Vitaaa
Vitaaa
  28 grudnia 2010 (pierwszy post)

CZEGO SŁUCHASZ W TYM MOMENCIE?

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: A nie,to co do pedałów i lesbijek to nie ma u nas tego.Znaczy w Hucie to nie istnieje bo się boją.Jedynie w centrum Krakowa chodzą odmieńce ... Tu akurat każdy jest przeciwko pedałom itp

no wiadomo ale beka jak 15 gimbów leje murzyna na przystanku i w ciagu 2 tygodni 3 razy wpierdziel łapie i 2 razy telewizja jest......kazde miasto ma swój urok, widze u was bardziej na tle klubowym
Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: y wee mu powiedz, że jestem japonką, bo mi nie wierzy

Renifer
Renifer: Renifer

Ey to moja ziomka-poziomka z Tokushimy !!!
przeeemas
przeeemas: Coś w ten deseń :

Aaaa,że tak nisko ? :D
Nie chce.Jak kupiłam mazdę to miałam ją nisko i już nie chce ;p

Ty mi pomożesz !
Bo nikt mi nie chce pomóc na forum hultaje jedne ;/
Dlaczego on ma takie wykrzywione koła?
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Ey to moja ziomka-poziomka z Tokushimy !!!

Przykro mi :and:

Liora - Amen
Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no wiadomo ale beka jak 15 gimbów leje murzyna na przystanku i w ciagu 2 tygodni 3 razy wpierdziel łapie i 2 razy telewizja jest......kazde miasto ma swój urok, widze u was bardziej na tle klubowym

U nas jedyny problem to Wisła-Cracovia 24/h
I teraz tak: Jeśli chodzi o klub to kilka osób napada na jedną , albo przyjeżdzają na osiedle i rozwalają coś...

A jak chodzi o pedałów to każdy z Huty podchodzi sam i szuka dymu :lol2:
I ogólnie wtedy nie ma klubu tylko jest nienawiśc do pedałów :lol2:
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

Les Fatals Picards - L'amour A La Francaise

WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: U nas jedyny problem to Wisła-Cracovia 24/h I teraz tak: Jeśli chodzi o klub to kilka osób napada na jedną , albo przyjeżdzają na osiedle i rozwalają coś... A jak chodzi o pedałów to każdy z Huty podchodzi sam i szuka dymu I ogólnie wtedy nie ma klubu tylko jest nienawiśc do pedałów

jak ten kraków to jedno wielkie gimnazjum chyba, dobrze ze tam nie mieszkam, lepiej sie przeprowadz na wschód bo mamy tanie bmw z litwy!
HouseOfCards
HouseOfCards
  31 grudnia 2010

metallica - unforgiven iii :zakochany:

Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ten kraków to jedno wielkie gimnazjum chyba, dobrze ze tam nie mieszkam, lepiej sie przeprowadz na wschód bo mamy tanie bmw z litwy!

E tam.U nas też jest fajnie ...
Dobrze,że nie mieszkasz bo nie wiem jak skończyły by się twoje wędrówki po alkoholu,których nie pamiętasz :lol2:

Żadnych przeprowadzek-Kraków Moje miasto :zakochany:
I o
http://www.youtube.com/watch?v=_Er8TD-k_ek
:lol2:
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Dobrze,że nie mieszkasz bo nie wiem jak skończyły by się twoje wędrówki po alkoholu,których nie pamiętasz

bym powiedział ze jestem rychu peja solófka i by mi nic nie zrobili, mnie nikt nie zaczepia z racji obecnej wagi i wymiarów, nawet nie patrza w oczy grupki 2-3 dresowe
Vitaaa
Vitaaa
  31 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bym powiedział ze jestem rychu peja solófka i by mi nic nie zrobili, mnie nikt nie zaczepia z racji obecnej wagi i wymiarów, nawet nie patrza w oczy grupki 2-3 dresowe

Jak sobie nie da rady to nóż wyciągnie :/
Co Ty faktów nie oglądasz?
Kojarzysz aferę z mieczem?
O niej to było głośno chyba z pół roku
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Jak sobie nie da rady to nóż wyciągnie :/ Co Ty faktów nie oglądasz? Kojarzysz aferę z mieczem? O niej to było głośno chyba z pół roku

no to bym nosił miecz ze soba, eh gimberiada normalnie, ale ma to swoje plusy, bym sie poczuł młodziej, tak to bym nosił 3 bluzy by mnie nozem nie przebił i na to futro stopro
Renifer
Renifer
  31 grudnia 2010

D'nash - I Love You Mi Vida

tibauld
tibauld
  31 grudnia 2010

Pezet Noon - Refleksje

przeeemas
przeeemas
  31 grudnia 2010
Vitaaa
Vitaaa: Dlaczego on ma takie wykrzywione koła?

To jest jakiś japoniec, na których się w sumie nie znam, Toyota chyba.
Zrobiona w JDM, a te koła... coś z kontrastem porobione jest. Kontrast to jest kąt nachylenia kół. jeżeli to w ogole jest prawdziwe, a nie zrobione w jakimś programie... ;d
ChybaKpisz
ChybaKpisz
  31 grudnia 2010

day one - bad before good

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.