massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012 (pierwszy post)

Kate Middleton, ksiezna Cambridge, zona ksiecia Williama, urodzona w styczniu 1982 roku.
Niejednokrotnie pojawiala sie na listach najlepiej ubranych kobiet (min. w Vanity Fair byla numerem jeden na liscie w latach 2010, 2011, 2012), miala tez spory wplyw na brytyjska mode, ktora nawet nazwano "Kate Middleton effect". Byly to miedzy innymi poprawki plastyczne urody specjalnie na dzien slubu (wybielanie zebow, korekty pastyczne staly sie szalenstwem, na ktore panny mlode byly gotowe wydac wiecej niz na sukienke slubna). Zapoczatkowala rowniez mode na jeansy koloru koralowego :) Podobno zainspirowala nawet Angeline Jolie, ktora zaczela ubierac sie u projektantki Kate, Jenny Packham.
Dzieki swojemu stylowi Kate, zostala nawet utworzona strona internetow What Kate Wore, na ktorej mozna znalezc komentarze na temat outfitow duchessy z linkami do stron designerskich, gdzie owe stroje i dodatki mozna kupic.
Kate znana jest z laczenia garderoby designerskiej (Alexander McQueen, Issa, Jenny Packham, Beulah London, Alice Temperley, Erdem, Burberry, Catherine Walker )z garderoba z highstreet (Reiss, Zara, L.K. Bennett).

Ciekawostka - jako, ze tak w krolestwie miedzy utytuowanymi wyzszymi sferami, genealogia pokazuje, ze Kate i William sa kuzynostwem w 15-tej linii :)












(torebki Mulberry)

Cialo Kate - niewiele znalazlam, ale ponoc francuski magazyn Closer opublikowal dzisiaj zdjecia jej cyckow ;)


1. Co myslicie o jej stylu?
2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie.
3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali?
4. Macie koralowe spodnie?
5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

Pozdrawiam na tym smutnym i opuszczonym forum.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

EngagedAngel
EngagedAngel
  14 września 2012
massacre
massacre: Cialo Kate - niewiele znalazlam, ale ponoc francuski magazyn Closer opublikowal dzisiaj zdjecia jej cyckow ;)


http://nocoty.pl/gid,14925765,kat,1013701,title,Kate-Middleton-Przylapana-topless-Bedzie-skandal,galeria.html?ticaid=5f2b0
SailorMoon
SailorMoon
  14 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

1. Fajny (ten obecny) :) Pasuje jej idealnie :) W końcu to przyszła królowa.
2. Podoba mi się, lubię na nią patrzeć.
3. 8
4. Koralowe nie. Miętowe mam :lol:
5. Nie. Dobrze mi tak jak jest. Ale jakąś większą wygraną w Lotto bym nie pogardziła :rotfl:

massacre
massacre: Cialo Kate - niewiele znalazlam, ale ponoc francuski magazyn Closer opublikowal dzisiaj zdjecia jej cyckow ;)

Bardzo ładne ma ciało. Widziałam te zdjęcia. Już nawet nie mogą się nago poopalać w swojej posiadłości, współczuję im.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  14 września 2012

Co do jej stylu podoba mi się.Co do urody, nie widzę w niej nic nadzwyczajnego, ładna kobieta i nic więcej...znów chciałoby się rzec ze u nas piękniejszych na pęczki :) No ale biorąc pod uwagę że na królewskim dworze ciężko o w miarę ładne kobiety to nie dziwne ze wzbudza taki zachwyt Anglików.Co do jej ciał, szczupła i nic poza tym.Nie będę oceniać bo kurde nie potrafię :ziober2:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: http://nocoty.pl/gid,14925765,kat,1013701,title,Kate-Middleton-Przylapana-topless-Bedzie-skandal,galeria.html?ticaid=5f2b0

cycki jak cycki, a ludzie sie jaraja xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
SailorMoon
SailorMoon: Już nawet nie mogą się nago poopalać w swojej posiadłości, współczuję im.

Wada bycia osoba publiczna... Choc zdjecia Harrego z dupeczkami byly lepsze :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Psyche30
Psyche30: No ale biorąc pod uwagę że na królewskim dworze ciężko o w miarę ładne kobiety to nie dziwne ze wzbudza taki zachwyt Anglików.

Anglicy jej nie lubic.
Zachwycaja sie nad jej stylem, nie uroda. Faktycznie, jest dosc przecietna :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

SailorMoon
SailorMoon
  14 września 2012
massacre
massacre: Wada bycia osoba publiczna...

Czekamy na zdjęcia " księżna na kibelku" :rotfl:

massacre
massacre: Choc zdjecia Harrego z dupeczkami byly lepsze :D

Ten to jest w ogóle agent :D

massacre
massacre: Anglicy jej nie lubic.

Serio? A za co jej tak nie trawią?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
SailorMoon
SailorMoon: Ten to jest w ogóle agent :D

On jest prawdziwym idolem narodu

SailorMoon
SailorMoon: Serio? A za co jej tak nie trawią?

oj byly rozne akcje... strasznie sie wczula w swoja role, np. jedna z takich sytuacji bylo jej oburzenie do parkingowego, gdy wstawil jej mandat. Ta do niego z morda "to ty nie wiesz kim jestem?!" - ludzie bulwers, badz sobie nawet papiezem, za parking plac xD Tak samo bylo, gdy probowala sie wbic do roznych klubow na krzywy ryj i ja wyganiali do kolejki z innymi "zwyklymi" ludzmi :D
I patrz wyzej, Harry jest idolem, bo jest bardziej taki hmm przyziemny :D Lata z kolegami na wakacje Ryanair :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012

P.S. Juz nie mowiac o tym, ze wg opinii publicznej ma dwie lewe rece do roboty, popracowala troche u swoich bogatych staruszkow w firmie, prace rzucila i tylko czekala na oswiadczyny i pozniej slub, zeby nic nie robic... Gdzie na przyklad Harry popiedala w Iraku narazajac zycie. Takie rozne historyjki :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Babsy
Babsy
  14 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

1. podoba mi sie :)
2. tak- ladna, sympatyczna twarz, zgrabna.
3. 7
4. nie, ale mam bluzki ;)
5. moglabym sprobowac, ale z opcja zrezygnowania w razie czego :)
w00tjump
w00tjump
  14 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu?

podoba mi sie. wyglada elegancko, kiedy sytuacja tego wymaga, ale bez nadecia.
massacre
massacre: 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie.

podoba mi sie jej fryzura, usmiech. jest ladna, ale nie powala na kolana.

massacre
massacre: 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali?

8
pijana
pijana
  14 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

1. Zależy, jak każdy miewa lepsze i gorsze stylizacje, ale raczej na plus.
2. Nie jest klasyczną pięknością, ale podoba mi się kiedy się uśmiecha, miło się patrzy na nią.
3. 7
4. Nie xD
5. Oj nie
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012

Nie wiem co znaczy klasyczna piękność, wg mnie ma bardzo klasyczne rysy twarzy :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ReDAnGeLonesec
ReDAnGeLonesec
  14 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu?

Niektóre stroje/sukienki oficjalne trącą myszką, ale przy jej pozycji społecznej jest to wybaczalne, a czasem nawet wskazane.
Kiedy wybiera klasykę, minimalizm i proste kroje- dogadałybyśmy się.
Jestem kategorycznie na "nie" w wersji z różową torebką. Jak dla mnie to czysty koszmar.

massacre
massacre: 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie.


Jest całkiem przeciętna, ale ładnie się uśmiecha, co ociepla jej wizerunek.

massacre
massacre: 4. Macie koralowe spodnie?


Nie.

massacre
massacre: 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)


Nie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.