styka51
styka51
  14 września 2012 (pierwszy post)

Witam ;)














Q: Ogólnie podoba się?
Q: Co kupiłybyście?

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012
Psyche30
Psyche30: I ze kto miałby brać w nim udział?


Hmmm...to może na początek te, które brały udział w konkursie na miss :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmmm...to może na początek te, które brały udział w konkursie na miss

Ja już nie pamiętam jak to było z tym konkursem miss d83dde02
:rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012
Psyche30
Psyche30: Ja już nie pamiętam jak to było z tym konkursem miss


I tym się właśnie różnią od innych kobiety takie, jak Monica Bellucci. Wszystko, co na sobie mają jest dodatkiem do ich urody, a nie odwrotnie.

Ja nawet nie wiem kto brał udział :-D
Tak palnęłam :D

I tym się właśnie różnią od innych kobiety takie, jak Monica Bellucci. Wszystko, co na sobie mają jest dodatkiem do ich urody, a nie odwrotnie.
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012

No i powtórzyłam :)

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I tym się właśnie różnią od innych kobiety takie, jak Monica Bellucci. Wszystko, co na sobie mają jest dodatkiem do ich urody, a nie odwrotnie.

Nie na darmo się mowi że taka kobieta nawet w worku po ziemniakach będzie nadal seksowna i piękna :ziober2:
No ale dobra stylizacja , odpowiednio dobrane ciuchy dodają zwykłym kobietom atrakcyjności, z tym że oczywistym jest ze jak nie ma się takiej urody to zwyczajnie się nie ma o ! :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a nawet nie wiem kto brał udział :-D Tak palnęłam :D

A ja se już przypomniałam :P Nie zgłaszało się siebie jako kandydatki :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012
Psyche30
Psyche30: Nie na darmo się mowi że taka kobieta nawet w worku po ziemniakach będzie nadal seksowna i piękna No ale dobra stylizacja , odpowiednio dobrane ciuchy dodają zwykłym kobietom atrakcyjności, z tym że oczywistym jest ze jak nie ma się takiej urody to zwyczajnie się nie ma o ! :D

To prawda, coś w tym jest. Weźmy taką Chylińską. Wygląda całkiem dobrze, ba nawet coraz lepiej, ale urodę to ta kobieta ma poniżej przeciętnej. Widać byłoby to idealnie właśnie w wersji sauté. Obnażyłyby się jej kiepskie proporcje twarzy.
Musi mieć dobrego wizażystę.

Psyche30
Psyche30: A ja se już przypomniałam :P Nie zgłaszało się siebie jako kandydatki


Trudno. Ktoś musiałby zapoczątkować ten zgubny proceder :rotfl:
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To prawda, coś w tym jest. Weźmy taką Chylińską. Wygląda całkiem dobrze, ba nawet coraz lepiej, ale urodę to ta kobieta ma poniżej przeciętnej. Widać byłoby to idealnie właśnie w wersji sauté. Obnażyłyby się jej kiepskie proporcje twarzy. Musi mieć dobrego wizażystę.

Zgadzam się, dla mnie zawsze była okropna z twarzy, nawet jak bardzo schudłą to przecież nic się nie zmieniło, tyle że wyostrzyły się rysy twarzy, wcześniej bardziej okrągłe. Ale wygląda dobrze bo u niej jak i u wielu 80% jak nie więcej to zasługa makijażu, fryzury, ciuchów itd.Wiadomo, człowiek twarzy sobie nie wymieni (chyba ze pójdzie do chirurga plastyka i powie "Na monicę bellucii poproszę" hahaha) ale może wyglądać lepiej dzięki wyłącznie stylizacji, zawsze to jakiś ratunek :D :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Trudno. Ktoś musiałby zapoczątkować ten zgubny proceder

Sugerujesz ze ja po pijaku? :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012
Psyche30
Psyche30: Wiadomo, człowiek twarzy sobie nie wymieni (chyba ze pójdzie do chirurga plastyka i powie "Na monicę bellucii poproszę" hahaha)

:rotfl:
Jest takie brzydkie powiedzenie, które doskonale oddaje kwestię tego, że w wielu przypadkach nawet fortuna i zdolny chirurg nie pomogą :D

Poza tym za żadne pieniądze nie kupi się klasy.

Psyche30
Psyche30: Sugerujesz ze ja po pijaku?


A chcesz? :-D
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest takie brzydkie powiedzenie, które doskonale oddaje kwestię tego, że w wielu przypadkach nawet fortuna i zdolny chirurg nie pomogą :D Poza tym za żadne pieniądze nie kupi się klasy.

Mi to nie grozi, nie mam ani fortuny ani chirurga na zawołanied83dde02 :rotfl:

Prawda, prawda, widziałam nie raz ludzi ze sporymi pieniędzmi i ze względu nawet na zawód powinni mieć sporo klasy w sobie , a po pijaku gorsze bydło niż chłopki spod remizy z okolicznej wsi :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: A chcesz? :-D

Na trzezwo to ja nie wiem, pytanie mnie przerasta :rotfl:
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012
Psyche30
Psyche30: Mi to nie grozi, nie mam ani fortuny ani chirurga na zawołanie

A chęci są? :-D

Psyche30
Psyche30: Prawda, prawda, widziałam nie raz ludzi ze sporymi pieniędzmi i ze względu nawet na zawód powinni mieć sporo klasy w sobie , a po pijaku gorsze bydło niż chłopki spod remizy z okolicznej wsi


Oj tak...
I nie tylko po pijaku. Wielu ludzi po prostu nie dorasta i nigdy nie dorośnie do posiadanych pieniędzy. Budują sobie pałace, udają arystokratów, a z butów wystaje słoma.
Mogłabym Cię zasypać opowieściami :-D

Psyche30
Psyche30: Na trzezwo to ja nie wiem, pytanie mnie przerasta


:-D
ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  15 września 2012

Muszę znikać :bye: :D

Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A chęci są? :-D

Kurde, coś tam by się poprawiło moze :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie tylko po pijaku. Wielu ludzi po prostu nie dorasta i nigdy nie dorośnie do posiadanych pieniędzy. Budują sobie pałace, udają arystokratów, a z butów wystaje słoma. Mogłabym Cię zasypać opowieściami :-D

Domyślam się ze sama byłas świadkiem wielu tego typu sytuacji :D

Pa :bye:
Earth
Earth
  15 września 2012

i
ok poza butami, reszta niezbyt mi się podoba.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2012
Psyche30
Psyche30: ReDAnGeLonesec:Modelki też nie są kandydatkami na miss. Prezentują kolekcje ubrań. Oczywiście, że ich wybujałość jest przesadzona, bo nijak ma się do kształtów nawet szczupłej kobiety, ale jeśli chodzi o urodę, to dopiero wtedy można ją obiektywnie ocenić, kiedy ma się całkiem odsłoniętą twarz. Nie rozumiem zdziwienia. Widzę tutaj całą gamę kobiecych twarzy. Niektóre są nawet ładne, inne przeciętne, a jeszcze inne całkiem do dupy. Zdziwienie pewnie stąd ze nadal przeciętnym kobietom modelka kojarzy się z nieprzecietną urodą, mimo że od dawna jest już zupełnie inaczej w tej branży, panują całkiem inne kanony , inne kryteria a w świadomości zwykłych kobiet modelka to coś ponad ...jeśli chodzi także o urodę.

Tak, dokładnie. Nie śledzę wybiegów mody regularnie i dla mnie modelka kojarzy się z kimś wyjątkowo pięknym, ponadprzecietnym. Kimś zdecydowanie atrakcyjniejszym od przeciętnej kobiety, ktora mozna zobaczyc na ulicy.
Te kobiety, które wymieniłam wcześniej były, są i bedą reprezentantkami tego jak sobie wyobrażam modelke i pewnie stad moje rozczarowanie :(
Modelki jeszcze dekadę temu miały nie tylko idealne proporcje ciała, ale i piękne, oryginalne rysy twarzy.
Tutaj jak, zaznaczyła Redka, większość przecietnych kobiet wyglądałaby tak z przyklapnietymi włosami zaczesanymi za uszy i z makijażem w stylu nude. Może czas na update mojej wyobraźni :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  15 września 2012
styka51
styka51: Q: Co kupiłybyście?

pomarańczową (czerwoną?) sukienkę bez rękawów :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.