JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  14 września 2012 (pierwszy post)

Ten, no. Od czego ja miał zacząć...

A! Temat jest wstępny i wprowadzić ma Was w mój pomysł. Chcę przeprowadzić ankietę, która na przestrzeni dwóch tygodni wyłoni siedem najlepszych filmów, z niżej wymienionych gatunków. Gatunków jest masa, ale wybrałem te najbardziej popularne. Podstawą wykonania projektu jest wysłanie do mnie wiadomości z najlepszymi Waszym zdaniem produkcjami (tutaj link bezpośredni do mojej skrzynki wiadomości). Można wymienić maksymalnie trzy ulubione filmy z gatunku. Listę ogłoszę na koniec bieżącego miesiąca, uwzględniając kolejność najczęściej wymienianych filmów - malejąco.
Jeśli lista będzie miała znaczną większość pojedynczych głosów na dany film, wyłonię te, które wymieniane były minimum dwa razy. Nie wiem jak to będzie wyglądało dokładnie, dlatego wolę zachować nacisk na sens tworzenia rankingu, zachowując treść i jego ścisły sens, a nie formę jako taką, aby długa lista była. Chodzi o te Wasze NAJ.

Oto lista gatunków rankingu:
1. Najlepsze Dramaty
2. Najlepsze Komedie
3. Najlepsze Thrillery
4. Najlepsze Horrory
5. Najlepsze Akcji
6. Najlepsze Fantastyki
7. Najlepsze Animowane

Patty527
Patty527
  7 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie Ty chcesz filmy?

komedie chcę obejrzeć!
LadyDomi
LadyDomi
  11 października 2012

Kiedy będą wyniki?

Bianka
Bianka
  24 października 2012

a ten tylko ankiety robi :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.