massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 grudnia 2012 (pierwszy post)

Zamiast oceniania jednej dupeczki, dam Wam na pozarcie trzy:
1. Emma Stone








2. Rihanna






3. Florence Welch




Pytania:
a) ktory rudy wg Was najlepszy?
b) ktora wg Was najlepiej wyglada w rudych wlosach?
c) macie moze jakas inna swoja gwiazde, ktora wg Was wyglada zajebiscie w rudym?
d) jesli mialybyscie/ mielibyscie do wyboru tylko odcienie rudosci, jaki wybralybyscie/ wybralibyscie do Waszego typu urody? (zdjecia mile widziane)

pozdro

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 grudnia 2012

pasuje Ci ten kolor, zwlaszcza na fotkach ze slubu

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  14 grudnia 2012
massacre
massacre: pasuje Ci ten kolor, zwlaszcza na fotkach ze slubu

No właśnie miałam dylemat czy iść w chłodne czy ciepłe tony.
Tutaj w obu przypadkach są to chłodne (czerwień z fioletem).
Ale miałam też kiedyś bardziej czerwone (rozjaśniałam i na to czerwona farba), wyszły ogniste. Na Avatarze mam fotkę ale słabo widać.. Może dodam jak będe w domu.
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
kasey00
kasey00
  14 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: iektóre kobiety faktycznie ładnie wyglądają w rudych włosach i pasuje im to, ale zazwyczaj są to te, które mają ten kolor z natury, a nie uzyskany przez farbowanie. Poza tym nie podobają mi się zbytnio rude kobiety :) Mogą wyglądać korzystnie, ale nie zajebiście jak to określiłaś, bo wg mnie ruda kobieta może być co najwyżej ładna, nie piękna :D

straszne jest to Twoje zdanie, że blondynki, brunetki itd. mogą być piękne a rude tylko ładne... co do samego koloru to faktycznie najbardziej pasuje tym które mają go z natury natomiast wg mnie właśnie one średnio wyglądają bo przeważnie rude włosy to i piegi, jasne rzęsy i o zgrozo- rude brwi. Oczywiście nie zawsze tak jest.
massacre
massacre: Moj znajomy ma bzika na punkcie rudych kobiet

takich facetów jest duuużo :mrgreen: ufff na szczęście dla nas, rudych :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 grudnia 2012

Czy ja wiem czy dużo jest takich facetów? Ja znam tylko jednego :)
Moj nie przepada, wg niego rude wyglądają strasznie bez "oprawki", a on nie moze sie przestraszyć po przebudzeniu widząc swoją kobietę "bez" brwi i rzęs ;)
No ale to nie dotyczy tylko rudych lasek, a i blondynek o jasnej oprawie :)

Mi z kolei wszystko jedno, fajniejsza atrakcyjna i seksowna ruda niż bezpłciowa blondynka, czy o ordynarnych ryzach twarzy brunetka.
Włosy są dodatkiem i maja podkreślać urodę, a nie ją tworzyć :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kasey00
kasey00
  14 grudnia 2012
massacre
massacre: Czy ja wiem czy dużo jest takich facetów? Ja znam tylko jednego :)

dlatego, że nie jesteś ruda :) ja jako rudzielec często na takich trafiam albo po prostu ze mną dzielą się tym, że mają takie upodobanie...już sama poplątałam się w tym jak to działa :mrgreen:
massacre
massacre: wg niego rude wyglądają strasznie bez "oprawki

massacre
massacre: No ale to nie dotyczy tylko rudych lasek, a i blondynek o jasnej oprawie :)

no to jest trochę okropne, bez henny lepiej nie pokazywać się bez makijażu :D ale tak jak napisałaś, to nie tylko problem rudych :)
massacre
massacre: Włosy są dodatkiem i maja podkreślać urodę, a nie ją tworzyć :)

otóż to! dlatego nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że np. najładniejsze są blondynki/brunetki/rude/łyse :P
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 grudnia 2012

A tak, racja! Ja przyciągam amatorów kobiecych wdzięków które nazywają sie cycki i dupa :rotfl:
Z kolei moja mała, drobna koleżanka przyciąga amatorów, dla których kobieta nie powinna ważyć wiecej niż 45 kilo i takich tez zna najwiecej.
Kobieta najczęściej bedzie otoczona grupą mężczyzn którzy są wielbicielami takiego typu urody, który ona sama reprezentuje. Inne sprawy sie maja, gdy zaprzyjaźnia sie z facetami swojego faceta - tam są juz bardziej urozmaicone gusta - ten amator rudych to właśnie kumpel faceta :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

kasey00
kasey00
  14 grudnia 2012
massacre
massacre: Ja przyciągam amatorów kobiecych wdzięków które nazywają sie cycki i dupa

czyli większość :mrgreen:
massacre
massacre: Z kolei moja mała, drobna koleżanka przyciąga amatorów, dla których kobieta nie powinna ważyć wiecej niż 45 kilo

mój znajomy-wysoki, dobrze zbudowany facet lubi kobiety a raczej kobietki gdzieś koło 155cm wzrostu, to ja (170) przy nich taka kobyła :woot:

massacre
massacre: Kobieta najczęściej bedzie otoczona grupą mężczyzn którzy są wielbicielami takiego typu urody, który ona sama reprezentuje.

dokładnie!
massacre
massacre: Inne sprawy sie maja, gdy zaprzyjaźnia sie z facetami swojego faceta - tam są juz bardziej urozmaicone gusta - ten amator rudych to właśnie kumpel faceta :)

no właśnie i okazuje się, że faceci zwracają uwagę na przeróżne cechy w wyglądzie kobiet :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli większość

zdziwilabys sie :crylol:
im starszy facet, tym wieksze wydaje sie miec wymagania :D

Konto usunięte
Konto usunięte: mój znajomy-wysoki, dobrze zbudowany facet lubi kobiety a raczej kobietki gdzieś koło 155cm wzrostu, to ja (170) przy nich taka kobyła

moi znajomi z silowni dobrze zbudowani tez preferuja drobne i niskie kobietki - to chyba jakas taka tendencja, bo czesto sie z nia spotykam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie i okazuje się, że faceci zwracają uwagę na przeróżne cechy w wyglądzie kobiet :)


czasem okazuje sie nawet, ze w swoich preferencjach faceci sa bardziej dziwaczni niz kobiety :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NiegroznyZboczek
NiegroznyZboczek
  14 grudnia 2012

ile rudych dupeczek jest na MiU?

marta0859
marta0859
  14 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: straszne jest to Twoje zdanie, że blondynki, brunetki itd. mogą być piękne a rude tylko ładne... co do samego koloru to faktycznie najbardziej pasuje tym które mają go z natury natomiast wg mnie właśnie one średnio wyglądają bo przeważnie rude włosy to i piegi, jasne rzęsy i o zgrozo- rude brwi. Oczywiście nie zawsze tak jest.

Pisałam, że to tylko moje zdanie, więc to nie żadna wyrocznia, czyli innymi słowy - DLA MNIE nigdy ruda kobieta nie będzie piękna, może być co najwyżej ładna, co nie znaczy, że dla ogółu być taka nie może, czytaj uważnie, ja Cię proszę :D
No właśnie dlatego pisałam, że są kobiety, które ładnie wyglądają w rudym NAJCZĘŚCIEJ są tymi, które mają ten kolor z natury, ale nie zawsze - osobiście też nie jestem zwolenniczką jasnej oprawy oczu (w ogóle mi się to nie podoba, ani u rudych, ani u blondynek, ani u brunetek), piegów też w sumie nie, chociaż niektórym dodają nawet uroku ;)
kasey00
kasey00
  14 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: straszne jest to Twoje zdanie

Konto usunięte
Konto usunięte: czytaj uważnie, ja Cię proszę :D

czytam uważnie :) po prostu napisałam Twoje zdanie innymi słowami i stwierdziłam, że jest be :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ile rudych dupeczek jest na MiU?

chyba nikt nie wie...
Uzi
Uzi
  15 grudnia 2012

"Don't like it"

marta0859
marta0859
  15 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: czytam uważnie :) po prostu napisałam Twoje zdanie innymi słowami i stwierdziłam, że jest be

Ok :D źle zrozumiałam w takim razie, mój błąd :)

nie rozumiem tylko, dlaczego to moje zdanie jest takie 'straszne', w końcu o gustach się nie dyskutuje :D
Adidasowa
Adidasowa
  15 grudnia 2012

Ogólnie rzecz biorąc nie lubię rudych, nie wyobrażam też sobie siebie samej w takim kolorze :wtf:

kasey00
kasey00
  15 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem tylko, dlaczego to moje zdanie jest takie 'straszne', w końcu o gustach się nie dyskutuje :D

masz rację! :) ale pomyślałam że to dziwne, że z góry zakładasz, że nigdy nie zobaczysz dziewczyny z rudymi włosami która będzie piękna...ale porównałam to do tego że nigdy mi się nie spodoba czarny facet :) (nie chodzi o rasizm!)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.