mmaryja
mmaryja
  6 września 2012 (pierwszy post)

cześć i czołem,

dawno nie było ciekawej dyskusji, więc może przy tym iskrzącym temacie pewnie będzie:]
kilka zdjęć poglądowych na początek:





Natalia Siwiec jest znana z tego, że pokazała biust(pierwsze zdjęcie) na meczach podczas Euro 2012. Wokół niej dzieją się ciekawe rzeczy, głównie w komentarzach pod jej zdjęciami. Zarzuty, że ma zrobione cycki i usta, po to, że jest głupia i tak dalej.

1. Podoba się wam?
2. 1-10?
3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

pozdrawiam!

mmaryja
mmaryja
  7 września 2012
Prinz
Prinz: chcialbym byc z nia w trojkacie i maryja.

ogarniam kontakt i nas umawiam!
boniwinter
boniwinter
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?


piersi chcialam sobie poprawic juz jakis czas temu, stac mnie na to nie ukrywam, ale nie zrobie tego ze wzgledow zdrowotnych bo kazda ingerencja w ta czesc ciala 'uszczupla" swiadomosc kobiety w zmianach, ktore moga zajsc w pewnym wieku.
Wybralam swiadomosc od atrakcyjnego wygladu.
poza tym nic bym innego nie zmienila w sensie operacji plastycznych.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam?


wiesz, bardzo latwo jest powiedziec o kims, ze jest ladny, sliczny majac swiadomosc, ze poprawil to i tamto.
Teraz jest w modzie silikon, napompowane usta, wydatne kosci policzkowe i "wielkie" pupy.
Tak jest ladna kobieta, ma piekne oczy, ale usta, ktore sobie zrobila nie wygladaja zbyt korzystnie.
Prawda jest taka, ze nie wiemy ile tak naprawde one wszystkie przeszly operacji, przyznaja sie tylko do jednej, a pewnie bylo ich piec albo wiecej
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. 1-10?


8
boniwinter
boniwinter
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nie podoba mi się mó nos i chętnie bym go zmieniła ale boję się takich ingerencji, chyba bym się nie odważyła. poza tym jest to ważna część twarzy i zastanawiam się, czy nie wpłynęłoby to na jej 'charakter', mały, zgrabny, lekko zadarto nosek jest śliczny ale może sprawić, że rysy wydadzą się przeciętne...


popatrz na Justyne Steczkowska...Ona zachowala swoj specyficzny nosek i jaka dzieki temu piekna i inna od tych wszystkich piosenkarek, aktorek, ktore maja identyczne nosy.
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałabym mieć mniejsze piersi i czasem zastanawiam się nad chirurgicznym rozwiązaniem sprawy, ale pewnie nigdy się nie odważę :D


nie rob tego, ja tez mam duze piersi i chcialam sobie je podniesc do gory zeby byly takie wiesz jak z obrazka. Po konsultacji z lekarzem zmienilam zdanie.
Jak masz jakies watpliwosci to idz do specjalisty On ci wszystko wyjasni.Ja sie dowiedzialam takich rzeczy, ze od razu zrezygnowalam
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ogarniam kontakt i nas umawiam!

zniszczycie mnie!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?


1. No taak, jest ładna...przyciąga wzrok. Tylko te usta ma troszkę za duże.
2. 9 spokojnie się jej należy.
3. Zrobiłabym jeśli coś naprawdę by mi w sobie przeszkadzało. Po co się męczyć...
madzia2143
madzia2143
  7 września 2012

ładna jest, ale chyba za dużo siedzi w solarium.

zrobiłabym sobie nos, i zrobiłabym sobie holiłódzki uśmiech o którym zawsze marzyłam.

Babsy
Babsy
  7 września 2012

hm... jest zadbana, w jakis sposob atrakcyjna, ale nie piekna. 5.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

bardzo chetnie cos bym zrobila z moimi stopami :D no i z opadajacymi powiekami.
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?


1. nie
2. z 3
3. nos na 100% jeszcze zrobie, bo w sumie tanio wychodzi.
tak poza tym to nic bym sobie nie zrobila w tym momencie, moze na starosc cos ze zamrszczkami :)
mmaryja
mmaryja
  7 września 2012
Prinz
Prinz:

mam do ciebie biznes, ale nie mogę napisać ci wiadomości:and:
Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  7 września 2012

Dla mnie ona jest za sztuczna, wcześniej wyglądała pięknie.
oceniam tak na 6,5.
Co bym sobie zmieniła, jakby miała $?
hymm usunęłabym operacyjnie po ciążowe rozstępy na brzuchu.

Wcześniej byłam nimi załamana, ale teraz się już przyzwyczaiłam i je kocham :)
bo tam mieszkał sobie człowiek, bez którego teraz nie potrafię żyć ♥

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
TylkoMnieNieOlej
TylkoMnieNieOlej
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: że ona na każdym zdjęciu wygląda tak samo, bez względu na to co na siebie założy, jaką ma fryzurę i make up. W zupełności się z tym zgadzam

http://nataliyah.com/

jak przejrzysz PF to zmienisz zdanie
asexualna
asexualna
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

Nie wzbudza we mnie pozytywnych emocji :and: ale ma ładne ciało nie licząc cycków, więc daję 6-7
Jakbym miała forse to może bym usunęła blizne z mojej nogi, z niczym przyjemnym mi się nie kojarzy. W większym stopniu nie ingerowałabym w swoje ciało, bo wtedy się w dupie ludziom przewraca.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 września 2012

a i jeszcze obejrzałem ją teraz co zaprezentowała u Wojewódzkiego, ma 29lat a mózg 14 latki nie obrażając młodego pokolenia

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Zulkaaaaa
Zulkaaaaa
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam?


Nie, plastikowa lala, typowa solara i te wary obciągary...

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. 1-10?


1- sztuczności mówię nie
Są o wiele ładniejsze kobiety o niej.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?


Nie, akceptuję siebie taką jaką jestem.
NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  7 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: popatrz na Justyne Steczkowska...Ona zachowala swoj specyficzny nosek i jaka dzieki temu piekna i inna od tych wszystkich piosenkarek, aktorek, ktore maja identyczne nosy.


kiedyś słyszałam, że miała operowany nos, po prostu coś nie wyszło :D ale pewna nie jestem, sięgam tylko gdzieś do zakamarków pamięci...

jej nos sam w sobie mi się nie podoba ale nadaje właśnie takiej specyficzności, jest charakterystyczny i to jest właśnie fajne :) dlatego mam pewne wątpliwości co do 'ulepszania' na jedno kopyto i nie wiem, czy naprawdę chciłabym coś zmieniać w moim

Konto usunięte
Konto usunięte: nie rob tego, ja tez mam duze piersi i chcialam sobie je podniesc do gory zeby byly takie wiesz jak z obrazka. Po konsultacji z lekarzem zmienilam zdanie. Jak masz jakies watpliwosci to idz do specjalisty On ci wszystko wyjasni.Ja sie dowiedzialam takich rzeczy, ze od razu zrezygnowalam


moje jak na razie ładnie wyglądają i bez stanika, ale jest to raczej kwestia tego, że już w młodym wieku starałam się jak najlepiej dobierać biustonosze. na początku w ogóle nie miałam dostępu do 60-tek (taki noszę obwód pod biustem) więc wybierałam jak najściślejsze 70, ale generalnie biust zawsze miałam dość dobrze podtrzymany. denerwuje mnie jednak rozmiar :( chciałabym pójść do pierwszego lepszego sklepu ze świadomością, że mogę kupić tam stanik. poza tym kwestia wizualna - moje piersi są za duże w porównaniu do reszty ciała, wygląda to nieproporcjonalnie, nawet komicznie :ninja:

ja po rozmowie z lekarzem pewnie również bym odpuściła, boje się tej operacji nie znając nawet możliwych powikłań :P

dziewczyny!

śmiać mi się chce gdy czytam negatywne komentarze na temat biustu Natalii. prawda jest taka, że część z Was chciałaby mieć takie piersi :D

niestety zastała nas era wszechobecnego retuszu, poprawek, operacji... poddaje im się niemal każda osoba medialna - świat, którego widokiem jesteśmy karmieni na co dzień. w głowach młodych kobiet wykreowany został obraz idealnego, symetrycznego, podniesionego do granic i pełnego biustu, który istnieje zazwyczaj tylko na okładkach gazet bądź u kobiet, które poddały się operacji. nagie piersi widzimy w rozbieranych sesjach młodych panienek - znaczna większość z nich ma SZTUCZNE cycki.

Polki rzadko widzą prawdziwe piersi, na Zachodzie (np. w Niemczech) kobiety na basenach kąpią się nago, u nas tego nie ma. nie widzimy biustów (tych naturalnych) innych kobiet. a jak one wyglądają? no cóż, spora większość na pewno nie tak, jak choćby u Natalii, nie wspominając już nawet o silikonach... :)

nie powiem, niektóre kobiety mają ładne, pełne piersi. NIEKTÓRE. podsyłam link do strony, gdzie prezentowane są zdjęcia PRAWDZIWYCH piersi, również młodych kobiet. zobaczcie jak odbiegają one od wszechobecnego teraz ideału :) pewnie każda będzie zaraz prawić jakie to ona ma jędrne cycki, jakie ładne, nie to co na tych fotach, sratatata. niestety, tak wyglądają naturalne piersi wielu kobiet a media mogą najwyżej wypaczyć w naszych głowach ten obraz, ale rzeczywistości nie zmienią.

panowie, Wy również pooglądajcie :)

pod każdą fotką napisany jest wiek kobiety, polecam zwrócić uwagę.

miłego oglądania :)

Klik
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.