mmaryja
mmaryja
  6 września 2012 (pierwszy post)

cześć i czołem,

dawno nie było ciekawej dyskusji, więc może przy tym iskrzącym temacie pewnie będzie:]
kilka zdjęć poglądowych na początek:





Natalia Siwiec jest znana z tego, że pokazała biust(pierwsze zdjęcie) na meczach podczas Euro 2012. Wokół niej dzieją się ciekawe rzeczy, głównie w komentarzach pod jej zdjęciami. Zarzuty, że ma zrobione cycki i usta, po to, że jest głupia i tak dalej.

1. Podoba się wam?
2. 1-10?
3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

pozdrawiam!

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 329
Kiniowska
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?


1. Ciało ma niezłe, ale ogólnie... :nie: Trochę ordynarną urodę ma, jak dla mnie.

2. 5/10 - za ciało. 1,5/10 - "bez" ciała. ;)

3. Tak, ale tylko w takim wypadku i tylko drobą korektę. Boję się ingerować bardziej w swoje ciało.
SzczurCieZje
SzczurCieZje
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

1. Tak sobie.
2. 5
3. Tak. Chetnie wyprostowalabym polamany nos. Bardziej ze wzgledow zdrowotnych, niz estetycznych.
pijana
pijana
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

1. Nie, ale ładne ma oczy i nogi.
2. 5,5
3. Tak, brzucha i podbródka.

PS Ciekawe kiedy pójdą hejty na osoby, którym nie podoba się ta pani
marta0859
marta0859
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?


Podoba mi się, nie jest jakąś pięknością ale trafia w mój gust, chociaż "posikać" się na jej widok nie można.
8.
Wątpię.
SailorMoon
SailorMoon
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Natalia Siwiec

Robiłam o niej temat jak została tą całą "Miss Euro" :D Teraz wszędzie jej pełno niestety.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

1. Atrakcyjna jest. Urodę jakąś tam ma. Figura rewelacja, twarz mi się średnio podoba - za duże usta.
2. 8 bo paszczakiem nie jest. Ale ogólnie nie mój typ.
3. Pewnie tak. Chociaż strach przed pokrojeniem pewnie i tak by wygrał :D
mmaryja
mmaryja
  6 września 2012
SailorMoon
SailorMoon: Robiłam o niej temat jak została tą całą "Miss Euro" :

fotka ma chu'ową wyszukiwarkę, nawet w nią nie wchodziłam, szczerze mówiąc. moja wina!
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam?


nawet ładna, ale uważam, że za bardzo ingerowała w urodę i to polepszanie nie wyszło na dobre. figurę ma świetną, ponoć poprawiała piersi ale pod względem plastycznym (?), implantów chyba nie ma, generalnie podoba mi się jej biust. jedynie obecny stan jej twarzy mi nie pasuje, wygląda jak napompowana... ma zrobione usta a i tak stara się je uwydatniać poprzez mimikę co wygląda nieco komicznie i sztucznie... gdyby jej twarz powróciła do naturalniejszego wyglądu to byłaby bomba :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 1-10?


nie wiem, ciało ok ale twarz średnio... 8?

Konto usunięte
Konto usunięte: Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?


operację - nie

nie podoba mi się mó nos i chętnie bym go zmieniła ale boję się takich ingerencji, chyba bym się nie odważyła. poza tym jest to ważna część twarzy i zastanawiam się, czy nie wpłynęłoby to na jej 'charakter', mały, zgrabny, lekko zadarto nosek jest śliczny ale może sprawić, że rysy wydadzą się przeciętne...

chciałabym mieć mniejsze piersi i czasem zastanawiam się nad chirurgicznym rozwiązaniem sprawy, ale pewnie nigdy się nie odważę :D

korekta? zrobiłabym dwie :)
SailorMoon
SailorMoon
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: fotka ma chu'ową wyszukiwarkę, nawet w nią nie wchodziłam, szczerze mówiąc. moja wina!

Nie szkodzi :D Ważne, że coś się dzieje na tym forum.
Z tego co pamiętam PANOM się podobała... -,-
Zobaczymy czy zdania nie zmienili.
mmaryja
mmaryja
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: gdyby jej twarz powróciła do naturalniejszego wyglądu to byłaby bomba

jest zdjęcie sprzed modyfikacji.
wydaje mi się, że oprócz botoksu i ewentualnie nosa? chyba nic więcej nie zrobiła. na pewno schudła.

SailorMoon
SailorMoon: Z tego co pamiętam PANOM się podobała

mi się w sumie też podoba, tylko te usta mi tu psują wizualny efekt całości.
styka51
styka51
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

1. Cycki ma serio dziwne, jakieś takie "ugniecione" i biczysowatą twarz:D
2. Niech stracę : 6.
3. Korektę prawego ucha i nosa. Choć nie wiem jak czułabym się z nowym nosem. Reszta jest prawie idealna :lol2:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 329
Kiniowska
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jest zdjęcie sprzed modyfikacji.


Dwieście razy ładniejsza!
mmaryja
mmaryja
  6 września 2012
Kiniowska
Kiniowska: Dwieście razy ładniejsza!

to ciekawe, że usta robią taką różnicę w całościowym wyglądzie twarzy
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 329
Kiniowska
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to ciekawe, że usta robią taką różnicę w całościowym wyglądzie twarzy


Nie wiem czemu, ale na tym zdjęciu poważnie wydaje mi się ładniejsza. Bardziej naturalna. Może to kwestia tego, że się uśmiechnęła tak normalnie, naturalnie... :woot: Po "poprawkach" jej miny sprawiają wrażenie drętwych, sztucznych, wyniosłych.
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  6 września 2012

Prawdę mówiąc nie wiem czy mi się podoba, gdyż nie mogę na nią spojrzeć obiektywnie kiedy tak zbrzydł jej widok, a po tym jak rozsiewa nowinki jak to się bzykała już w wieku 14 lat ima się wszystkiego aby tylko było o niej głośno , wiadomo "sława" to i pieniądze.Nie wiem jak ją ocenić, na pewno nos i usta zrobione , wyglada dobrze ale już jak się wypowiada miałabym ochotę zayebać jej w łeb zeby się zamknęła.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

Przede wszystkim zatrudniłabym osobistego trenera który byłby dla mojej dyspozycji i dawał mi niezły wycisk, a co do korekt chirurgicznych...piersi może?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.