massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012 (pierwszy post)

Zamiast oceniania jednej dupeczki, dam Wam na pozarcie trzy:
1. Emma Stone








2. Rihanna






3. Florence Welch




Pytania:
a) ktory rudy wg Was najlepszy?
b) ktora wg Was najlepiej wyglada w rudych wlosach?
c) macie moze jakas inna swoja gwiazde, ktora wg Was wyglada zajebiscie w rudym?
d) jesli mialybyscie/ mielibyscie do wyboru tylko odcienie rudosci, jaki wybralybyscie/ wybralibyscie do Waszego typu urody? (zdjecia mile widziane)

pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 grudnia 2012

Kasey
Nie podoba Ci sie Will Smith? Koniec świata! ;D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kasey00
kasey00
  16 grudnia 2012
massacre
massacre: Nie podoba Ci sie Will Smith? Koniec świata! ;D

ooo Will Smith! :napalony: czyli jednak są wyjątki :mrgreen: lubię go jako aktora :D
kasey00
kasey00
  16 grudnia 2012

aa jeszcze a propos rudych...dostałam dzisiaj zaproszenie na FB od ,,Blondynki Górą'' :woot:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo Will Smith! czyli jednak są wyjątki

ha! wiedzialam :Ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dostałam dzisiaj zaproszenie na FB od ,,Blondynki Górą''

:rotfl:
moze masz blondyne jakas w miniaturce :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kasey00
kasey00
  16 grudnia 2012
massacre
massacre: ha! wiedzialam

no, udało Ci się :D jedną z moich ulubionych komedii jest Hitch :D
massacre
massacre: moze masz blondyne jakas w miniaturce :D

właśnie ewidentnie widać, że nie :woot: ale kolega mi zawsze mówił, że na pewno jestem blondynką z natury, ale odwracam uwagę rudym :lol:
artfot123
artfot123
  25 grudnia 2012

To ja zapraszam na nową stronkę którą ostatnio znalazłem - http://rudzielce.pl gdzie m.in. takie oto cuda:







Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.