam się w łazience na parę godzin, robiąc sobie domowe SPA.

2.Ćwiczenia? ojjj z tym jest ciężko prawda : ) każdy lubi ruch, każdy o tym mówi, ale mało kto tak na prawdę sam jest się w stanie zmotywować by zamaist wypić rano na dzień dobry kawę, dzień rozpocząć od kilku przysiadów. Ale myślę, że jeśli każda z Was napisze, że np. "właśnie zrobiłam 30 przysiadów i 50 brzuszków" to zmotywuje to drugą osobę do działania : )

3. Postanowienia - nie ma chyba dnia w którym bym sobie czegoś nie postanowiła, macie też tak? Chodzi m i tu raczej o małe rzeczy, typu: "Dzisiaj muszę koniecznie dokładnie wyczyścić blat w kuchni. " Później przychodzi wieczór, gdy kładziemy się do łóżka i nagle.... ups, znowu zapomniałam. Myślę, że może uda nam się swoje małe postanowienia jednak realizować, przypominając sobie o tym nawzajem.

Nie da się osiągnąć wszystkiego bez momentów załamania, frustracji i zdenerwowania - więc myślę, że jest szansa by wytworzyła się tu dodatkowa grupa wsparcia ;P

Więc jak dziewczęta, wspólna motywacja, wspólne siły i co - zaczynamy w końcu coś zmieniać w swoim życiu, by jednak być bardziej z siebie zadowoloną? : )

madzia2143
madzia2143
  7 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zostają moje niziny i pojezierza :).

też cudowne miejsce. : )
zazdroszczę. Ja aktualnie się truję Katowickim powietrzem (pewnie wyolbrzymiam, ale ja po prostu nie lubię tego miasta).
Sztajmex
Sztajmex
  7 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: też cudowne miejsce. : ) zazdroszczę. Ja aktualnie się truję Katowickim powietrzem (pewnie wyolbrzymiam, ale ja po prostu nie lubię tego miasta).


Pewnie, szczególnie jesienią lubię, lasy mają świetne kolory o tej porze roku :).
Hm, w Katowicach byłem zawsze tylko przejazdem, właśnie jak w góry jeździłem, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć o tym miejscu, ale skoro nie lubisz to pewnie jest tego jakaś przyczyna :P. A ja właśnie zmykam nad jeziorko, do którego mam 60 metrów ;D, jak coś to do potem :bye:.
Krejz272
wpis jest ukryty
madzia2143
madzia2143
  11 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy suplemant na odchudzanie

na prawdę, ileż można słuchać o odchudzaniu. :|
pijana
pijana
  11 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jedyne co to nie udało mi się schudnąć...

EKHEM EKHEM xD
madzia2143
madzia2143
  12 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: EKHEM EKHEM xD

już mi przeszło dlatego hejtuje :D
Krejz272
wpis jest ukryty
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  14 października 2013

ha ha!! zrobiłam dziś skalpel (tzn pół :ssh:) ale dobre i to :D

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
madzia2143
madzia2143
  14 października 2013
Gejszalicious
Gejszalicious: ha ha!! zrobiłam dziś skalpel (tzn pół ) ale dobre i to :D madzia2143o

ooo to jest czego gratulować bo ja chyba raz próbowałam i kompletnie nie spasował mi trening słynnej ewki. Podobno Mel
madzia2143
madzia2143
  14 października 2013

Mel B jest lepsza, ale osobiscie nie probowalam*

posta mi ucielo ;|

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  15 października 2013

W ramach w-f zapisałam się na siłownię, jutro idę znowu-jest super, mam zamiar wypięknić sobie nóżki :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
soglif3
wpis jest ukryty
madzia2143
madzia2143
  16 października 2013
Sylvinka
Sylvinka: W ramach w-f zapisałam się na siłownię, jutro idę znowu-jest super, mam zamiar wypięknić sobie nóżki :) madzia2143

u nas na uczelni w ramach wf to nie był problem, ale już poza zajęciami dostać się na siłownię jest baaaaardzo ciężko.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  19 października 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas na uczelni w ramach wf to nie był problem, ale już poza zajęciami dostać się na siłownię jest baaaaardzo ciężko.

u nas organizowane są zajęcia z aerobiku ale niestety dopiero o godzinie 20, co jak dla mnie mieszkającej 20km od szkoły jest faktem niemożliwym do przełknięcia :(
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
madzia2143
madzia2143
  20 października 2013

no to ja sobie postawiłam wyzwanie... o.o
mianowicie: nauka języka angielskiego strikte medycznego i po obronie... nara PL!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.