styka51
styka51
  14 września 2012 (pierwszy post)

Witam ;)














Q: Ogólnie podoba się?
Q: Co kupiłybyście?

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  14 września 2012
massacre
massacre: mojego syna nie widziałaś xD


Racja, nie widziałam. :D Zajrzałam nawet na profil, myśląc, że wrzuciłaś jakieś zdjęcie... :rotfl: Ale za to jest Olly. :zakochany:
Konto usunięte
Konto usunięte: ta mnie bawi


Z 2. zdjęcia też jest dobra, fajne ma uszy. :lol2: Modelki to się Victorii nie trafiły... :lol2:
asexualna
asexualna
  14 września 2012
Kiniowska
Kiniowska: Z 2. zdjęcia też jest dobra, fajne ma uszy. Modelki to się Victorii nie trafiły...

I nos jak prosiaczek :lol: przynajmniej to może być "urocze"
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Kiniowska
Kiniowska: Zajrzałam nawet na profil, myśląc, że wrzuciłaś jakieś zdjęcie... Ale

nie xD musisz wierzyć na słowo
Wiecej na niego wydaje niż na siebie. Z reszta uważam, ze mężczyźni najbliżsi sercu kobiety są jej wizytówką... Jak widzę odpieprzone mamuski w panterkach z dziećmi za rękę w podartych czy rozciagnietych niechlujnych łachach to mnie dla mnie jakaś pomyłka. Tak samo jak mamuski dające o linie, a dzieciaki utuczone jak prosiaki. Nie ma mowy :D to samo tyczy się mężczyzn. Jak facet ma nieuprasowana koszule to mam negatywne zdanie na temat jego pani, nie jego xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiniowska: Z 2. zdjęcia też jest dobra, fajne ma uszy. Modelki to się Victorii nie trafiły... I nos jak prosiaczek przynajmniej to może być "urocze"


Straszne!
I już nawet mniejsza o to ze są dużo chudsze od tych modelek starej generacji, których zdjęcia wkleilam wcześniej, bo np taka Kate Moss, szczuplutka, a jednak ma to coś, co wg mnie każda dobra modelka powinna mieć

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

WilczeLyko
WilczeLyko
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I nos jak prosiaczek przynajmniej to może być "urocze"

Wszystkie wyglądają jak istoty pozaziemskie. Mi się jednak wydaje, że ten pokaz to coś wspólnego ma z charytatywną działalnością Viktorii..
asexualna
asexualna
  14 września 2012
massacre
massacre: Straszne! I już nawet mniejsza o to ze są dużo chudsze od tych modelek starej generacji, których zdjęcia wkleilam wcześniej, bo np taka Kate Moss, szczuplutka, a jednak ma to coś, co wg mnie każda dobra modelka powinna mieć

Tutaj mi się ta czarniawa z twarzy podoba, jakaś mulatka.

:rotfl: lol

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj mi się ta czarniawa z twarzy podoba, jakaś mulatka.

Tak, ta malatka z ich wszystkich najbardziej urodziwa:)
Pozostałe powinny mieć na twarzach kapelusze jak ta na pierwszym zdjęciu xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie wyglądają jak istoty pozaziemskie. Mi się jednak wydaje, że ten pokaz to coś wspólnego ma z charytatywną działalnością Viktorii..

:rotfl:

massacre
massacre: Tak, ta malatka z ich wszystkich najbardziej urodziwa:) Pozostałe powinny mieć na twarzach kapelusze jak ta na pierwszym zdjęciu xD

Mogła wymyślić jakąś specjalną charakteryzacje, grzywy na twarzy czy coś.
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I nos jak prosiaczek przynajmniej to może być "urocze"


Tą można by było sadzać koło niejadków w szkołach na stołówkach i kazać robić chore miny. "Jedz, bo inaczej będziesz wyglądał jak ta pani, schudniesz i uszy będą ci tak odstawać!" :lol2:

massacre
massacre: nie xD musisz wierzyć na słowo Wiecej na niego wydaje niż na siebie. Z reszta uważam, ze mężczyźni najbliżsi sercu kobiety są jej wizytówką... Jak widzę odpieprzone mamuski w panterkach z dziećmi za rękę w podartych czy rozciagnietych niechlujnych łachach to mnie dla mnie jakaś pomyłka. Tak samo jak mamuski dające o linie, a dzieciaki utuczone jak prosiaki. Nie ma mowy :D to samo tyczy się mężczyzn. Jak facet ma nieuprasowana koszule to mam negatywne zdanie na temat jego pani, nie jego xD


Ok, wierzę. :D I masz rację. Niby facet powinien dbać o siebie i takie tam, ale to kobieta dba o dom i rodzinę, i jest odpowiedzialna za to, jak wyglądają jej członkowie. Też mi nie pasi odpicowana mamuśka i dziecko jak z ulicy - widać, że taka woli się w pełni umalować niż naszykować i założyć dziecku czyste ubrania, czyli poświęcić uwagę jemu nie sobie.
Hoshiko
Hoshiko
  14 września 2012
styka51
styka51: Q: Ogólnie podoba się? Q: Co kupiłybyście?


1. nie :nie:
2.nic :nie:
boniwinter
boniwinter
  14 września 2012
styka51
styka51: Nowa kolekcja Victorii Beckham


bardzo mi sie podoba
Polaczenie kolorow i kroje sa niesamowite.
Styl, elegancja, smak i przede wszystkim kazda moglaby sobie cos wybrac dla siebie i ta szczupla i ta przy kosci
boniwinter
boniwinter
  14 września 2012
massacre
massacre: co sie stalo z modelkami, ktore za "moich czasow" wygladaly jak KOBIETY?

moimi ulubionymi z tych czasow byly Linda i Stephanie. Na pewno je pamietasz:)

http://w.fotka.pl/8c366f7611.jpg

http://w.fotka.pl/b509427fab.jpg
To byly prawdziwe pieknosci, a teraz musialyby schudnac jeszcze kolejne 10 lub 15 kg zeby zaistniec na pokazach :zonk:
bas
bas
  14 września 2012
massacre
massacre: Czy one naprawde sa za grube i maja za duzy biust by byc przykladem dla obecnych standardow na wybiegu? Czy naprawde ich twarze sa przecietne? Czy trzeba byc maszkara by zrobic kariere w modelingu?

Kochanie, wybiegowa ma być chuda i mieć długie wszystko, twarz może miec do dupy :D
a modelka bardziej na foto to musi mieć wszystko :D
bas
bas
  14 września 2012

a co do ubrań... to musiałam przelecieć kilka razy temat żeby się skupić na ubraniach a nie na twarzach modelki. I w sumie może 3 bym założyła :woot:

ale to i tak by jeszcze poleciało do mojej krawcowej na przeróbki :D

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2012

Baśka, ale te o których pisałam były modelkami wybiegowymi. Standardy sie zmieniły, tylko nie wiem po jaka cholerę. Pięknych kobiet jest mnóstwo, a zamiast podnosić poprzeczkę wymagań to ją zaniżają.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.