massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012 (pierwszy post)

Kate Middleton, ksiezna Cambridge, zona ksiecia Williama, urodzona w styczniu 1982 roku.
Niejednokrotnie pojawiala sie na listach najlepiej ubranych kobiet (min. w Vanity Fair byla numerem jeden na liscie w latach 2010, 2011, 2012), miala tez spory wplyw na brytyjska mode, ktora nawet nazwano "Kate Middleton effect". Byly to miedzy innymi poprawki plastyczne urody specjalnie na dzien slubu (wybielanie zebow, korekty pastyczne staly sie szalenstwem, na ktore panny mlode byly gotowe wydac wiecej niz na sukienke slubna). Zapoczatkowala rowniez mode na jeansy koloru koralowego :) Podobno zainspirowala nawet Angeline Jolie, ktora zaczela ubierac sie u projektantki Kate, Jenny Packham.
Dzieki swojemu stylowi Kate, zostala nawet utworzona strona internetow What Kate Wore, na ktorej mozna znalezc komentarze na temat outfitow duchessy z linkami do stron designerskich, gdzie owe stroje i dodatki mozna kupic.
Kate znana jest z laczenia garderoby designerskiej (Alexander McQueen, Issa, Jenny Packham, Beulah London, Alice Temperley, Erdem, Burberry, Catherine Walker )z garderoba z highstreet (Reiss, Zara, L.K. Bennett).

Ciekawostka - jako, ze tak w krolestwie miedzy utytuowanymi wyzszymi sferami, genealogia pokazuje, ze Kate i William sa kuzynostwem w 15-tej linii :)












(torebki Mulberry)

Cialo Kate - niewiele znalazlam, ale ponoc francuski magazyn Closer opublikowal dzisiaj zdjecia jej cyckow ;)


1. Co myslicie o jej stylu?
2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie.
3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali?
4. Macie koralowe spodnie?
5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

Pozdrawiam na tym smutnym i opuszczonym forum.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Hoshiko
Hoshiko
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: massacre:Nicki Minaj Nie ogarniam tej dupy

no co Ty :mrgreen:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 września 2012
massacre
massacre: Czyli jak? Jak Doda? Nicki Minaj? O,O

Jenna Jameson

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

SailorMoon
SailorMoon
  15 września 2012
Prinz
Prinz: z pazurem.


massacre
massacre: Czyli jak? Jak Doda? Nicki Minaj? O,O

Jak Dżasmina :tak:
SailorMoon
SailorMoon
  15 września 2012
Prinz
Prinz: Jenna Jameson

To już nie pazur, to sex shop :rotfl:
SailorMoon
SailorMoon
  15 września 2012
massacre
massacre: On jest prawdziwym idolem narodu

Bo jest najbardziej wyluzowany :lol:

massacre
massacre: oj byly rozne akcje... strasznie sie wczula w swoja role, np. jedna z takich sytuacji bylo jej oburzenie do parkingowego, gdy wstawil jej mandat. Ta do niego z morda "to ty nie wiesz kim jestem?!" - ludzie bulwers, badz sobie nawet papiezem, za parking plac xD Tak samo bylo, gdy probowala sie wbic do roznych klubow na krzywy ryj i ja wyganiali do kolejki z innymi "zwyklymi" ludzmi :D

O, to dobre akcje były. A wygląda na taką miłą, sympatyczną i "ludzką". No ale w sumie pozory czasem mylą.

Sorki za 3 posty pod sobą.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 września 2012
Prinz
Prinz: massacre:Czyli jak? Jak Doda? Nicki Minaj? O,O Jenna Jameson

Jeansy, zwykły podkoszulek i kowbojki?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 września 2012
SailorMoon
SailorMoon: massacre:On jest prawdziwym idolem narodu Bo jest najbardziej wyluzowany massacre:oj byly rozne akcje... strasznie sie wczula w swoja role, np. jedna z takich sytuacji bylo jej oburzenie do parkingowego, gdy wstawil jej mandat. Ta do niego z morda "to ty nie wiesz kim jestem?!" - ludzie bulwers, badz sobie nawet papiezem, za parking plac xD Tak samo bylo, gdy probowala sie wbic do roznych klubow na krzywy ryj i ja wyganiali do kolejki z innymi "zwyklymi" ludzmi :D O, to dobre akcje były. A wygląda na taką miłą, sympatyczną i "ludzką". No ale w sumie pozory czasem mylą.Sorki za 3 posty pod sobą.

Sama tak prostuje, bo niektóre moje urządzenia nie akceptują wiecej niż jednego cytatu -,-

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BlondSzatynka
BlondSzatynka
  16 września 2012
massacre
massacre: Macie koralowe spodnie?


nie mam :smutny:
Mariolka
Posty: 13277 (po ~82 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2022
Mariolka
  16 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka?

Nie jest zły.
Kiedy ma makijaż, to jest piękna, ale bez niego wygląda jak każda kobieta z drobnymi defektami. ;-)
7
Nie.
Chciałabym mieć dużo kasy, ale na pewno nie żyć jak księżniczka.

DorixP, Ayane, Czeska, own, Veos, Marjolka, Mariolka

marta0859
marta0859
  18 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

1. Styl jak styl, jeżeli chodzi o subiektywną opinię to NIE W MOIM STYLU :D
2. Średnia... Chyba nic mnie w niej nie zachwyca, ale uroda jak na księżną angielską w sam raz. Brzuch ma nawet w miarę, włosy mi się podobają. I nie wiem co na nie.
3. 5
4. nie...
5. nie...
luckygal
luckygal
  21 września 2012

Bardzo ladna i sympatyczna dziewczyna, tylko moglaby sie troszke ciekawiej ubierac i przytyc ze 3 kg bo w tej chwili nie wyglada najlepiej...

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: luckygal

fajny nick :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.