JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  14 września 2012 (pierwszy post)

Ten, no. Od czego ja miał zacząć...

A! Temat jest wstępny i wprowadzić ma Was w mój pomysł. Chcę przeprowadzić ankietę, która na przestrzeni dwóch tygodni wyłoni siedem najlepszych filmów, z niżej wymienionych gatunków. Gatunków jest masa, ale wybrałem te najbardziej popularne. Podstawą wykonania projektu jest wysłanie do mnie wiadomości z najlepszymi Waszym zdaniem produkcjami (tutaj link bezpośredni do mojej skrzynki wiadomości). Można wymienić maksymalnie trzy ulubione filmy z gatunku. Listę ogłoszę na koniec bieżącego miesiąca, uwzględniając kolejność najczęściej wymienianych filmów - malejąco.
Jeśli lista będzie miała znaczną większość pojedynczych głosów na dany film, wyłonię te, które wymieniane były minimum dwa razy. Nie wiem jak to będzie wyglądało dokładnie, dlatego wolę zachować nacisk na sens tworzenia rankingu, zachowując treść i jego ścisły sens, a nie formę jako taką, aby długa lista była. Chodzi o te Wasze NAJ.

Oto lista gatunków rankingu:
1. Najlepsze Dramaty
2. Najlepsze Komedie
3. Najlepsze Thrillery
4. Najlepsze Horrory
5. Najlepsze Akcji
6. Najlepsze Fantastyki
7. Najlepsze Animowane

Hoshiko
Hoshiko
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Koło godziny 8:00 wyjazd na zwiedzanie "strefy zamkniętej". Główny priorytetem w strefie jest opuszczone miasto Prypeć (spędzamy tam ok. 1,5 h) oraz tereny elektrowni (włacznie z niedokończonymi blokami 5 i 6). Program obejmuje także zwiedzanie miasteczka Czarnobyl m.in.: pomnik strażaków, główny plac miasta, stadion miejski, cerkiew. Przejazd i krótki postój przy "czerwonym lesie", a także tabliacach powitalnych miasta Prypeć i Czarnobyl (w zależności od przewodnika, często nasze grupy mają możliwość zobaczenia miejsc spoza standardowego planu, np.: stacje kolejową Janów, port rzeczny w mieście Czarnobyl). W czasie zwiedzania przewidziany jest smaczny obiad na stołówce pracowniczej. Wyjazd z zony ok. godz. 17:00. Planowy powrót do Kijowa ok. godz. 19:00.


podczas zwiedzania obiad :lol:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: a wszystko zaczęło się od sikania do fontanny


Haha, i skończyło się na tym! :lol2:
Strobista
Strobista
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w Kijowie tylko nocleg a obiad w Czarnobylu + spacer w okolicach reaktora


:wtf:...
Hoshiko
Hoshiko
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: w Kijowie tylko nocleg a obiad w Czarnobylu + spacer w okolicach reaktora

taki tam hardcorek d83ddc4c
Strobista
Strobista
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: taki tam hardcorek


kopsnij link do tego biura
Hoshiko
Hoshiko
  18 września 2012
http://bispol.com/czarnobyl-tour/ d83dde03
Strobista
Strobista
  18 września 2012

nie no szamac bedziesz w kijowie. a 1,5h bedziesz w zonie:P

Hoshiko
Hoshiko
  18 września 2012

W czasie zwiedzania przewidziany jest smaczny obiad na stołówce pracowniczej. a to ? :pavarotti:

Strobista
Strobista
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: W czasie zwiedzania przewidziany jest smaczny obiad na stołówce pracowniczej. a to ?


a chu go wie:D napisz do nich:)
moze pozwolą wejśc na komin elektrowni:D
Strobista
Strobista
  18 września 2012

moj znajomy z bis-polem byl 2x w czarnobylu i byl zadowolony. jak go widzialem ostatnim razem to reka na głowie mu nie wyrosla ani nos na łokciu:ziober2:

Hoshiko
Hoshiko
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: moze pozwolą wejśc na komin elektrowni:D

łaaa myślisz ,że będę mogła poprzyciskać trochę kolorowych przycisków w elektrowni :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: moj znajomy z bis-polem byl 2x w czarnobylu i byl zadowolony. jak go widzialem ostatnim razem to reka na głowie mu nie wyrosla ani nos na łokciu

czyli można im ufać , teraz tylko znaleźć jelenia który pojedzie ze mną :lol:
Strobista
Strobista
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: łaaa myślisz ,że będę mogła poprzyciskać trochę kolorowych przycisków w elektrowni


przeciez to jest przewidziane w programie:) plus goraca kapiel w odpadach radioaktywnych:]

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli można im ufać , teraz tylko znaleźć jelenia który pojedzie ze mną


no on wrocil caly i zdrowy i nie narzekał:)
ja pojade:ziober2:

tutaj jest link do relacji tego kolegi co byl 2x

http://pawelet.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=113:czarnobyl-tour-poraz-kolejny-czyli-ukraina-kijow-prypec-czarnobyl&catid=80&Itemid=469
Hoshiko
Hoshiko
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciez to jest przewidziane w programie:) plus goraca kapiel w odpadach radioaktywnych:]

kurcze przekonałeś mnie :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja pojade

okej :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: tutaj jest link do relacji tego kolegi co byl 2x

ale ma fajnie d83dde0c
Hoshiko
Hoshiko
  18 września 2012

o boże Twój kolega tam jadł jabłko z jabłoni :szok:

Hoshiko
Hoshiko
  18 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zjedliśmy też smaczny obiadek w stołówce niedaleko reaktora.


no no:szok:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.