massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012 (pierwszy post)

Zamiast oceniania jednej dupeczki, dam Wam na pozarcie trzy:
1. Emma Stone








2. Rihanna






3. Florence Welch




Pytania:
a) ktory rudy wg Was najlepszy?
b) ktora wg Was najlepiej wyglada w rudych wlosach?
c) macie moze jakas inna swoja gwiazde, ktora wg Was wyglada zajebiscie w rudym?
d) jesli mialybyscie/ mielibyscie do wyboru tylko odcienie rudosci, jaki wybralybyscie/ wybralibyscie do Waszego typu urody? (zdjecia mile widziane)

pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  13 grudnia 2012
massacre
massacre: a) ktory rudy wg Was najlepszy? b) ktora wg Was najlepiej wyglada w rudych wlosach? c) macie moze jakas inna swoja gwiazde, ktora wg Was wyglada zajebiscie w rudym? d) jesli mialybyscie/ mielibyscie do wyboru tylko odcienie rudosci, jaki wybralybyscie/ wybralibyscie do Waszego typu urody? (zdjecia mile widziane)

a) Rudy jak rudy, mi sie czerwienie podobaja.
b) Emma
c) Hayley Williams


Bella Thorne z Disney Chanel


pewnie jest wiecej, ale nie chce mi sie wysilac mojego mozgu.
o Adelle.

d) wybralabym ten:

i mam w dupie czy by mi pasowal, czy nie :ninja:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: i mam w dupie czy by mi pasowal, czy nie

odwaznie, pewnie Nicki Minaj ma takie samo podejscie do swojego stylu :ziober2:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kasey00
kasey00
  13 grudnia 2012
massacre
massacre: Pytania: a) ktory rudy wg Was najlepszy? b) ktora wg Was najlepiej wyglada w rudych wlosach? c) macie moze jakas inna swoja gwiazde, ktora wg Was wyglada zajebiscie w rudym? d) jesli mialybyscie/ mielibyscie do wyboru tylko odcienie rudosci, jaki wybralybyscie/ wybralibyscie do Waszego typu urody? (zdjecia mile widziane)

a) Florence albo Emmy na 1 zdj, Rihanna miała czerwone, nie rude.
b) Florence, Emma
d) naturalnie jestem rudna tzn. mam na głowie nie wiadomo co, co się zmienia z każdą porą roku :woot:
c) do głowy przychodzi mi jedynie Marcia Cross


nie tak dawno dostałam wiadomość że jestem podobna do Florence :szok:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012

Marcia Cross :zakochany:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  13 grudnia 2012

Ruda Barmanka z hajda miała fajny kolor wlosow;p


madzia2143
madzia2143
  13 grudnia 2012

wg mnie Florence najbardziej pasuje ;)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012

@NiegroznyZboczek
Piszesz tak jakby barmanka nie żyła

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  13 grudnia 2012
massacre
massacre: @NiegroznyZboczek Piszesz tak jakby barmanka nie żyła


odeszła z fotki ale wciąż ją mam na fejsbuku:D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: odeszła z fotki ale wciąż ją mam na fejsbuku:D

podejrzewam, ze wszyscy wielbiciele jej wdziekow "maja" ja na fejsbuku :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  13 grudnia 2012
massacre
massacre: podejrzewam, ze wszyscy wielbiciele jej wdziekow "maja" ja na fejsbuku :)


z fotki ma tylko mnie;p
Joanno a ty dlaczego nie zafarbujesz się na rudo?pasowałaby to do twojego charakteru;p
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012

Nie ma z fotki tylko Ciebie

P.S. To potwierdzone info

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  13 grudnia 2012
massacre
massacre: Nie ma z fotki tylko Ciebie P.S. To potwierdzone info


więc okłamała mnie ruda małpa:(
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012

A no okłamała, jeśli Ci tak powiedziała... Albo i plus dla niej, bo jest dyskretna i nikogo nie sprzedaje :ziober2:

Btw. za co znowu blokada?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

styka51
styka51
  13 grudnia 2012
massacre
massacre: a) ktory rudy wg Was najlepszy? b) ktora wg Was najlepiej wyglada w rudych wlosach? c) macie moze jakas inna swoja gwiazde, ktora wg Was wyglada zajebiscie w rudym? d) jesli mialybyscie/ mielibyscie do wyboru tylko odcienie rudosci, jaki wybralybyscie/ wybralibyscie do Waszego typu urody? (zdjecia mile widziane)

a. Emmy.
b. Emma.
c. Była taka jedna...
Jessica Hamby

d. Chciałabym taki:

ewentualnie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.