mmaryja
mmaryja
  6 września 2012 (pierwszy post)

cześć i czołem,

dawno nie było ciekawej dyskusji, więc może przy tym iskrzącym temacie pewnie będzie:]
kilka zdjęć poglądowych na początek:





Natalia Siwiec jest znana z tego, że pokazała biust(pierwsze zdjęcie) na meczach podczas Euro 2012. Wokół niej dzieją się ciekawe rzeczy, głównie w komentarzach pod jej zdjęciami. Zarzuty, że ma zrobione cycki i usta, po to, że jest głupia i tak dalej.

1. Podoba się wam?
2. 1-10?
3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

pozdrawiam!

CASANOVAzUCIECHOWA
CASANOVAzUCIECHOWA
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: widział mnie nago

Ile razy mam powtarzać, że nie chodzi mi o seks. :/ Nie musiałem Cie widzieć nago, przez ciuchy też widać figurę, tym bardziej, że na niektórych zdjęciach miałaś dość skąpe ubiory. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Konto usunięte
Konto usunięte: tak bo tyś widział moją siostre. jest kilka osób które mogą potwierdzić, że mojej siostrze daleko jest do WŁOSÓW BLOND hahahhaa


Chodzi mi o tą drugą, nie o Kaśkę.
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi mi o tą drugą, nie o Kaśkę.

Druga to już w ogóle ma krókie włosy i czerwono/pomarańczowe :crylol:
BlondSzatynka
BlondSzatynka
  6 września 2012

A zmieniłam dobie tego nieszczęsnego avatara - teraz wystawiła mamę bo kazała :tak:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 września 2012

na żywo wygląda lepiej niż na fotach
8/10

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  6 września 2012

ladna jest. chcialbym byc z nia w trojkacie i maryja.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  6 września 2012

Taka sobie, przede wszystkim za stara.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  6 września 2012

1. Atrakcyjna jest, fajna figura, ładna buzia
2. 8 tylko dlatego, że 10tki mam zarezerwowane dla Evy Mendes i Shakiry a 9 dla Scarlet Johannson ;D
3. Tak

Nie wydaje mi się by miała zrobione cykli, wyglądają na prawdziwe.
Co do twarzy sprzed "modyfikacji" możliwe jest ze wcale nie miała żadnych operacji plastycznych... Kwestia urody, ja mając lat 20 kilka miałam bardziej puculowata buzie, z roku na rok mi chudnie, taki chyba urok wielu kobiet. Z dziewczecej okrągłej buzi robi się bardziej pociagla

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10? 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

1. mam co do niej mieszane uczucia :) siwiec jest ładna kobietą, ale przepompowaną :) uważam, że przed poprawkami wyglądała zdecydowanie lepiej :) nie pasują jej te nadmuchane usta
2. ciało - 10, buzia - 6 (gdyby nie te karpie usta dałabym 10)
3. tak :) skorygowałabym sobie odstające ucho i trochę powiększyłabym piersi :) ale nie więcej niż jeden rozmiar :)
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
mirra20
mirra20
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10?

nie potrafię jej ocenić, bo już :haft: jej osobą w mediach i wszędzie, aczkolwiek muszę przyznać, że podobała mi się w teledysku "Superlover"

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

nie jest ze mną źle, ale gdybym miała się na coś zdecydować to chyba nis
mirra20
mirra20
  6 września 2012

nos* by to był

w00tjump
w00tjump
  6 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Podoba się wam? 2. 1-10?

zalezy od zdjecia:rotfl: ale jest atrakcyjna, ma ladna figure, raczej tak.
8
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Zakładając, że macie dużo pieniędzy, za dużo, a jakaś część ciała nie spełnia waszych oczekiwań, zrobiłybyście sobie operację plastyczną lub chociażby drobną korektę?

tak. jak juz bede dooobrze zarabiac to zrobie sobie lekka korekte nosa, wypelnie cofnieta brode i macrolane w cycki:)
JFC
JFC
  6 września 2012

Trochę taka wychudzona, wydziarana Kinga Rusin.

kedi
kedi
  6 września 2012

podoba mi się jest bardzo atrakcyjna, mogła darować sobie tylko te karpie usta. podobają mi się cholernie jej włosy.

pijana
pijana
  6 września 2012

Gdzieś wyczytałam, że cycków nie powiększała tylko PODNOSIŁA, skoro to są podniesione cyce to nie wiem jakie miała wcześniej :woot: I zgodzę się, że wcześniej wyglądała naprawdę ładnie.

razotka
razotka
  6 września 2012

gdzieś przeczytałam komentarz na jej temat, że ona na każdym zdjęciu wygląda tak samo, bez względu na to co na siebie założy, jaką ma fryzurę i make up. W zupełności się z tym zgadzam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.