styka51
styka51
  14 września 2012 (pierwszy post)

Witam ;)














Q: Ogólnie podoba się?
Q: Co kupiłybyście?

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to nie jest efekt modelowania. One mają takie kości policzkowe.

Musialabym je zobaczyc bez makijazu, zeby sie zgodzic.
Widze puder.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  25 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A najgorsze, że przez to tworzy się swojego rodzaju propaganda. Skoro ludzie dziewczynę o medycznie prawidłowej wadze potrafią nazwać tłuściochem, coś tu jest nie tak.


No, ale przecież wypaczone postrzeganie to jest już ich problem, a nie tej dziewczyny.

Konto usunięte
Konto usunięte: wyglądam lepiej

Z przyjemnością porównam, kiedy tak "uformowana", bez uśmiechu, ani żadnego grymasu na twarzy wrzucisz tutaj swoją fotę :-D

Widzę, że Polki są do przyjęcia :D
Ani podoba się Zuza, a mi wcale, choć przyznaję, że tutaj wyszła znośnie :rotfl:

massacre
massacre: Musialabym je zobaczyc bez makijazu, zeby sie zgodzic. Widze puder.


Bo są umalowane, kości policzkowe mają podkreślone bronzerem, ale to są ich naturalne kości, a nie malunek na policzkach.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  26 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to są ich naturalne kości, a nie malunek na policzkach.

no to przeciez napisalam, ze nie zaprzeczam, ale musialabym je bez makijazu zobaczyc :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  26 września 2012
massacre
massacre: no to przeciez napisalam, ze nie zaprzeczam, ale musialabym je bez makijazu zobaczyc :D


Akurat ich naturalnie wystające kości policzkowe widać tutaj bardzo dobrze, tak jak to, że są wysokie i bardzo szczupłe :D

No, ale skoro chcesz zobaczyć bez makijażu, to weźmy Kasię (9-ta o ile dobrze policzyłam)

Metaluga
Metaluga
  26 września 2012

kolekcja bardzo w jej stylu, prostota i klasyka, nic mnie nie zaskoczyło, nic nie zauroczyło, nie obrzydziło, mierna ta kolekcja

Konto usunięte
Konto usunięte: Propsy czy hejty ?

to tak jakbyś założył skarpetki do sandałów i odbierane będzie to raczej identycznie jeżeli masz zamiar paradować tak po mieście
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No, ale skoro chcesz zobaczyć bez makijażu, to weźmy Kasię (9-ta o ile dobrze policzyłam)

:D
Dziękuje

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.