massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012 (pierwszy post)

Kate Middleton, ksiezna Cambridge, zona ksiecia Williama, urodzona w styczniu 1982 roku.
Niejednokrotnie pojawiala sie na listach najlepiej ubranych kobiet (min. w Vanity Fair byla numerem jeden na liscie w latach 2010, 2011, 2012), miala tez spory wplyw na brytyjska mode, ktora nawet nazwano "Kate Middleton effect". Byly to miedzy innymi poprawki plastyczne urody specjalnie na dzien slubu (wybielanie zebow, korekty pastyczne staly sie szalenstwem, na ktore panny mlode byly gotowe wydac wiecej niz na sukienke slubna). Zapoczatkowala rowniez mode na jeansy koloru koralowego :) Podobno zainspirowala nawet Angeline Jolie, ktora zaczela ubierac sie u projektantki Kate, Jenny Packham.
Dzieki swojemu stylowi Kate, zostala nawet utworzona strona internetow What Kate Wore, na ktorej mozna znalezc komentarze na temat outfitow duchessy z linkami do stron designerskich, gdzie owe stroje i dodatki mozna kupic.
Kate znana jest z laczenia garderoby designerskiej (Alexander McQueen, Issa, Jenny Packham, Beulah London, Alice Temperley, Erdem, Burberry, Catherine Walker )z garderoba z highstreet (Reiss, Zara, L.K. Bennett).

Ciekawostka - jako, ze tak w krolestwie miedzy utytuowanymi wyzszymi sferami, genealogia pokazuje, ze Kate i William sa kuzynostwem w 15-tej linii :)












(torebki Mulberry)

Cialo Kate - niewiele znalazlam, ale ponoc francuski magazyn Closer opublikowal dzisiaj zdjecia jej cyckow ;)


1. Co myslicie o jej stylu?
2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie.
3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali?
4. Macie koralowe spodnie?
5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

Pozdrawiam na tym smutnym i opuszczonym forum.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 września 2012

Poprawna.
"Ofcjalne" stroje no jednak mi się nie podobają. Kapelusze - koszmar.

massacre
massacre: Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka?


Zamek bym chciała mieć, nawet mam jeden upatrzony, od wielu lat na allegro wisi. Chyba jedyne 30 milonów :ziober2:.
:ziober2:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  14 września 2012

Rysy twarzy których nie można nazwać urodziwymi są okej, ale na kolana nie powala.
Głupia nie jest, potrafi zawsze dopasować strój do okazji, szkoda tylko że nie ma dużego pola popisu, bo tu i tam musi zakrywać. Fajna byłaby z niej kobieta-taka normalna, gdyby nie musiała troszczyć się tak o swój wizerunek. Na ulicy bym się chyba za nią nie obejrzała, gdybym nie wiedziała że to księżna.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  14 września 2012
SailorMoon
SailorMoon: 1. Fajny (ten obecny) :) Pasuje jej idealnie :) W końcu to przyszła królowa.

ona nie bedziie krolowa.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

asexualna
asexualna
  14 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

Nie podoba mi się.
Nie podoba mi się, fajnie tylko, że jest taka fit :ziober2:
Dałabym 4, bo brzydka nie jest, ale w moje gusta nie trafiła. Nie rozumiałam tego szału piękną Kejt.
Nie mam takich spodni, bo bym w nich wyglądała jak pulpet raczaj :C
Nie chciałabym. Wolę skromne życie i własną prywatność.
A paparazzi to jednak sukinsyny, między nogi jej z aparatem wejdą.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Prinz
Prinz: SailorMoon:1. Fajny (ten obecny) :) Pasuje jej idealnie :) W końcu to przyszła królowa. ona nie bedziie krolowa.

Jak nie, jak tak? W momencie kiedy William będzie koronowany na króla, Ona będzie koronowana jako królowa Anglii. Różnica miedzy nią a Elą jednak będzie taka, ze Ela to "queen regnant" - czyli królowa, która odziedziczyła tron, Kate będzie "queen consort", czyli królowa przez małżeństwo z osoba, która tron dziedziczy :)
Ponadto poza tym, ze będzie nosiła tytuł królowej nie będzie jednak miała władzy męża.

Gdyby jednak coś się stało Williamowi, to oczywiście koronę dostanie Harry, nie Kate :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiałam tego szału piękną Kejt.


Powtarzam raz jeszczcze, nie ma szału nad uroda Kate, jest szał na punkcie jej stylu :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  14 września 2012
massacre
massacre: Jak nie, jak tak? W momencie kiedy William będzie koronowany na króla, Ona będzie koronowana jako królowa Anglii. Różnica miedzy nią a Elą jednak będzie taka, ze Ela to "queen regnant" - czyli królowa, która odziedziczyła tron, Kate będzie "queen consort", czyli królowa przez małżeństwo z osoba, która tron dziedziczy :) Ponadto poza tym, ze będzie nosiła tytuł królowej nie będzie jednak miała władzy męża.

Tylko jeśli Karol odziedziczy tron :Ziober2: podobno są tam różne jakieś prawa na temat sukcesji, że jego młodszy brat też może, jakiś Andrzej mniej znany, a wtedy pójdzie dalej po jego gałęzi. To w sumie nigdy nie jest stuprocentowe.
asexualna
asexualna
  14 września 2012
massacre
massacre: Powtarzam raz jeszczcze, nie ma szału nad uroda Kate, jest szał na punkcie jej stylu :)

O nie nie :D nie raz widziałam zdjęcia na jakiś portalach i podpisy, że społeczeństwo jest zachwycone urodą nowej księżnej. Uroda to raczej nie stajl.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: massacre: Jak nie, jak tak? W momencie kiedy William będzie koronowany na króla, Ona będzie koronowana jako królowa Anglii. Różnica miedzy nią a Elą jednak będzie taka, ze Ela to "queen regnant" - czyli królowa, która odziedziczyła tron, Kate będzie "queen consort", czyli królowa przez małżeństwo z osoba, która tron dziedziczy :) Ponadto poza tym, ze będzie nosiła tytuł królowej nie będzie jednak miała władzy męża. Tylko jeśli Karol odziedziczy tron podobno są tam różne jakieś prawa na temat sukcesji, że jego młodszy brat też może, jakiś Andrzej mniej znany, a wtedy pójdzie dalej po jego gałęzi. To w sumie nigdy nie jest stuprocentowe.

Tak jak napisałam, jeśli się coś stanie Willowi to Harrybprzejmie tron.
Karol na pewno nie, zostało już oficjalnie ogłoszone, ze jest za stary.
Żaden brat Karola tez nie obejmie władzy, bo korona idzie w linii prostej :)
Oficjalnie potwierdzone jest to, ze William jest pierwszy do tronu

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: massacre: Powtarzam raz jeszczcze, nie ma szału nad uroda Kate, jest szał na punkcie jej stylu :) O nie nie :D nie raz widziałam zdjęcia na jakiś portalach i podpisy, że społeczeństwo jest zachwycone urodą nowej księżnej. Uroda to raczej nie stajl.

Bzdury jakieś, nikt tu nie jest nią zachwycony xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  14 września 2012
massacre
massacre: Tak jak napisałam, jeśli się coś stanie Willowi to Harrybprzejmie tron. Karol na pewno nie, zostało już oficjalnie ogłoszone, ze jest za stary. Żaden brat Karola tez nie obejmie władzy, bo korona idzie w linii prostej :) Oficjalnie potwierdzone jest to, ze William jest pierwszy do tronu

Dobrze wiedzieć :woot:

massacre
massacre: Bzdury jakieś, nikt tu nie jest nią zachwycony xD

A na pudelku się zachwycali :(
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)


1. glowy nie urywa, ale jest ok.
2. nie podoba mi sie jej twarz, nawet nie tyle nie podoba, co wedlug mnie wyglada strasznie bezplciowo (?). niczym sie nie wyroznie z tlumu ludzi, nic ciekawego.
3. 10 za cialo, 3 za twarz = 13/2 = 6.5
4. nie
5. nie, masakra.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A na pudelku się zachwycali :(

No to teraz podałaś zajebiste źródło informacji xD
Nie czytuje szmatlawcow, więc nie wiem nad czym/ kim się tam zachwycają xD

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

asexualna
asexualna
  14 września 2012
massacre
massacre: No to teraz podałaś zajebiste źródło informacji xD Nie czytuje szmatlawcow, więc nie wiem nad czym/ kim się tam zachwycają xD

Ok xD
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 326
Kiniowska
  14 września 2012
massacre
massacre: 1. Co myslicie o jej stylu? 2. Jak Wam sie podoba jej uroda? Standardowo co na tak, co na nie. 3. Standardowo skala 1-10 - ile byscie dali? 4. Macie koralowe spodnie? 5. Chcialybyscie zyc jak ksiezniczka? (Chcielibyscie zyc jak ksiaze?)

1. Uwielbiam! Elegancki, skromny, dopasowany zawsze do okazji. :zakochany: Włączając najświeższe foty z gołymi cycorami - wkońcu wakacje to wakacje, jeszcze w ciepłych krajach czy gdzieś, gdzie jest gorąco... :rotfl:

2. Jest bardzo ładną kobietą, ale nie piękną. Jest o wiele za szczupła, mogłaby nabrać trochę ciałka i nie obrysowywać zawsze oczu czarną kredką - to minusy. Z plusów to piękne włosy i ogólnie sympatyczna twarz.

3. 8/10.

4. Jakiś wyblakły odcień, cienkie, letnie - rzadko w nich chodziłam, bo nie jestem przyzwyczajona mieć kolorowe portki, wolę górę. :D

5. Biorąc pod uwagę luksusy (wielkie, "puszyste" i gorsetowe suknie też :w00t:) to tak, ale już obowiązki i zainteresowanie ludzi/mediów to nie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.