styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
dynaminka
dynaminka
  21 października 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: w takim razie z pozostalych najlepsze wizualnie to 1 rzad 1 od lewej :)


Ja sama nie wiem, które najlepsze. Żadne chyba nie nadają się na wyjście do ludzi, chyba, że do cyrku. Wszystkie są oryginalne- temu nie można zaprzeczyć :)))
Kiedyś powiedziałabym, że najbardziej podobają mi się te z motywem galaxy, ale od jakiegoś czasu już miałabym wątpliwości wyjść w czymś takim.
Konto usunięte
Konto usunięte: Piekna pogoda, mrzawka, spadajace liscie, plus 8 stopni, zyc nie umierac

w takich chwilach tęsknię za tegorocznymi upałami 40`
dynaminka
dynaminka
  22 października 2015

Kwiecisty outfit na ten szary dzień :)))





dynaminka
dynaminka
  30 października 2015

postujcie coś bo zamkno

dynaminka
dynaminka
  3 listopada 2015

dzisiejszy outfit na Grażynę



i outfit z wszystkich świętych :)))

dynaminka
dynaminka
  5 listopada 2015
http://www.tally-weijl.com/en/COM/tops---shirts-56053--1/leo-print-top-stspelily-xx]

kupować czy nie?
panterka na propsie czy raczej smród?
dynaminka
dynaminka
  5 listopada 2015


/poprzedni post
Kombatant
Kombatant
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: dynaminka 3 dni temu o 19:54 /poprzedni post


Czesc Marta

jak dla mnie obciochowe wdzianko, no chyba ze idziemy na impreze przebieranców i naszym celem jest byc dzikim kotem
dynaminka
dynaminka
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Czesc Marta


Witam po dłuższej przerwie w postowaniu spowodowanej zastojem w temacie outfitowym ;)
Konto usunięte
Konto usunięte: ak dla mnie obciochowe wdzianko, no chyba ze idziemy na impreze przebieranców i naszym celem jest byc dzikim kotem


dlatego właśnie jednak nie kupię tego, bo pewnie większość tak uważa xD
motyw panterki kojarzy mi się z blondynkami farbowanymi na czarno albo z szatynkami farbowanymi na platynowy blond mającymi dorysowane brwi od szklanki, chociaż sam w sobie nie jest zły
Kombatant
Kombatant
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego właśnie jednak nie kupię tego, bo pewnie większość tak uważa xD motyw panterki kojarzy mi się z blondynkami farbowanymi na czarno albo z szatynkami farbowanymi na platynowy blond mającymi dorysowane brwi od szklanki, chociaż sam w sobie nie jest zły


Konto usunięte
Konto usunięte: i outfit z wszystkich świętych :)))


Ten mi sie podoba motyw z ta kurtka niby skorzana, a moze faktycznie skorzana ? : )
dynaminka
dynaminka
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: a moze faktycznie skorzana ? : )


Nie, to nie jest prawdziwa skóra. Zwykła kurtka z Tally Weijl, kupiona w zeszłym roku :))
Kombatant
Kombatant
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to nie jest prawdziwa skóra. Zwykła kurtka z Tally Weijl, kupiona w zeszłym roku :))


No ale fajnie sie prezentuje, do tego jakies obcsle czarne spodnie i jest ok na jesien : D
choc mozna by napisac bardziej wiosna
dynaminka
dynaminka
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: choc mozna by napisac bardziej wiosna


Zależy jaka jesień, ja już od dobrego miesiąca noszę zimowe kurtki, bo tej jesieni temperatura jakoś nie rozpieszcza. chociaż było kilka ciepłych dni w tym dzisiaj (nie wiem jak w innych regionach, ale u nas 17 stopni w słońcu), więc zależy od dnia. Pamiętam że 1 listopada akurat powietrze było bardzo wilgotne i było mi zimno w tej kurtce
Kombatant
Kombatant
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Zależy jaka jesień, ja już od dobrego miesiąca noszę zimowe kurtki, bo tej jesieni temperatura jakoś nie rozpieszcza. chociaż było kilka ciepłych dni w tym dzisiaj (nie wiem jak w innych regionach, ale u nas 17 stopni w słońcu), więc zależy od dnia. Pamiętam że 1 listopada akurat powietrze było bardzo wilgotne i było mi zimno w tej kurtce


Nie mozesz jednak narzekac na aure, w tym roku bardzo cieplo jak na jesien, w poprzednich latach juz snieg lezal i byl mroz
ja licze ze bedzie tak cieplo cala jesien i zime, to nawet nie bede zakladal zimowych opon : D
dynaminka
dynaminka
  8 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mozesz jednak narzekac na aure, w tym roku bardzo cieplo jak na jesien


Nie zgodzę się. Na początku października zaczęłam nosić zimowe kurtki, bo w jesiennych było za zimno. Potem pogoda się poprawiła. Chociaż pisząc posta w dniu takim jak ten kiedy jest 17` można mówić o tym, że nas aura rozpieszcza, ale to pojedyncze dni.
Konto usunięte
Konto usunięte: zime, to nawet nie bede zakladal zimowych opon : D


zima podobno ma być ciepła w tym roku, ale kto tam wie. po tym, co nam zaserwowało lato, wszystkiego się można spodziewać.
Konto usunięte
Konto usunięte: w poprzednich latach juz snieg lezal i byl mroz


chyba kiedy ja byłam w podstawówce xD
ShortestLogin
ShortestLogin
  11 listopada 2015

mój domowy outfit, sąsiadki mdlały, tu nikt nie zemdleje bo i tak tu nikogo nie ma
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.