Vitaaa
Vitaaa
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)

CZEGO SŁUCHASZ W TYM MOMENCIE?

Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to bym nosił miecz ze soba, eh gimberiada normalnie, ale ma to swoje plusy, bym sie poczuł młodziej, tak to bym nosił 3 bluzy by mnie nozem nie przebił i na to futro stopro

:lol2:
Była afera,że dziewczyna zerwała z chłopakiem i zaczęła chodzić z innym.
I jej były przyszedł z mieczem samurajskim i przebił jej nowego chłopaka tym mieczem od klatki piersiowej na zewnątrz,że wyszedł plecami ....
Patologia jezd to

btw: A nutka ci sie podoba ? ;P
przeeemas
przeeemas
  31 grudnia 2010

O i Ada przyszła. haha

Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
przeeemas
przeeemas: To jest jakiś japoniec, na których się w sumie nie znam, Toyota chyba. Zrobiona w JDM, a te koła... coś z kontrastem porobione jest. Kontrast to jest kąt nachylenia kół. jeżeli to w ogole jest prawdziwe, a nie zrobione w jakimś programie... ;d

to jest jakaś Toyota. Bo na innym zdjęciu jest znaczek.
A nie wiesz po co takie coś się robi?
To nie jest przerabiane tylko prawdziwe ;]
też myślałam,że przerabiane :ninja:
przeeemas
przeeemas
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: A nie wiesz po co takie coś się robi?

Po to chyba tylko, żeby wyglądało. Jakości jazdy czy przyczepności to raczej nie poprawia. U mnie po Przemyślu fajny Trabant jeździ, tylne koła ma tak zrobione, wygląda przekozacko.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Była afera,że dziewczyna zerwała z chłopakiem i zaczęła chodzić z innym. I jej były przyszedł z mieczem samurajskim i przebił jej nowego chłopaka tym mieczem od klatki piersiowej na zewnątrz,że wyszedł plecami .... Patologia jezd to btw: A nutka ci sie podoba ? ;P

ten obrazek bardzo prawilny co dałaś, własnie rozkminiam co za nutka, pewnie jakis krakowiaczek jeden
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Bo Halldorsson - Nuna

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010

a ten kuchenkorz to taki cichy spamer w temacie

Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
przeeemas
przeeemas: Po to chyba tylko, żeby wyglądało. Jakości jazdy czy przyczepności to raczej nie poprawia. U mnie po Przemyślu fajny Trabant jeździ, tylne koła ma tak zrobione, wygląda przekozacko.

Wygląda dziwnie.JDM jest fajne :zakochany: ale takie pokrzywione koła mi sie nie podobują :ninja:
Wygląda jakby był zepsuty :D
Ale co kto lubi :D

Konto usunięte
Konto usunięte: ten obrazek bardzo prawilny co dałaś, własnie rozkminiam co za nutka, pewnie jakis krakowiaczek jeden

no musiałam się dowiedzieć czemu ma krzywe no :lol2:
Nuta jest okejka !
Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ten kuchenkorz to taki cichy spamer w temacie

Czasem sie ta Pyra odzywa :D
Ale ogólnie tak jak ten Kruspe
Cichy Gołst ;D
:lol2:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: no musiałam się dowiedzieć czemu ma krzywe no Nuta jest okejka !

było dac chade z gimbuska jak sie lize, bino mysle by sie zlitował wtedy i podwiesił
tibauld
tibauld
  31 grudnia 2010

Pezet Noon - Seniorita (gorąca krew)

notEASYtobeGREEN
notEASYtobeGREEN
  31 grudnia 2010

ADAAAAAAAAAAA ZIOMECZKU

przeeemas
przeeemas
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Ale ogólnie tak jak ten Kruspe

Wiesław jeszcze tu przesiaduje ? ;d
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Czasem sie ta Pyra odzywa :D Ale ogólnie tak jak ten Kruspe Cichy Gołst ;D

czekam na kontre hejt itp
chyba ze ziomeczek skuma ze tu luzik rodzina obiad poklepywanie po plecach i podejdzie do tego bez spietych pośladków
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  31 grudnia 2010
przeeemas
przeeemas: O i Ada przyszła. haha

mam limit na skinsów!
siemasz ;*

http://www.youtube.com/watch?v=4a-CmANaDuo
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.