agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012 (pierwszy post)
Hej ho :)

Temat zainspirowany artykulem na zeberce, wiec zalacze tresc, zdjecia i linka do samego artykulu:

Link: http://www.zeberka.pl/art.php?id=20898

I artykul:
''Alessandra Ambrosio - klasa sama w sobie

Mama dwójki dzieci bije inne Aniołki na łeb i szyję.
W maju tego roku Alessandra Ambrosio po raz drugi została mamą.

Oczywiście jej figura tego nie zdradza. Możemy się o tym przekonać oglądając zdjęcia modelki pozującej do najnowszej kampanii marki Victoria's Secret.

Na wyspie św. Bartłomieja w seksownych stronach kąpielowych pozowały już Doutzen Kroes, Maryna Linchuk i Erin Heatherton.

Musicie jednak przyznać, że to właśnie na fotkach Alessandry widać najwięcej energii i profesjonalizmu.

Już nie możemy się doczekać oficjalnych zdjęć z kampanii summer 2013!''

Zdjecia:












Ten temat nie tyle odnosi sie do artykulu samego w sobie, a do komentarzy pod nim, zwlaszcza do jednego.
Zacytuje:

''Skoro brzuch pozostawiasz do dyskusji to podyskutujmy.

Ja uważam, że brzuch po urodzeniu dzieci jest jak najbardziej okej. Natomiast nogi są bardzo złe. Przede wszystkim są bardzo krótkie i zbyt umięśnione przy tym. Pozdrawiam.

Brzuch nie jest jedrny i wisi..oczywiscie,ze do przyjecia w sytuacji wyjscia na plazy i lezakowania ale nie do wystepu w sesji zdjeciowej!Co do nog to juz kwestia indywidualna..mnie sie podobaja umiesnione nogi nie lubi chudych,wiotkich nog.Takze temat otwarty jest do dyskusji :)''

Jak przeczytalam ze ten brzuch ''wisi'' to az zonknelam...
Moze ja po prostu nie wiem, jak wyglada wiszacy brzuch czy cos no ale... jak to jest wiszacy brzuch to ja widzialam w swoim zyciu chyba tylko kilka osob z ''niewiszacym'' (nie wiem czy to sie pisze razem czy osobno, wiec feel free to correct me) brzuchem.


No a wiec dzisiejsze pytanie do was brzmi:
Czy uwazacie, ze Alessandra ma obwisly brzuch?


Pozdro 600.
Ag.

Gad
Gad
  18 grudnia 2012

Wisi jej ewidentnie.

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No a wiec dzisiejsze pytanie do was brzmi: Czy uwazacie, ze Alessandra ma obwisly brzuch?


Obwisłe to ona ma tylko włosy i troczki przy majtkach :D
No i jeszcze body chain jej nieco zwisa :D

Jeśli chodzi o nogi, to nie są jej najmocniejszą stroną, natomiast wcale nie są krótkie, ani nadmiernie umięśnione. Najgorsze są wystające kolana.
Ludzie często są ograniczeni w swoich zapatrywaniach. Jak coś nie jest grube, to jest chude, jak nie jest duże, to jest małe, jak nie jest piękne, to jest brzydkie i tak dalej...
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Obwisłe to ona ma tylko włosy i troczki przy majtkach :D No i jeszcze body chain jej nieco zwisa :D


:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chodzi o nogi, to nie są jej najmocniejszą stroną, natomiast wcale nie są krótkie, ani nadmiernie umięśnione. Najgorsze są wystające kolana. Ludzie często są ograniczeni w swoich zapatrywaniach. Jak coś nie jest grube, to jest chude, jak nie jest duże, to jest małe, jak nie jest piękne, to jest brzydkie i tak dalej...

no wlasnie tez mysle, ze troche przesadzaja niektorzy. I o ile rozumiem to, ze cos dla kogos moze byc brzydkie - bo wiadomo, gusta sa rozne - to nazywanie kogos grubym bo nie nosi rozmiaru xs (pamietam taka sytuacje z Jennifer Love Hewitt) albo wlasnie sytuacje jak ze zdjecia powyzej sa dla mnie po prostu bezsensowne. Czasami nie wiem skad ludzie biora swoje teksty, naprawde nie wiem co za osoba patrzy na powyzsze zdjecia i mysli o obwisym brzuchu :nie:
Gad
Gad: Wisi jej ewidentnie.


Czesc plazie.
Gad
Gad
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ReDAnGeLonesec

Zazdrośnica.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc plazie.

Ogólnie to nie podoba mi się zapostowana Pani. Wy dziewczyny jesteście piękniejsze.
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
Gad
Gad: Ogólnie to nie podoba mi się zapostowana Pani.

nie musi sie podobac wszystkim :)
Gad
Gad: Wy dziewczyny jesteście piękniejsze.


lizus!
Gad
Gad
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: lizus!

Albo niemiły albo lizus. :and: Jak wam dogodzić?
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
Gad
Gad: Albo niemiły albo lizus. Jak wam dogodzić?

podobno kobietom nie da sie dogodzic :D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie tez mysle, ze troche przesadzaja niektorzy. I o ile rozumiem to, ze cos dla kogos moze byc brzydkie - bo wiadomo, gusta sa rozne - to nazywanie kogos grubym bo nie nosi rozmiaru xs (pamietam taka sytuacje z Jennifer Love Hewitt) albo wlasnie sytuacje jak ze zdjecia powyzej sa dla mnie po prostu bezsensowne.


Yhym, dlatego komentarze ludzi pod wszelkimi artykułami, czy zdjęciami, szczególnie w internecie należy czytać z przymrużeniem oka. Sieć daje możliwość wylania swojego, zawistnego jadu i wielu szaroburych i cichociemnych z tej opcji korzysta :-D
A wystarczyłoby porównać ich gęby, brzuchy, czy sylwetki, aby ten czar prysł :-D
Wiesz co... czasem, jak widzę komentarz typu: "Ona ma 35 lat i jest ładna? Pfff.. Ja mam 58 lat i ani jednej zmarszczki. Oglądają się za mną młodzi chłopcy", to po prostu nie wiadomo śmiać się, czy płakać. Przecież tym płytkim ludziom to niczego nie doda, a ładnym aktorkom również niczego nie odejmie, choć tak bardzo by tego pragnęli ;-D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

brzuch jak brzuch jest dowodem na to, ze kobieta jest matka - nigdy nie jest taki sam jak przed porodem. tutaj ten brzuch jest zadbany, moze mam inne pojecie obwislego brzucha niz inteligentni czytelnicy takiego gowna jak zeberka :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gad
Gad
  18 grudnia 2012

I Ty masakra też jesteś piękna.

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Yhym, dlatego komentarze ludzi pod wszelkimi artykułami, czy zdjęciami, szczególnie w internecie należy czytać z przymrużeniem oka. Sieć daje możliwość wylania swojego, zawistnego jadu i wielu szaroburych i cichociemnych z tej opcji korzysta :-D

tez prawda :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A wystarczyłoby porównać ich gęby, brzuchy, czy sylwetki, aby ten czar prysł :-D Wiesz co... czasem, jak widzę komentarz typu: "Ona ma 35 lat i jest ładna? Pfff.. Ja mam 58 lat i ani jednej zmarszczki. Oglądają się za mną młodzi chłopcy", to po prostu nie wiadomo śmiać się, czy płakać.

no tak czytajac komentarze to chyba same idealy siedza przed komputerami.
24/7, dlatego ich na ulicach nie widac :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież tym płytkim ludziom to niczego nie doda, a ładnym aktorkom również niczego nie odejmie, choć tak bardzo by tego pragnęli ;-D

Niczego nie doda, ale przynajmniej trolom poprawi choc na chwile samopoczucie :)
massacre
massacre: brzuch jak brzuch jest dowodem na to, ze kobieta jest matka - nigdy nie jest taki sam jak przed porodem. tutaj ten brzuch jest zadbany, moze mam inne pojecie obwislego brzucha niz inteligentni czytelnicy takiego gowna jak zeberka :)

ej, to nie wina zeberki kto na niej komentarze pisze :D
Gad
Gad
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno kobietom nie da sie dogodzic :D

Niektórym sie da i to bardzo łatwo. Potwierdzone info.
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
Gad
Gad: Niektórym sie da i to bardzo łatwo. Potwierdzone info.

zdjecie albo sie nie wydarzylo.
Gad
Gad
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zdjecie albo sie nie wydarzylo.

Masz mnie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.