mmaryja
mmaryja
  6 września 2012 (pierwszy post)

cześć i czołem,

dawno nie było ciekawej dyskusji, więc może przy tym iskrzącym temacie pewnie będzie:]
kilka zdjęć poglądowych na początek:





Natalia Siwiec jest znana z tego, że pokazała biust(pierwsze zdjęcie) na meczach podczas Euro 2012. Wokół niej dzieją się ciekawe rzeczy, głównie w komentarzach pod jej zdjęciami. Zarzuty, że ma zrobione cycki i usta, po to, że jest głupia i tak dalej.

1. Podoba się wam?
2. 1-10?
3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

pozdrawiam!

pijana
pijana
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dziewczyny! śmiać mi się chce gdy czytam negatywne komentarze na temat biustu Natalii. prawda jest taka, że część z Was chciałaby mieć takie piersi :D

A się śmiej, pomijam fakt, że sama mam mały biust, stojący na baczność, ale jej piersi są po interwencji chirurgicznej, a wg mnie wcale dobrze nie wyglądają, tyle.
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  8 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A się śmiej, pomijam fakt, że sama mam mały biust, stojący na baczność, ale jej piersi są po interwencji chirurgicznej, a wg mnie wcale dobrze nie wyglądają, tyle.


ja mam duzy i tez wyglada lepiej :D, ale widzialam troche kobiet topless w naszym wieku i sporo z nich mialo piersi podobne do niektorych ze zdjec wstawionych na ta strone. w gimnazjum (!) mialam okazje zobaczyc biust kolezanki (miala wowczas 15 lat) i naprawde daleki byl od idealu. bedac w Niemczech napatrzylam sie na nagie piersi nad jeziorem (wielu ludzi plywa tam nago, niezaleznie od plci czy wieku) i teraz mniej krytycznie patrze na kobiece piersi :) swoich nie lubilam przez dlugi czas, jednak ze wzgledu na rozmiar, nie zastanawialam sie kiedys nad jedrnoscia, ksztaltem, itp. teraz je doceniam :) nadal chcialabym aby byly mniejsze ale wiem, ze maja swietny ksztalt i juz nie czaje sie na nie z tasakiem.

rok temu moglam sie tez pogapic na biust mojej znajomej (w moim wieku), ktora miala nawet spory biust, jedrny i podniesiony, ale o 'dziwnym' ksztalcie - nie przypominal kraglosci, ktore widzimy w mediach. mamy glupie przekonanie, ze piersi powinny byc okragle jak jabluszka, tymczasem biusty maja przerozne ksztalty, jedne sa wyzej, inne nizej osadzone. niektóre blisko siebie, czasem nawet jakby zrosniete na mostku, inne bardziej rozchodzą sie na boki... kazde odstepstwo od idealu traktowane jest w internecie z pogarda, czesto widze negatywne komantarze na temat cyckow jakiejs gwiazdy bo wygladaja inaczej niz te dody. oddajac sie w rece chirurga mozemy miec jakie nam sie tylko zachce ale jesli mowimy o piersiach naturalnych to badzmy mniej krytyczni :)

jesli dobrze sie orientuje to Natalia miala poprawiany biust, ale nie jest on sztuczny. nie ma silikonowych wkladek modelujacych piersi, wiec ukladaja sie one 'po swojemu', wg mnie wcale nie wygladaja tragicznie, powiedzialabym - normalnie. panuje troche glupie przekonanie, ze jezeli ktos juz robi sobie operacje plastyczna to musi dana czesc ciala doprowadzic do perfekcji...
Hoshiko
Hoshiko
  10 września 2012

http://www.milionkobiet.pl/files/2012_06/natalia-siwiec-7e66089e4708dc447790c743c2d1ce05_a0818d.jpg[ /img]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.