agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012 (pierwszy post)
Hej ho :)

Temat zainspirowany artykulem na zeberce, wiec zalacze tresc, zdjecia i linka do samego artykulu:

Link: http://www.zeberka.pl/art.php?id=20898

I artykul:
''Alessandra Ambrosio - klasa sama w sobie

Mama dwójki dzieci bije inne Aniołki na łeb i szyję.
W maju tego roku Alessandra Ambrosio po raz drugi została mamą.

Oczywiście jej figura tego nie zdradza. Możemy się o tym przekonać oglądając zdjęcia modelki pozującej do najnowszej kampanii marki Victoria's Secret.

Na wyspie św. Bartłomieja w seksownych stronach kąpielowych pozowały już Doutzen Kroes, Maryna Linchuk i Erin Heatherton.

Musicie jednak przyznać, że to właśnie na fotkach Alessandry widać najwięcej energii i profesjonalizmu.

Już nie możemy się doczekać oficjalnych zdjęć z kampanii summer 2013!''

Zdjecia:












Ten temat nie tyle odnosi sie do artykulu samego w sobie, a do komentarzy pod nim, zwlaszcza do jednego.
Zacytuje:

''Skoro brzuch pozostawiasz do dyskusji to podyskutujmy.

Ja uważam, że brzuch po urodzeniu dzieci jest jak najbardziej okej. Natomiast nogi są bardzo złe. Przede wszystkim są bardzo krótkie i zbyt umięśnione przy tym. Pozdrawiam.

Brzuch nie jest jedrny i wisi..oczywiscie,ze do przyjecia w sytuacji wyjscia na plazy i lezakowania ale nie do wystepu w sesji zdjeciowej!Co do nog to juz kwestia indywidualna..mnie sie podobaja umiesnione nogi nie lubi chudych,wiotkich nog.Takze temat otwarty jest do dyskusji :)''

Jak przeczytalam ze ten brzuch ''wisi'' to az zonknelam...
Moze ja po prostu nie wiem, jak wyglada wiszacy brzuch czy cos no ale... jak to jest wiszacy brzuch to ja widzialam w swoim zyciu chyba tylko kilka osob z ''niewiszacym'' (nie wiem czy to sie pisze razem czy osobno, wiec feel free to correct me) brzuchem.


No a wiec dzisiejsze pytanie do was brzmi:
Czy uwazacie, ze Alessandra ma obwisly brzuch?


Pozdro 600.
Ag.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

A widzisz, czyli nie masz wsród znajomych ludzi niezadbanych :)
Z reszta to idzie w dwie strony - nie czułabym sie komfortowo na herbatce z "koleżanką", która pogardzi moim ciastkiem i bedzie siedziała szamając marchewke.
To jak wyglądamy to nie tylko przysłowiowa okładka, to o wiele wiecej. Wg mnie wygląd bardzo dużo mówi o człowieku, jego charakterze, statusie itp itd

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

P.S. Mam koleżankę, Polkę, która jest instruktorką jazdy konnej na Wimbledon. Nie siedzi całymi dniami na siłowni, a nie ma koleżanek z obwisłymi brzuchami :ninja:

Na mnie czas, idę na zumbe :rotfl:
:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
massacre
massacre: Zadbany wygląd tez mówi o osobowości :) esteci zazwyczaj zadają sie z estetami. Dbasz o siebie, w moim rozumieniu Twoje koleżanki tez o siebie dbają. Kwestia doboru znajomych na podstawie podobieństw. Wychodzi całkiem naturalnie, na twarz natomiast nie patrzę - nie muszą być piękne, byleby były zadbane.


tak, dbaja ale nie na zasadzie budowania miesni w silowni :)
jak juz pisalam nie raz - ja stronie od jakichkolwiek cwiczen oprocz chodzenia (seksu z facetem czy zabaw z malym tez oczywko pod uwage nie biore) i moje znajome tez nie cwicza, bo by mnie to dobijalo :D bo ogolnie uwazam, ze umiesnione brzuchy (oczywiscie bez przesady) sa ladniejsze niz te nieumiesnione :D
massacre
massacre: Nie muszę tez otaczać sie brzydkimi koleżankami, na tle których bede wydawała sie atrakcyjniejsza A wiem, że tak niektóre laski mają, zwłaszcza singielki xD

tak to nie mam :rotfl:
Gejszalicious
Gejszalicious: no pewnie, że jej wisi tak jej wisi, ten brzuch, że jej aż kolana zakrywa :D


:rotfl:
Gejszalicious
Gejszalicious: to pewnie pisała Anja Rubik


watpie zeby Anja zajmowala sie takimi bzdurami :D
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 grudnia 2012
massacre
massacre: nie ma koleżanek z obwisłymi brzuchami


nie musza byc obwisle zeby byc gorsze od Alessandry :D
chociaz tez trzeba wziac pod uwage, co dla kogo oznacza ''gorszy'' brzuch :D
Babsy
Babsy
  18 grudnia 2012

litosci, obwisly brzuch to mam ja :rotfl: a takiego jak Alessandra nie mialam nie tylko po porodzie, ale i w calym swoim zyciuXD

Kameleon
Kameleon
  18 grudnia 2012

TO nie trolling masakro.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

@Agoosia
Nie wiem po co ciagle wspominasz o siłowni?

Btw. temat jest o "obwisłych" brzuchach, wiec sie do takich odnoszę :)

@Kameleon
Czyli to ta panga w kostce wpłynęła na pogorszenie sie Twojego wzroku? ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: watpie zeby Anja zajmowala sie takimi bzdurami :D

:mrgreen: taki suchy dżołk :P
swoją droga zastanawia mnie dlaczego ludzie zawracają sobie głowy takimi bzdetami jak wygląd ciała jakiejś modelki :) pewnie nie mają żadnego innego zajęcia skoro wstawiają takie durne komentarze :) ...za mycie okien by się zabrali albo za lepienie uszek i pierogów :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
TheWitch
TheWitch
  18 grudnia 2012

wspominam o siłowni bo umiesniony brzuch uzyskuje się cwiczac :)
taki duuuuzy skrót myslowy.

tak, wiem ze temat jest o obwislych brzuchach ale akurat tam się odnosilam do tego, że brzuchy moich znajomych według mnie są gorsze bo nie wycwiczone jak ambrosii, niekoniecznie obwisle :)

@Gejsza
może uszka już ulepione, ja już wczoraj lepilam :D

Kameleon
Kameleon
  18 grudnia 2012
massacre
massacre: @Kameleon Czyli to ta panga w kostce wpłynęła na pogorszenie sie Twojego wzroku? ;)

To chyba skoncentrowana w niej rtęć. Nie wiem.
CZy wątpisz w swoja urodę?
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: może uszka już ulepione, ja już wczoraj lepilam :D

ha ha :) to niech karpia w wannie pilnują :D
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 grudnia 2012

@Agoosia
Faktycznie duży skrót myślowy, chyba za duży bo wprowadził klimat skrajności.
Wg mnie nie ma urzeźbionego brzucha siłownią :)

@Kameleon
Uroda to jedno gust to drugie, a w tym temacie akurat nie aspiruje by być w guście każdego :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kameleon
Kameleon
  18 grudnia 2012
massacre
massacre: Uroda to jedno gust to drugie, a w tym temacie akurat nie aspiruje by być w guście każdego :)

Dlaczego wątpisz że jesteś w moim guście.
w00tjump
w00tjump
  18 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Brzuch nie jest jedrny i wisi..

hahahahhaha:crylol:
nie, zebym tu gdziekolwiek widziala jakies faldki... :ziober2:

niektore tak maja. wynajduja w modelkach bielizny cos, co mogloby byc odroooobinke lepsze. i cale ucieszone, ze nie ma absolutnie perfekcyjnego brzucha pare tygodni po porodzie:rotfl:
uwazam, ze ma bardzo ladny brzuch, nic mu zarzucic nie moge:rotfl:

tak,ladniejszy od mojego, bo mi sie nie chce dupy ruszyc, za to czekolade jak odkurzacz pochlaniam:lol:
Earth
Earth
  19 grudnia 2012

Pomijając, że modelka ogólnie średnio mi się podoba, to brzuch akurat ma spoko.

Obwisły. :wtf:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.