massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012 (pierwszy post)

Zamiast oceniania jednej dupeczki, dam Wam na pozarcie trzy:
1. Emma Stone








2. Rihanna






3. Florence Welch




Pytania:
a) ktory rudy wg Was najlepszy?
b) ktora wg Was najlepiej wyglada w rudych wlosach?
c) macie moze jakas inna swoja gwiazde, ktora wg Was wyglada zajebiscie w rudym?
d) jesli mialybyscie/ mielibyscie do wyboru tylko odcienie rudosci, jaki wybralybyscie/ wybralibyscie do Waszego typu urody? (zdjecia mile widziane)

pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  13 grudnia 2012

Sorky za fotę :ninja:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  13 grudnia 2012
massacre
massacre: a) ktory rudy wg Was najlepszy?


Preferuję rudy w odcieniu miedzianym :-D

massacre
massacre: b) ktora wg Was najlepiej wyglada w rudych wlosach?


Emma Stone.
(Uważam, że Rihanna wygląda najlepiej jako brunetka)

massacre
massacre: c) macie moze jakas inna swoja gwiazde, ktora wg Was wyglada zajebiscie w rudym?


Chyba nie.
Nie zastanawiałam się nigdy nad tym.

massacre
massacre: d) jesli mialybyscie/ mielibyscie do wyboru tylko odcienie rudosci, jaki wybralybyscie/ wybralibyscie do Waszego typu urody? (zdjecia mile widziane)


Miedziany- to chyba nie jest zaskakujące :-D
Przez wiele lat miałam tutaj sporo fotek w takim właśnie odcieniu :)
Metaluga
Metaluga
  13 grudnia 2012

Emma Stone jest przepiękna, nietypowa,taka inna, subtelna, urocza i wyglądana taką "swojską", poza tym w scenach z Goslingiem :zakochany:

Felka
Felka
  13 grudnia 2012

Florence Welch
3cie jpg po prawej jak transwestyta wyglada:rotfl:

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  13 grudnia 2012
massacre
massacre: A no okłamała, jeśli Ci tak powiedziała... Albo i plus dla niej, bo jest dyskretna i nikogo nie sprzedaje Btw. za co znowu blokada?

napisałem temat o wybielaniu odbytu zostałem zwyzywany od pedałów i naskarżyli na mnie:D
massacre
massacre: A no okłamała, jeśli Ci tak powiedziała... Albo i plus dla niej, bo jest dyskretna i nikogo nie sprzedaje


ale jest klamcą:D
pijana
pijana
  13 grudnia 2012

Florence to moja faworytka, a sama z rudości i czerwieni miałam:


massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 grudnia 2012

@Pijana
Pamietam ta druga focie :D

@Metaluga
Tak, bardzo mi sie podobała w "Crazy, stupid, love", choc lepsza grę aktorska pokazała w The Help - mega :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  14 grudnia 2012

wklejajcie wiece rudych blagam

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 grudnia 2012

A sam sobie nie możesz pogooglowac?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  14 grudnia 2012
massacre
massacre: A sam sobie nie możesz pogooglowac?


ale ja chce wiedziec jakie Wam sie podobaja
marta0859
marta0859
  14 grudnia 2012
massacre
massacre: a) ktory rudy wg Was najlepszy?


Szczerze? Żaden. Ale jak już to ten Emmy Stone.

massacre
massacre: b) ktora wg Was najlepiej wyglada w rudych wlosach?


Oczywiście Emma Stone, poza tym jest najładniejsza z tych wszystkich trzech które pokazałaś, więc pewnie nawet z garnkiem na głowie i przyodziana w kombinezon na tle tych dwóch pozostałych wyglądałaby najkorzystniej :D
massacre
massacre: c) macie moze jakas inna swoja gwiazde, ktora wg Was wyglada zajebiscie w rudym?


Nie... niektóre kobiety faktycznie ładnie wyglądają w rudych włosach i pasuje im to, ale zazwyczaj są to te, które mają ten kolor z natury, a nie uzyskany przez farbowanie. Poza tym nie podobają mi się zbytnio rude kobiety :) Mogą wyglądać korzystnie, ale nie zajebiście jak to określiłaś, bo wg mnie ruda kobieta może być co najwyżej ładna, nie piękna :D To tylko moje zdanie, więc nie jest to żadna wyrocznia, żeby zaraz jakiś przedstawiciel (a raczej przedstawicielka) fotkowych intelektualistów mnie nie objechał(a), że jestem idiotką, bo wyrażam swoje zdanie, a on(a) twierdzi inaczej, tak jak ostatnio.
Dla mnie nawet gdyby Megan się zrobiła na rudo, straciłaby swój urok :D
massacre
massacre: d) jesli mialybyscie/ mielibyscie do wyboru tylko odcienie rudosci, jaki wybralybyscie/ wybralibyscie do Waszego typu urody? (zdjecia mile widziane)


Żaden. To jest jedna z tych rzeczy, co do których z pełną świadomością mogę się zarzec, że NIGDY NIGDY :D
Gdyby mi mieli łeb uciąć albo zabić, to jak już coś takiego:
Gad
Gad
  14 grudnia 2012

ta ostatnia ma męską twarz. Czy to ten słynny transwestor?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 grudnia 2012

Moj znajomy ma bzika na punkcie rudych kobiet, z reszta jego kobieta z ktora jest juz jakies 6-7 lat od zawsze ma plomienne czerwone wlosy
No i jego ulubienica byla laska z zeszlorocznego X Factor

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gad
Gad
  14 grudnia 2012

Cofam jednak ta jest brzydsza:

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  14 grudnia 2012

Ładna farbowana ruda była raz w kalendarzu fotkowym :)





more:

http://www.fotka.pl/kalendarz/2010/sesja.html

Rude miałam jak spłukiwała mi się czerwona farba.
Uwielbiam czerwienie :) W tym roku już drugi raz byłam pofarbowana w tej tonacji.
Np, na ślub:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/292826_480923901938964_2132747576_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/576385_480924648605556_1780441304_n.jpg

and
i 3 tyg. temu, niestety kolor szybko mi schodzi, bo muszę myć głowę codziennie ;/
Ale walczę z tym... tak samo z nawrotami łupieżu :(
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/480797_496679120363442_699163962_n.jpg

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.