agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012 (pierwszy post)
Hej ho :)

Temat zainspirowany artykulem na zeberce, wiec zalacze tresc, zdjecia i linka do samego artykulu:

Link: http://www.zeberka.pl/art.php?id=20898

I artykul:
''Alessandra Ambrosio - klasa sama w sobie

Mama dwójki dzieci bije inne Aniołki na łeb i szyję.
W maju tego roku Alessandra Ambrosio po raz drugi została mamą.

Oczywiście jej figura tego nie zdradza. Możemy się o tym przekonać oglądając zdjęcia modelki pozującej do najnowszej kampanii marki Victoria's Secret.

Na wyspie św. Bartłomieja w seksownych stronach kąpielowych pozowały już Doutzen Kroes, Maryna Linchuk i Erin Heatherton.

Musicie jednak przyznać, że to właśnie na fotkach Alessandry widać najwięcej energii i profesjonalizmu.

Już nie możemy się doczekać oficjalnych zdjęć z kampanii summer 2013!''

Zdjecia:












Ten temat nie tyle odnosi sie do artykulu samego w sobie, a do komentarzy pod nim, zwlaszcza do jednego.
Zacytuje:

''Skoro brzuch pozostawiasz do dyskusji to podyskutujmy.

Ja uważam, że brzuch po urodzeniu dzieci jest jak najbardziej okej. Natomiast nogi są bardzo złe. Przede wszystkim są bardzo krótkie i zbyt umięśnione przy tym. Pozdrawiam.

Brzuch nie jest jedrny i wisi..oczywiscie,ze do przyjecia w sytuacji wyjscia na plazy i lezakowania ale nie do wystepu w sesji zdjeciowej!Co do nog to juz kwestia indywidualna..mnie sie podobaja umiesnione nogi nie lubi chudych,wiotkich nog.Takze temat otwarty jest do dyskusji :)''

Jak przeczytalam ze ten brzuch ''wisi'' to az zonknelam...
Moze ja po prostu nie wiem, jak wyglada wiszacy brzuch czy cos no ale... jak to jest wiszacy brzuch to ja widzialam w swoim zyciu chyba tylko kilka osob z ''niewiszacym'' (nie wiem czy to sie pisze razem czy osobno, wiec feel free to correct me) brzuchem.


No a wiec dzisiejsze pytanie do was brzmi:
Czy uwazacie, ze Alessandra ma obwisly brzuch?


Pozdro 600.
Ag.

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  18 grudnia 2012

bol dupy polek z obwislym brzuchem:D

marta0859
marta0859
  18 grudnia 2012

Powiem tyle - dużo kobiet, a nawet dziewczyn młodszych od niej chciałoby mieć chociaż taki brzuch. Będąc na basenie czy plaży można zauważyć, jak wygląda rzeczywistość, a na pudelkach i innych zeberkach komentarze piszą chyba osoby oderwane całkowicie od tej rzeczywistości. Chciałabym zobaczyć, jak wyglądają te osoby, które je piszą.

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiem tyle - dużo kobiet, a nawet dziewczyn młodszych od niej chciałoby mieć chociaż taki brzuch. Będąc na basenie czy plaży można zauważyć, jak wygląda rzeczywistość, a na pudelkach i innych zeberkach komentarze piszą chyba osoby oderwane całkowicie od tej rzeczywistości. Chciałabym zobaczyć, jak wyglądają te osoby, które je piszą.

no wlasnie szkoda, ze jest to niemozliwe - zobaczenie tych osob, piszacych takie durnoty. jakby do kazdego komentarza podklejone byloby zdjecie osoby je piszacej to watpie, zeby bylo tyle kozaczkow z neta :D
kasey00
kasey00
  18 grudnia 2012

obwisły brzuch? ludzie to potrafią być zawistni...albo robić z siebie idiotów. Albo nimi są. W każdym bądź razie wiele moich koleżanek ma gorszy brzuch od Alessandry a o porodzie żadna nawet nie myślała.

Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie szkoda, ze jest to niemozliwe - zobaczenie tych osob, piszacych takie durnoty. jakby do kazdego komentarza podklejone byloby zdjecie osoby je piszacej to watpie, zeby bylo tyle kozaczkow z neta :D

podbijam.
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie to potrafią być zawistni...albo robić z siebie idiotów. Albo nimi są.


albo 3 w jednym :)
Konto usunięte
Konto usunięte: W każdym bądź razie wiele moich koleżanek ma gorszy brzuch od Alessandry a o porodzie żadna nawet nie myślała.

Tez to widze wsrod moich znajomych :tak:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

@Gad
Nie wziąłeś dzisiaj swoich lekarstw czy wypiles za dużo, ze wszystkie laski dla Ciebie ładne są?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

@kasey i @agoosia

Gdzie poznajecie koleżanki? W McDonaldzie?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

TheWitch
TheWitch
  18 grudnia 2012

@ massacre
od kiedy nie zapierniczanie na siłowni = chodzenie do MACa? :)

+ co jak co ale ja nie wybieram znajomych itp ze względu na ich posture i nie przestaje się z nimi zadawać jak '' roztyja'' się do rozmiaru '' m '' :)

Kameleon
Kameleon
  18 grudnia 2012
massacre
massacre: Nie wziąłeś dzisiaj swoich lekarstw czy wypiles za dużo, ze wszystkie laski dla Ciebie ładne są?

Tylko te ładne :zakochany:
kasey00
kasey00
  18 grudnia 2012
massacre
massacre: Gdzie poznajecie koleżanki? W McDonaldzie?

Konto usunięte
Konto usunięte: od kiedy nie zapierniczanie na siłowni = chodzenie do MACa? :)

nieźle pojechałaś massacro ;) miałam na myśli zwyczajne dziewczyny.
Konto usunięte
Konto usunięte: '' roztyja'' się do rozmiaru '' m '' :)

świnie. :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: świnie.

straszne :mrgreen:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

@Kasey
Zwyczajnie wyglądające dziewczyny nie mają brzuchów gorszych od tych, które są po porodzie :)

@Agoosia
Zadbany wygląd tez mówi o osobowości :) esteci zazwyczaj zadają sie z estetami. Dbasz o siebie, w moim rozumieniu Twoje koleżanki tez o siebie dbają.
Kwestia doboru znajomych na podstawie podobieństw.
Wychodzi całkiem naturalnie, na twarz natomiast nie patrzę - nie muszą być piękne, byleby były zadbane.
Nie muszę tez otaczać sie brzydkimi koleżankami, na tle których bede wydawała sie atrakcyjniejsza :crylol:
A wiem, że tak niektóre laski mają, zwłaszcza singielki xD

@Kameleon
Słaby trolling

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uwazacie, ze Alessandra ma obwisly brzuch?

no pewnie, że jej wisi :mrgreen: tak jej wisi, ten brzuch, że jej aż kolana zakrywa :D
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasami nie wiem skad ludzie biora swoje teksty, naprawde nie wiem co za osoba patrzy na powyzsze zdjecia i mysli o obwisym brzuchu

to pewnie pisała Anja Rubik 261d
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
kasey00
kasey00
  18 grudnia 2012
massacre
massacre: Zwyczajnie wyglądające dziewczyny nie mają brzuchów gorszych od tych, które są po porodzie :)

nie od tych po porodzie tylko od Alessandry :)
massacre
massacre: Zadbany wygląd tez mówi o osobowości :) esteci zazwyczaj zadają sie z estetami. Dbasz o siebie, w moim rozumieniu Twoje koleżanki tez o siebie dbają.

Uważam się za estetkę ale w doborze znajomych główną rolę odgrywa charakter...może gdybym spotkała kogoś skrajnie nie zadbanego to zmieniłabym zdanie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.