JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  14 września 2012 (pierwszy post)

Ten, no. Od czego ja miał zacząć...

A! Temat jest wstępny i wprowadzić ma Was w mój pomysł. Chcę przeprowadzić ankietę, która na przestrzeni dwóch tygodni wyłoni siedem najlepszych filmów, z niżej wymienionych gatunków. Gatunków jest masa, ale wybrałem te najbardziej popularne. Podstawą wykonania projektu jest wysłanie do mnie wiadomości z najlepszymi Waszym zdaniem produkcjami (tutaj link bezpośredni do mojej skrzynki wiadomości). Można wymienić maksymalnie trzy ulubione filmy z gatunku. Listę ogłoszę na koniec bieżącego miesiąca, uwzględniając kolejność najczęściej wymienianych filmów - malejąco.
Jeśli lista będzie miała znaczną większość pojedynczych głosów na dany film, wyłonię te, które wymieniane były minimum dwa razy. Nie wiem jak to będzie wyglądało dokładnie, dlatego wolę zachować nacisk na sens tworzenia rankingu, zachowując treść i jego ścisły sens, a nie formę jako taką, aby długa lista była. Chodzi o te Wasze NAJ.

Oto lista gatunków rankingu:
1. Najlepsze Dramaty
2. Najlepsze Komedie
3. Najlepsze Thrillery
4. Najlepsze Horrory
5. Najlepsze Akcji
6. Najlepsze Fantastyki
7. Najlepsze Animowane

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  21 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 oszukana, ... calineczka (jeszcze ta z kasety )


MAKSYMALNIE PO 3 DLA GATUNKU!
Hoshiko
Hoshiko
  21 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: oszukana

w końcu ktoś d83ddc4d
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  21 września 2012

Tylko żebym uwzględnił tą oszukaną, muszą być poza nią dwa inne filmy. Nie chodzi o moją uszczypliwość a o to, że skoro wszyscy podają po trzy, to ja sam, według założeń z większej liczby zrezygnowałem. Podajemy max 3 filmy z dowolnego gatunku ;)

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  25 września 2012

Spadło zainteresowanie :)

Hoshiko
Hoshiko
  25 września 2012
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Spadło zainteresowanie :)

to zrób coś :w00t: :P
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  25 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to zrób coś

:superkupa:

...done :rotfl:

A tak serio to można by porozsyłać linka do tematu na PW, podobnie jak zrobiłem z sondą na dziale czat.
Hoshiko
Hoshiko
  25 września 2012
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: A tak serio to można by porozsyłać linka do tematu na PW, podobnie jak zrobiłem z sondą na dziale czat.

Ty tu rządzisz d83ddc4d
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  25 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty tu rządzisz

Od kiedy jesteśmy na ty?
Hoshiko
Hoshiko
  25 września 2012
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Od kiedy jesteśmy na ty?

wybacz :woot:

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: JezdzeMalymFiatem

rządzisz w tym temacie ;o
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  25 września 2012

Wiem. Mogę go otwierać, edytować i zamykać. Łał, nie?

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  30 września 2012

Sorry, ze nie ma wynikow jeszcze, ale od 19. ogarniam drugi ranking (czata) i sadzilem ze wyrobie sie z obydwoma. Jutro sie za to wezme i wrzuce na foruma ;)
Pozdroelojoł

Djabeu
Djabeu
  1 października 2012
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Oto lista gatunków rankingu: 1. Najlepsze Dramaty 2. Najlepsze Komedie 3. Najlepsze Thrillery 4. Najlepsze Horrory 5. Najlepsze Akcji 6. Najlepsze Fantastyki 7. Najlepsze Animowane

1. Zielona mila.
2. Dzień świstaka.
3. Siedem.
4. Egzorcysta.
5. Uprowadzona.
6. X-Men.
7. Pingwiny z Madagaskaru.
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  1 października 2012

Bedzie male opoznienie w ogloszeniu wynikow. Proponuje korzystac z okazji jak kolega wyzej.

Patty527
Patty527
  5 października 2012

Ja pierrr przewijam te strony w nadziei, ze znajde jakies jeszcze filmy, a tu tylko pierd**enie o Chopinie.

Strobista
Strobista
  6 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja pierrr przewijam te strony w nadziei, ze znajde jakies jeszcze filmy, a tu tylko pierd**enie o Chopinie.


jakie Ty chcesz filmy?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.