styka51
styka51
  14 września 2012 (pierwszy post)

Witam ;)














Q: Ogólnie podoba się?
Q: Co kupiłybyście?

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2012

@boniwinter
Spójrz na uda tych "starych", wydają sie takie masywne przy tych sarnich kończynkach xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  15 września 2012
massacre
massacre: sarnich kończynkach

Tam w ogóle ud nie ma :rotfl:
bas
bas
  15 września 2012
massacre
massacre: Baśka

wyczuwam podniesiony głos :C
MAMO, oni krzyczą !
massacre
massacre: te o których pisałam były modelkami wybiegowymi. Standardy sie zmieniły, tylko nie wiem po jaka cholerę. Pięknych kobiet jest mnóstwo, a zamiast podnosić poprzeczkę wymagań to ją zaniżają.

niestety wiem, tzn kiedyś, kiedyś jak oglądałam (za bajtla) to faktycznie były ładne, KSZTAŁTNE Panie, no cóż pozostaje nam mieć nadzieje, że to im szybko zbrzydnie i zaczną szukać tych ładnych, bo fajnie jest popatrzeć na piękną kobietę w pięknych, chodź nie koniecznie, ubraniach :)
kedi
kedi
  15 września 2012

przedostatnia bluzka plus spódnica mm :zakochany: ogólnie cała kolekcja spoko, moim zdaniem ogólnie Victoria ma dobry gust, taki minimalistyczny, lubię.
no wiadomo, modelek w ogóle komentować nie będę :ninja:

madzia2143
madzia2143
  15 września 2012

wg mnie udana kolekcja :tak:

sol6
sol6
  15 września 2012

Podoba mi się, można w tym wyjść spokojnie , bez obawy, niektóre propozycje są dobre.
Ona sama w sobie wygląda świetnie, ubiera się z klasą ;]
Jestem na tak. Zdecydowanie.

sol6
sol6
  15 września 2012

Modelki straszne, jedna ładna i ma fajne nogi, reszta bez komentarza :ble:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem na tak. Zdecydowanie.

Ja również.

Konto usunięte
Konto usunięte: Modelki straszne, jedna ładna i ma fajne nogi, reszta bez komentarza


Dam sobie uciąć łapę, że większość kobiet tak uczesana, z widocznymi, wyeksponowanymi uszami, mejkapem typu nude (co gorsze- bez ;)), sfotografowana w pozycji en face wyglądałaby wcale nie lepiej.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dam sobie uciąć łapę, że większość kobiet tak uczesana, z widocznymi, wyeksponowanymi uszami, mejkapem typu nude (co gorsze- bez ;)), sfotografowana w pozycji en face wyglądałaby wcale nie lepiej.

Ale Redka, MY NIE JESTEŚMY MODELKAMI...zasadnicza różnica :ziober2:
Podoba mi się Pani ze zdjęcia 5 , w innej stylizacji wyglądałaby zapewne bosko, tak samo mulatka, ale większość jak alieny... zdaję sobie sprawę też że one mają prezentować ubrania a nie siebie, czyli sylwetka jest najważniejsza, wychudzona oczywiście, jak sama Victoria Beckham.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 września 2012

Tfu, z 6 zdjecia a nie 5 :D

Hoshiko
Hoshiko
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Modelki straszne

muszą być męskie by nie zabierały uwagi od ubrań d83dde28
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012
Psyche30
Psyche30: Ale Redka, MY NIE JESTEŚMY MODELKAMI...zasadnicza różnica


Modelki też nie są kandydatkami na miss. Prezentują kolekcje ubrań. Oczywiście, że ich wybujałość jest przesadzona, bo nijak ma się do kształtów nawet szczupłej kobiety, ale jeśli chodzi o urodę, to dopiero wtedy można ją obiektywnie ocenić, kiedy ma się całkiem odsłoniętą twarz. Nie rozumiem zdziwienia. Widzę tutaj całą gamę kobiecych twarzy. Niektóre są nawet ładne, inne przeciętne, a jeszcze inne całkiem do dupy.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Modelki też nie są kandydatkami na miss. Prezentują kolekcje ubrań. Oczywiście, że ich wybujałość jest przesadzona, bo nijak ma się do kształtów nawet szczupłej kobiety, ale jeśli chodzi o urodę, to dopiero wtedy można ją obiektywnie ocenić, kiedy ma się całkiem odsłoniętą twarz. Nie rozumiem zdziwienia. Widzę tutaj całą gamę kobiecych twarzy. Niektóre są nawet ładne, inne przeciętne, a jeszcze inne całkiem do dupy.

Zdziwienie pewnie stąd ze nadal przeciętnym kobietom modelka kojarzy się z nieprzecietną urodą, mimo że od dawna jest już zupełnie inaczej w tej branży, panują całkiem inne kanony , inne kryteria a w świadomości zwykłych kobiet modelka to coś ponad ...jeśli chodzi także o urodę.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012
Psyche30
Psyche30: Zdziwienie pewnie stąd ze nadal przeciętnym kobietom modelka kojarzy się z nieprzecietną urodą, mimo że od dawna jest już zupełnie inaczej w tej branży, panują całkiem inne kanony , inne kryteria a w świadomości zwykłych kobiet modelka to coś ponad ...jeśli chodzi także o urodę.


Z tą świadomością też bywa różnie. Wszystkie umieszczają w jednym worku. U niektórych samo słowo "modelka" budzi zachwyt, a u innych odrazę. Tak, jakby to były same piękności, albo brzydactwa.

To może na otrzeźwienie umysłu zaproponować konkurs- kobieta w wersji sauté? :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To może na otrzeźwienie umysłu zaproponować konkurs- kobieta w wersji sauté?

I ze kto miałby brać w nim udział? :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.