agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012 (pierwszy post)
Hej ho :)

Temat zainspirowany artykulem na zeberce, wiec zalacze tresc, zdjecia i linka do samego artykulu:

Link: http://www.zeberka.pl/art.php?id=20898

I artykul:
''Alessandra Ambrosio - klasa sama w sobie

Mama dwójki dzieci bije inne Aniołki na łeb i szyję.
W maju tego roku Alessandra Ambrosio po raz drugi została mamą.

Oczywiście jej figura tego nie zdradza. Możemy się o tym przekonać oglądając zdjęcia modelki pozującej do najnowszej kampanii marki Victoria's Secret.

Na wyspie św. Bartłomieja w seksownych stronach kąpielowych pozowały już Doutzen Kroes, Maryna Linchuk i Erin Heatherton.

Musicie jednak przyznać, że to właśnie na fotkach Alessandry widać najwięcej energii i profesjonalizmu.

Już nie możemy się doczekać oficjalnych zdjęć z kampanii summer 2013!''

Zdjecia:












Ten temat nie tyle odnosi sie do artykulu samego w sobie, a do komentarzy pod nim, zwlaszcza do jednego.
Zacytuje:

''Skoro brzuch pozostawiasz do dyskusji to podyskutujmy.

Ja uważam, że brzuch po urodzeniu dzieci jest jak najbardziej okej. Natomiast nogi są bardzo złe. Przede wszystkim są bardzo krótkie i zbyt umięśnione przy tym. Pozdrawiam.

Brzuch nie jest jedrny i wisi..oczywiscie,ze do przyjecia w sytuacji wyjscia na plazy i lezakowania ale nie do wystepu w sesji zdjeciowej!Co do nog to juz kwestia indywidualna..mnie sie podobaja umiesnione nogi nie lubi chudych,wiotkich nog.Takze temat otwarty jest do dyskusji :)''

Jak przeczytalam ze ten brzuch ''wisi'' to az zonknelam...
Moze ja po prostu nie wiem, jak wyglada wiszacy brzuch czy cos no ale... jak to jest wiszacy brzuch to ja widzialam w swoim zyciu chyba tylko kilka osob z ''niewiszacym'' (nie wiem czy to sie pisze razem czy osobno, wiec feel free to correct me) brzuchem.


No a wiec dzisiejsze pytanie do was brzmi:
Czy uwazacie, ze Alessandra ma obwisly brzuch?


Pozdro 600.
Ag.

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 grudnia 2012
massacre
massacre: Wg mnie nie ma urzeźbionego brzucha siłownią :)

luz, co kto lubi :D
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahhaha nie, zebym tu gdziekolwiek widziala jakies faldki... niektore tak maja. wynajduja w modelkach bielizny cos, co mogloby byc odroooobinke lepsze. i cale ucieszone, ze nie ma absolutnie perfekcyjnego brzucha pare tygodni po porodzie uwazam, ze ma bardzo ladny brzuch, nic mu zarzucic nie moge


no tak, od razu lepiej jak sie wynajdzie wade u atrakcyjniejszej od siebie osoby :rotfl:
tez uwazam ze brzuch ma fajny :)
Konto usunięte
Konto usunięte: tak,ladniejszy od mojego, bo mi sie nie chce dupy ruszyc, za to czekolade jak odkurzacz pochlaniam


mi tez sie dupy ruszyc nie chce, ale na szczescie czekolady nie lubie i w ogole, zima odbiera mi apetyt, wiec w sumie fuks :D
Earth
Earth: Pomijając, że modelka ogólnie średnio mi się podoba, to brzuch akurat ma spoko. Obwisły.


no wiadomo, modelka sie podobac nie musi, ale tylko dlatego, ze sie nie podoba nie powinno sie wymyslac jakis durnot o obwislych brzuchach :D
UnclaimedPants
Posty: 238 (po ~228 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 2
UnclaimedPants
  19 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: luz, co kto lubi :D

nie wiem jak to sie ma do mojego posta :ziober2:
biegac, uprawiac pilates i joge mozna wszedzie, nie trzeba do tego silowni :]
mi cialo z silowni kojarzy sie z wieksza muskulatura i na pewno z innym brzuchem.

if I licked it, it's mine

TheWitch
TheWitch
  19 grudnia 2012

ja mam zero mięśni wiec dla mnie ciało z jakimkolwiek mięśniami jest jak z siłowni, lol :)

UnclaimedPants
Posty: 238 (po ~228 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 2
UnclaimedPants
  19 grudnia 2012

Musisz mieć jakieś mięśnie, inaczej byłabyś amebą czy czymś takim :rotfl:

if I licked it, it's mine

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 grudnia 2012

jakies pewnie tak, ale raczej takie niewidoczne dla oka :rotfl:

sol6
sol6
  22 grudnia 2012

Brzuch ma super, a nogi faktycznie nieciekawe,

mmaryja
mmaryja
  22 grudnia 2012

marzenie, żeby każda kobieta po porodzie tak wyglądała.
nawet marzeniem jest to, żeby młode dziewczyny tak wyglądały.
coraz więcej tłustych, młodych osób widzę na ulicach i przeraża mnie to:and:

UnclaimedPants
Posty: 238 (po ~228 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 2
UnclaimedPants
  22 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: marzenie, żeby każda kobieta po porodzie tak wyglądała. nawet marzeniem jest to, żeby młode dziewczyny tak wyglądały. coraz więcej tłustych, młodych osób widzę na ulicach i przeraża mnie to

ja o tym nie marze, czuje sie wsrod takich atrakcyjniejsza :ninja: :rotfl:

if I licked it, it's mine

mmaryja
mmaryja
  22 grudnia 2012
UnclaimedPants
UnclaimedPants: ja o tym nie marze, czuje sie wsrod takich atrakcyjniejsza

ja się czuję, ale nie rozumiem jak można być tłustym i nie uprawiać żadnego sportu.
dla mnie to wegetacja. nie mówię, bo nie każdy lubi się skatować tak jak ja, podejrzewam nawet, że takich osób jest mało, ale jakaś minimalna aktywność, chociażby dla zdrowia i lepszego samopoczucie chyba jest wskazana
UnclaimedPants
Posty: 238 (po ~228 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 2
UnclaimedPants
  24 grudnia 2012

Z takim podejściem, to nie zrozumiesz 90% populacji.
Każdy żyje jak chce. Hormony Ci chyba zaczynają pracować na podwyższonym poziomie, skoro chciałabyś ulepszać świat i nie potrafisz zrozumieć, ze nie wszyscy ludzie chcą/ muszą być tacy sami :)

if I licked it, it's mine

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a nogi faktycznie nieciekawe,

jak zawsze, kwestia tego co kto lubi.
Konto usunięte
Konto usunięte: marzenie, żeby każda kobieta po porodzie tak wyglądała. nawet marzeniem jest to, żeby młode dziewczyny tak wyglądały. coraz więcej tłustych, młodych osób widzę na ulicach i przeraża mnie to


podbijam.
mmaryja
mmaryja
  24 grudnia 2012
UnclaimedPants
UnclaimedPants: Z takim podejściem, to nie zrozumiesz 90% populacji.

bo niedługo 90% populacji będzie tłusta i nie będzie w stanie zawiązać sobie butów.
pewnie, każdy żyje jak chce.
rilax, są święta, a na łososiu świat się nie kończyd83ddc19
UnclaimedPants
Posty: 238 (po ~228 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 2
UnclaimedPants
  24 grudnia 2012

Przesadzasz, tyle w temacie :)

if I licked it, it's mine

Kameleon
Kameleon
  24 grudnia 2012

Masakra zapostuj swój brzuch.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.