Vitaaa
Vitaaa
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)

CZEGO SŁUCHASZ W TYM MOMENCIE?

Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Evelin Samuel And Camille - Diamond Of Night

Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co roku u mnie grana bo mam luz duzy dom a u ziomeczków zgredy na karku wiec biba sie kreci u mnie same znane twarze wiec luz, bedzie szamka opór alko i meskie rozmowy o zyciu, raz tylko na sylwka nie obudziłem sie w domu tylko u dupeczki, to było w 2008 ale nie wiem jak sie tam znalazłem nawet a to kawał drogi był wsumie, do dzis beka z tej sytuacji jak i z 2009 gdzie z 0,7 w reku brarałem sie z jakimis dresami na osiedlu jak ogladałem fajerwerki, do domu mnie juz zaniesli obudziłem sie z głowa w misce.

:lol2:
A po % jesteś spokojny czy bije ci szajba ? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma co sie śmiac, tak to jest z kobietami, ja byłem pijany ze spałem na niej na stojąco xd tam cos gadałem nie wiem co, przez tydzien cieszyła sie mocno, ale potem sie skleiła ze to tylko alkohol! eh wy baby

Bleeee dziewczyna pewnie miała miĘTkie serce i zobaczyła CIebie,że śpisz pod jej blokiem to do siebie do domu Ciebie zaprowadziła a Ty się jej tak odpłacasz?
Ahhh faceciii
notEASYtobeGREEN
notEASYtobeGREEN
  31 grudnia 2010
przeeemas
przeeemas:

HYHYHYHY.

Sophia - Nerina Pallot
Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
przeeemas
przeeemas: Kocham BMW, ale jeszcze jestem za młody i za biedny, żeby sobie sprawić, a staruszek mi nie chce dać/pożyczyć hajsu. No cóż. :C

A ja pamiętam,że miałeś z tymi BMW :lol2:
Mi kupił bo ta mazda się zepsuła .....
A ten jest super....skóra, webasto i nawet jakiś telefon jest :ninja:
Tylko,że długi klocek strasznie .... Cieżko mi w centrum pod uczelnią zaparkować bo nie ma miejsca :ninja:
Kiedyś pod Carefoura zajechałam i chce zaparkować tyłem a przede mną facet jak zobaczył,że kobieta to zawrócił od razu :lol2:
notEASYtobeGREEN
notEASYtobeGREEN
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa:

murzyn ^^

Sophia - Nerina Pallot
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Enrico Ruggeri - Sole D'europa

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Bleeee dziewczyna pewnie miała miĘTkie serce i zobaczyła CIebie,że śpisz pod jej blokiem to do siebie do domu Ciebie zaprowadziła a Ty się jej tak odpłacasz? Ahhh faceciii

była dobra dupeczka, lubiła bardzo sex po pijaku ale szybko od niej odbiłem bo duzo chlała i nie chciało mi sie wchodzić w ta patologie dalej, ale tako to zawsze była gotowa i chetna wiec plus dla niej i propsy z tego miejsca

Vitaaa
Vitaaa: A po % jesteś spokojny czy bije ci szajba ? :D

2 akcje były tylko ze jakas krzywda nastapiła, jedna to z sasiadem 5-6 metrów płotu zdjelismy z ogrodzenia i utopilismy w stawie na posesji płotem ogrodzonym, po czym poszlismy na cpn po piwo, o 4 w nocy przy wielkiej wyrwie w płocie(naprzeciw mojego domu) zatrzymała nas policja, pogadalismy jaki silnik w kijance i pojechali, rano wstaje a przy dziurze w płocie 2 radiowozy xd ale mysleli ze płot został skradziony, a on sobie pływał gdzies w szuwarach
a 2 to z bratem dałem ostro w palnik, wracam na baze, jakis 3 typów było dziwnych, ja z nimi w gadke oni cos tam sapali ja to wiadomo, beke tocze raczej, no i od słowa do słowa i z kilometr tak to ich gonilismy to sie szarpalismy
przeeemas
przeeemas
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: A ja pamiętam,że miałeś z tymi BMW Mi kupił bo ta mazda się zepsuła ..... A ten jest super....skóra, webasto i nawet jakiś telefon jest Tylko,że długi klocek strasznie .... Cieżko mi w centrum pod uczelnią zaparkować bo nie ma miejsca Kiedyś pod Carefoura zajechałam i chce zaparkować tyłem a przede mną facet jak zobaczył,że kobieta to zawrócił od razu


Sprzedaj i kup sedana, Ojcu wytłumaczysz się tym, że sedan jest praktyczniejszy, no i żeby zostało już BMW, bo może być mu przykro, że tak postępujesz, bo jednak to prezent. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: HYHYHYHY.

Dobra, skończ. I tak już za chwile idę. :d
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Sandrine Franois - Il Faut Du Temps

Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: murzyn ^^

Japonka ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: była dobra dupeczka, lubiła bardzo sex po pijaku ale szybko od niej odbiłem bo duzo chlała i nie chciało mi sie wchodzić w ta patologie dalej, ale tako to zawsze była gotowa i chetna wiec plus dla niej i propsy z tego miejsca

:lol2::lol2: :lol2:
No rzeczywiście złota kobieta :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 akcje były tylko ze jakas krzywda nastapiła, jedna to z sasiadem 5-6 metrów płotu zdjelismy z ogrodzenia i utopilismy w stawie na posesji płotem ogrodzonym, po czym poszlismy na cpn po piwo, o 4 w nocy przy wielkiej wyrwie w płocie(naprzeciw mojego domu) zatrzymała nas policja, pogadalismy jaki silnik w kijance i pojechali, rano wstaje a przy dziurze w płocie 2 radiowozy xd ale mysleli ze płot został skradziony, a on sobie pływał gdzies w szuwarach a 2 to z bratem dałem ostro w palnik, wracam na baze, jakis 3 typów było dziwnych, ja z nimi w gadke oni cos tam sapali ja to wiadomo, beke tocze raczej, no i od słowa do słowa i z kilometr tak to ich gonilismy to sie szarpalismy

Ja zaliczyłabym takie afery jako dziwne rozkminy :]
U nas to się leja cały czas ... znaczy jak się nachleją to szukają dymu.
3/4 ludzi takich jest :ninja:
przeeemas
przeeemas
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Ja zaliczyłabym takie afery jako dziwne rozkminy :] U nas to się leja cały czas ... znaczy jak się nachleją to szukają dymu. 3/4 ludzi takich jest


Dirty South, w końcu. :D
Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
przeeemas
przeeemas: Sprzedaj i kup sedana, Ojcu wytłumaczysz się tym, że sedan jest praktyczniejszy, no i żeby zostało już BMW, bo może być mu przykro, że tak postępujesz, bo jednak to prezent. :D

Na razie nie mogę bo nie dawno dostałam a tak to trochę głupio sprzedawać :P
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: 3/4 ludzi takich jest

no to takie gimberskie zachowanie ja tam zawsze znajde wspólny jezyk, raz czekałem na busa by zioma na baze odesłac to stał jakis kryminał tez po melanzu to luz rozkmina pokazał nam dziary i powiedział ze dopilnuje by ziomeczek do domu trafił
smarki smark-kawałek o dostawaniu mandatów
notEASYtobeGREEN
notEASYtobeGREEN
  31 grudnia 2010
przeeemas
przeeemas: Dobra, skończ. I tak już za chwile idę. :d

:[ u, smutłam.

Vitaaa
Vitaaa: Japonka ^^

:D

Like A Boy - Ciara Piano Cover
kocham davida sides'a
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Ruslan Alekhno - Hasta La Vista

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.