massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012 (pierwszy post)

Kate Middleton, ksiezna Cambridge, zona ksiecia Williama, urodzona w styczniu 1982 roku.
Niejednokrotnie pojawiala sie na listach najlepiej ubranych kobiet (min. w Vanity Fair byla numerem jeden na liscie w latach 2010, 2011, 2012), miala tez spory wplyw na brytyjska mode, ktora nawet nazwano "Kate Middleton effect". Byly to miedzy innymi poprawki plastyczne urody specjalnie na dzien slubu (wybielanie zebow, korekty pastyczne staly sie szalenstwem, na ktore panny mlode byly gotowe wydac wiecej niz na sukienke slubna). Zapoczatkowala rowniez mode na jeansy koloru koralowego :) Podobno zainspirowala nawet Angeline Jolie, ktora zaczela ubierac sie u projektantki Kate, Jenny Packham.
Dzieki swojemu stylowi Kate, zostala nawet utworzona strona internetow What Kate Wore, na ktorej mozna znalezc komentarze na temat outfitow duchessy z linkami do stron designerskich, gdzie owe stroje i dodatki mozna kupic.
Kate znana jest z laczenia garderoby designerskiej (Alexander McQueen, Issa, Jenny Packham, Beulah London, Alice Temperley, Erdem, Burberry, Catherine Walker )z garderoba z highstreet (Reiss, Zara, L.K. Bennett).

Ciekawostka - jako, ze tak w krolestwie miedzy utytuowanymi wyzszymi sferami, genealogia pokazuje, ze Kate i William sa kuzynostwem w 15-tej linii :)












(torebki Mulberry)

Cialo Kate - niewiele znalazlam, ale ponoc francuski magazyn Closer opublikowal dzisiaj zdjecia jej cyckow ;)


1. Co myslicie o jej stylu?
2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie.
3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali?
4. Macie koralowe spodnie?
5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

Pozdrawiam na tym smutnym i opuszczonym forum.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Hoshiko
Hoshiko
  14 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie?


1. nie wszystko mi się podoba ,chociaż czasami wygląda super
2.uroda własnie nie bardzo , taka przeciętna
3.7
4 owszem ;)
boniwinter
boniwinter
  14 września 2012
massacre
massacre: Co myslicie o jej stylu?


bardzo mi sie podoba, jest skromna, a zarazem wytworna.
Czepiaja sie jej, ze wydaje za malo na ubrania i potrafi sie publicznie zaprezentowac w sukience za paredziesiat funtow. Dla mnie to bzdura, Ona wlasnie pokazuje, ze wcale nie trzeba wydac tysiecy zeby dobrze i stylowo wygladac.
massacre
massacre: 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali?


10
massacre
massacre: 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka?


:nie:, za duzo obowiazkow, dyscypliny, dbania o kazdy szczegol wypowiedzi, zachowania i ubioru, non stop na celownkiku i ten "strach" przed kompromitacja, skandalem itp...tak jak to jest teraz jak ktos tam zrobil jej zdjecia jak sie opala bez stanika....trabia o tym na wszystkich kanalach w UK bo to ksiezna, a nie jakas tam gwiazda filmowa i jej nic nie wypada:(
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2012

Trąbią, bo została naruszona jej prywatność, której angielskie media bronią przed francuskimi. Nie słyszałam nic na temat tego, ze nie wypada jej sie opalać nago.
Widocznie słuchałam innych wiadomości :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  15 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

1. na niektorych zdjeciach wyglada bardzo fajnie a na innych nadzwyczaj przecietnie ubrana (ale ja sie nie znam na ciuchach)
2. + fajne łydki i ładny brzuch, - małe cycki
3. 6
4. nie :wtf:
5. W życiu, nigdy przenigdy.
kedi
kedi
  15 września 2012

z urody przeciętna, ale pasuje na księżną. ciuchy ma takie a nie inne bo inaczej nie wypada. nie jestem wielką jej fanką, już bardziej jej pierścionka zaręczynowego :zakochany:

massacre
massacre: 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

3. daję 6,5
4. co? nie ..
5. nie, nie chciałabym.
madzia2143
madzia2143
  15 września 2012

wg mnie jest szykowna i nie brak jej smaku oraz gustu. Ładnie się prezentuje.
Przede wszystkim jest naturalna (bynajmniej sprawia takie wrażenie) i za to wielki plus. :)

Nie mam koralowych spodni ;P

Czy chciałabym żyć jak księżniczka? trudne pytanie, ale myślę że tak o ile nie pozbawiłoby mnie to zdrowego rozsądku ;)

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

1. styl jak styl, swojej dziewczyny nie chciabym tak ubranej.
2. buzie ma ladna, przyjemnie sie patrzy na nia.
3. 8
4. nie.
5. juzz dawno zyje jak ksiaze.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

styka51
styka51
  15 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

1. Elegancki, klasyczny bardziej. Ale nie dla mnie...
2. Ładna z twarzy, figura może być. Ale dośc przeciętna.
3. 7.
4. Nie.
5.Chciałabym żyć jak księżniczka, ale nią nie być ;p
kedi
kedi
  15 września 2012
Prinz
Prinz: 1. styl jak styl, swojej dziewczyny nie chciabym tak ubranej.

czy coś się zmieniło, czy ja o czymś nie wiem? :pavarotti:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2012
Prinz
Prinz: swojej dziewczyny nie chciabym tak ubranej.

a jak Twoja dziewczyna musiałaby się ubierać?

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  15 września 2012
kedi
kedi: czy coś się zmieniło, czy ja o czymś nie wiem?

nie, nadal po ciemnej stronie mocy jestem, ale w zyciu bywa roznie ;)

massacre
massacre: a jak Twoja dziewczyna musiałaby się ubierać?

z pazurem.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 września 2012
Prinz
Prinz: z pazurem.

Czyli jak? Jak Doda? Nicki Minaj? O,O

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  15 września 2012
massacre
massacre: Nicki Minaj

Nie ogarniam tej dupy :rotfl:
moonlight30
Posty: 1154 (po ~122 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 22
moonlight30
  15 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ogarniam tej dupy

A mi się u niej właśnie dupa podoba, jedynie :rotfl:
asexualna
asexualna
  15 września 2012
moonlight30
moonlight30: A mi się u niej właśnie dupa podoba, jedynie

Ja się nie wypowiadam czy sie podoba czy nie, ale nie ogarniam tej dysproporcji :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.