Vitaaa
Vitaaa
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)

CZEGO SŁUCHASZ W TYM MOMENCIE?

Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Brainstorm - My Star

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: 8 osób? Małoooo ...A nie możecie iśc na jakiś rynek czy co tam u was jest? :D

gdzie tam isc gdzies jak o 10 to juz pijani jak bele ze z domu wyjsc to bedzie coś a do centrum to uhu, ale stać na mrozie jak cymbał srednia opcja, zawsze mozna zrobić połączenie imprez, ale źle wspominam sylwester 2009 i plener wiec zostaje przy kwadracie
tibauld
tibauld
  31 grudnia 2010

Onyx - Slam harder

Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Michelle - Out On My Own

Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzie tam isc gdzies jak o 10 to juz pijani jak bele ze z domu wyjsc to bedzie coś a do centrum to uhu, ale stać na mrozie jak cymbał srednia opcja, zawsze mozna zrobić połączenie imprez, ale źle wspominam sylwester 2009 i plener wiec zostaje przy kwadracie

Przecie w Sylwestra nie chodzi o to,żeby zgona załapać :D
Nie umiecie pić z umiarem :D
A łączenie jest lipne-to fakt.
Zawsze jest afera i trzeba bohaterów rozłączać :ninja:
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Soraya Arnelas - La Noche Es Para Mi

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Zawsze jest afera i trzeba bohaterów rozłączać

wiadomo, raz sie połączyłem przy okazji popijawy lesnej to skonczyło sie fochem po tygodniu

Vitaaa
Vitaaa: Nie umiecie pić z umiarem :D

nie pije alko jak bajsepsy cwicze wiec pewnie zgon bedzie murowany, 2009 był zgon na podwórku to teraz wole w domu, przynajmniej mnie nieść nie beda tylko łóżko mam w pokoju obok a brat dopilnuje by sie nie pozabijali

Vitaaa
Vitaaa: Przecie w Sylwestra nie chodzi o to,żeby zgona załapać

tez tak myśle ale to teoria a praktyka jak zawsze inna jest
przeeemas
przeeemas
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: E39 rok 2003 Biała: 2.5 l Diesel Kombi

Touring, ;d
W sensie, założyłaś rodzinę tak ?
Albo zrobiłaś takie audio w środku, że wygrywasz każdy konkurs, bo nie czaje pomysłu. :D
Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomo, raz sie połączyłem przy okazji popijawy lesnej to skonczyło sie fochem po tygodniu

:lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie pije alko jak bajsepsy cwicze wiec pewnie zgon bedzie murowany, 2009 był zgon na podwórku to teraz wole w domu, przynajmniej mnie nieść nie beda tylko łóżko mam w pokoju obok a brat dopilnuje by sie nie pozabijali

Czyli,że u Ciebie biba?
Zawsze ten co organizuje domówki to pionek :woot: tak słyszałam :D
tibauld
tibauld
  31 grudnia 2010

Wyp3 - Szmaga

Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
przeeemas
przeeemas: Touring, ;d W sensie, założyłaś rodzinę tak ? Albo zrobiłaś takie audio w środku, że wygrywasz każdy konkurs, bo nie czaje pomysłu. :D

No takie z 5 metrów :ninja:
Nie założyłam żadnej rodziny a samochód od Taty dostałam no :lol2:
Co Ty nie znasz mnie? Ja bym w życiu Bmw nie kupiła :lol2:
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Dida Dragan - Nu Pleca

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Czyli,że u Ciebie biba? Zawsze ten co organizuje domówki to pionek tak słyszałam :D

co roku u mnie grana bo mam luz duzy dom a u ziomeczków zgredy na karku wiec biba sie kreci u mnie same znane twarze wiec luz, bedzie szamka opór alko i meskie rozmowy o zyciu, raz tylko na sylwka nie obudziłem sie w domu tylko u dupeczki, to było w 2008 ale nie wiem jak sie tam znalazłem nawet a to kawał drogi był wsumie, do dzis beka z tej sytuacji jak i z 2009 gdzie z 0,7 w reku brarałem sie z jakimis dresami na osiedlu jak ogladałem fajerwerki, do domu mnie juz zaniesli obudziłem sie z głowa w misce.

@Vitaaa:
nie ma co sie śmiac, tak to jest z kobietami, ja byłem pijany ze spałem na niej na stojąco xd tam cos gadałem nie wiem co, przez tydzien cieszyła sie mocno, ale potem sie skleiła ze to tylko alkohol! eh wy baby
smarki smark-kawałek o robieniu grilla
przeeemas
przeeemas
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: No takie z 5 metrów Nie założyłam żadnej rodziny a samochód od Taty dostałam no Co Ty nie znasz mnie? Ja bym w życiu Bmw nie kupiła


Kocham BMW, ale jeszcze jestem za młody i za biedny, żeby sobie sprawić, a staruszek mi nie chce dać/pożyczyć hajsu. No cóż. :C
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Ines - Once In A Lifetime

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.