styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
dynaminka
dynaminka
  8 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: to raczej na babie lato te buty, bo na prawdziwa jesien to troche pizgawica.


Póki co nie ma jeszcze takich mrozów, pewnie w połowie listopada albo i wcześniej trzeba będzie kupić buty już takie pod zimę bardziej. Ale na razie takie są ok, nie można przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę. A na lato jakoś mi się takie buty nie widzą, jak już to na wiosnę prędzej, i to wczesną :P

A może masz jakieś propozycje butów na jesień dla mnie? Może niekoniecznie skorzystam (chociaż kto wie), ale ciekawi mnie jaki masz gust co do butów :rotfl:
dynaminka
dynaminka
  8 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: babie lato


dopiero teraz się zorientowałam, że chodziło o BABIE LATO xD
no ok, na babie lato są w sam raz więc w sumie zgadzamy się!

czasem coś czytam i sama nie wiem co czytam.
praksa
praksa
  9 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: zyz

no ten na zdjęciu to nawet męsko wygląda, nie kazdy w tym dobrze wyglada, bo ja sobie nie wyobrazam jakiegos zdechlaka małego chudego rudego z takimi koczkami.
Kombatant
Kombatant
  9 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: A może masz jakieś propozycje butów na jesień dla mnie? Może niekoniecznie skorzystam (chociaż kto wie), ale ciekawi mnie jaki masz gust co do butów


Szukalem mniej wiecej podobnych do tych ktore widuje na ulicy i ktore na moje oko są ok, dodam tez ze wg mnie kobieta wyglada kobieco jedynie w butach na obcasie

1) http://deichmann.scene7.com/asset/deichmann/t_product/p_detail/Czarne+botki+damskie+na+obcasie+-++-+deichmanncom--1307764_P.png?defaultImage=default_dsd

2) http://deichmann.scene7.com/asset/deichmann/t_product/p_detail/--1327354_P.png?defaultImage=default_dsd

3) http://deichmann.scene7.com/asset/deichmann/t_product/p_detail/Skrzane+botki+damskie+na+obcasie+th+Avenue+-++-+deichmanncom--1315873_P.png?defaultImage=default_dsd

4) http://deichmann.scene7.com/asset/deichmann/t_product/p_detail/Modne+botki+damskie+na+obcasie+-++-+deichmanncom--1325761_P.png?defaultImage=default_dsd[

zdjecia maja charakter jedynie pogladowy :)
ale wg mnie w takich jesienia, nawet pozna, stopa nie zmarznie

Konto usunięte
Konto usunięte: na babie lato


Oficjalnie mozna juz powoli o nim zapominac, tylko chlodniej ma byc.
dynaminka
dynaminka
  9 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: no ten na zdjęciu to nawet męsko wygląda, nie kazdy w tym dobrze wyglada, bo ja sobie nie wyobrazam jakiegos zdechlaka małego chudego rudego z takimi koczkami.


Męsko, bo ma męską twarz (mimo, że chyba nie ma kwadratowej szczęki, więc zdaniem rudolfa z forum pewnie wyglądałby kobieco xD), ale ten koczek sprawia, że wygląda jak jakaś pipka
No ale rudy anon faktycznie jeszcze gorzej by wyglądał. Kuce czasem noszą takie koki.
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukalem mniej wiecej podobnych do tych ktore widuje na ulicy i ktore na moje oko są ok, dodam tez ze wg mnie kobieta wyglada kobieco jedynie w butach na obcasie


Wszystkie mi się podobają, no może trzecie trochę mniej, ale też mogłyby być. Takie obcasy są lepsze jak chodniki są śliskie, dlatego mam też buty na takim grubszym obcasie. Mam też w piwnicy podobne buty do drugich, a może nawet takie same tylko kolor inny, bo dużo butów kupuję w deichmanie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Oficjalnie mozna juz powoli o nim zapominac, tylko chlodniej ma byc.


Dzisiaj właśnie powietrze było tragiczne, co to ma być, to dopiero początek października! d83dde21 Mi w nogi i tak nie jest zimno, bardziej marzną mi ręce i generalnie "góra" bardziej niż dół, zawsze tak miałam, dlatego ja powinnam ubierać ciepłe swetry na taką pogodę, tymczasem ubieram cienkie bawełniane bluzeczki, bo te swetry moim zdaniem wyglądają "tak sobie". No ale jak będzie gorzej, to trzeba będzie przeboleć, dzisiaj właśnie się dowiedziałam, że w niedzielę ma spaść... śnieg :wtf: oby to były pomówienia :rotfl:
praksa
praksa
  9 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Kuce czasem noszą takie koki.

ja znam jednego faceta z takim kokiem, jest wychowawcą w szkole podstawowej i gra na gitarce w jakims zespole podwórkowym.
Kombatant
Kombatant
  10 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego mam też buty na takim grubszym obcasie


Lubie to.

Konto usunięte
Konto usunięte: bardziej marzną mi ręce i generalnie "góra" bardziej niż dół, zawsze tak miałam,


Ale kazdy tak ma Marta, cieplo najszybciej tracimy od góry ciała, a dokladniej od glowy najwiecej ucieka : ) wiec idac w krótkim rękawie grubych dlugich spodniach szybciej zmarzniesz niż idać w krotkich spodenkach i w grubej blusie z kapturem : )

Konto usunięte
Konto usunięte: że w niedzielę ma spaść... śnieg


Tylko w górach, zima jeszcze nie zapuka do miast :P
dynaminka
dynaminka
  10 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: le kazdy tak ma Marta, cieplo najszybciej tracimy od góry ciała, a dokladniej od glowy najwiecej ucieka : ) wiec idac w krótkim rękawie grubych dlugich spodniach szybciej zmarzniesz niż idać w krotkich spodenkach i w grubej blusie z kapturem : )


Ja znowu słyszałam, że zimno "idzie" od nóg i że najważniejsze przy mrozach to mieć ciepłe buty i spodnie. Ja zimą latam w legginsach najczęściej, bo dżins jak dla mnie jest "zimny", i mimo że legginsy są ciensze, to i tak wolę je nawet zimą. Ale jak widać co człowiek to inna opinia.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko w górach, zima jeszcze nie zapuka do miast :P


zobaczymy. obyś miał rację.
wiem tylko tyle, że dzisiaj na dworze jest obrzydliwie zimno.
Kombatant
Kombatant
  10 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: a zimą latam w legginsach najczęściej, bo dżins jak dla mnie jest "zimny",


Zimny bo dzins tak nie przylega do ciala jak leginsy, no i duzy wplyw na odczuwanie zimna ma wiatr, nie ma wiatru jest powietrze sucho przy minus 10 to jest Ci cieplej jak przy 0 stopniach gdy wieje i jest mokro.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem tylko tyle, że dzisiaj na dworze jest obrzydliwie zimno.


Lepsze zimno niż upały :D
dynaminka
dynaminka
  10 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Zimny bo dzins tak nie przylega do ciala jak leginsy


Pewnie coś w tym jest. Chociaż nawet mając mocno obcisłe dżinsy na sobie, które idealnie przylegają do ciała (przynajmniej na udach) czuję ten nieprzyjemny "chłód"
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepsze zimno niż upały :D


O nie, to ja już wolę upały, nawet te afrykańskie, które nas "nawiedzały" w tym roku, niż mrozy. Już tęsknię za latem.
dynaminka
dynaminka
  12 października 2015

Dzisiejszy outfit z tyłu i z przodu







also, w Katowicach jest śnieg. A jednak..


na tym jpg jak się dobrze przyjrzeć widać małe płatki śniegu, z deszczem oczywko.

NIENAWIDZĘ ZIMY!!!!!!!!!!!!1

Kombatant
Kombatant
  12 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: also, w Katowicach jest śnieg. A jednak..

HERE 9 stopni dzis i slonce

Konto usunięte
Konto usunięte: dynaminka Dziś o 11:56 Dzisiejszy outfit z tyłu i z przodu


Za grzeczny z przodu
dynaminka
dynaminka
  12 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: HERE 9 stopni dzis i slonce


poczekaj do jutra, albo ze 2 dni..
Konto usunięte
Konto usunięte: Za grzeczny z przodu


bo jestem grzeczną dziewczynką :)))
Kombatant
Kombatant
  12 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: poczekaj do jutra, albo ze 2 dni..


nie strasz mnie, nie mam zalozonych zimowek xD
sprawdzalem pogode, zadnego sniegu :P pld zach czesc kraju zawwsze najcieplejsza

Konto usunięte
Konto usunięte: bo jestem grzeczną dziewczynką :)))


Wiem, ale czasem mozesz zaszalec, cos bardziej odwaznego, to tylko na Twoja korzysc.
dynaminka
dynaminka
  12 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: to tylko na Twoja korzysc.


a co na tym zyskam?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.