styka51
styka51
  29 marca 2011 (pierwszy post)

... w związku z tym, iż dziś sukcesem zakończyła się moja praca. Pragnę podziękować wszystkim, którzy mi pomogli. Dziękuję za tłumaczenie, wyjaśnianie a przede wszystkim zrozumienie oraz prawdziwie przyjazne nastawienie.

Zrobiłam fazogram!
http://w666.wrzuta.pl/audio/7s6dDIeedI8/fanfary_2
Jestem zadowolona, szczęśliwa i pełna entuzjazmu, a jak jutro dostanę 2 to mam gdzieś tą szkołę.


Ankieta nie chce mi wejść ;c

Dobra.. Lubicie czytać książki? Jak często czytacie i jakie gatunki najczęściej?

Pozdrawiam, Stycz :pavarotti:

Proszę nie zamykać tematu, o. Dziękuję za zrozumienie :)
Jezus
Jezus
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Gdyby wszystkie nauczycielki były takie jak Ty mamo to.... nie, to i tak bym nie chodził. :rotfl:
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  29 marca 2011
Jezus
Jezus: Gdyby wszystkie nauczycielki były takie jak Ty mamo to.... nie, to i tak bym nie chodził.

Już ja mam swoje sposoby .. oj chodziłbyś :rotfl:
Jezus
Jezus
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oj chodziłbyś

Chodziłbym tylko na Twoje lekcje. :D
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  29 marca 2011
Jezus
Jezus: Chodziłbym tylko na Twoje lekcje. :D

Czyli wychowanie do życia w rodzinie :ziober2:
styka51
styka51
  29 marca 2011

Zaprawdę powiadam Wam, wysłuchałam tej zacnej pieśni http://www.youtube.com/watch?v=WlBiLNN1NhQ jaka poprawiła humor mój, więc zmierzam w kierunku łoża mego i pragnę rzec "dobranoc".

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  29 marca 2011
styka51
styka51: zmierzam w kierunku łoża mego i pragnę rzec "dobranoc".

Dobranoc Sylwia:bye: :D
Też zaraz uciekam, muszę królika dokończyć obszywać.
Sensi
Sensi
  29 marca 2011
styka51
styka51: Ja mam chłopaka z grupie, który jest na 3 roku bibliotekoznastwa a teraz pedagogikę robi. A podobno teraz już nie będzie można ciągnąć dwóch kierunków jednocześnie...
Dlaczego nie? To jest nie fair moim zdaniem. Człowiek ma ambicje, chce coś osiągnąć, a mu bronią. To tak, jakby powiedzieć człowiekowi 'nie oddychaj', 'nie umieraj', 'nie żyj'.
ichabod
ichabod
  29 marca 2011
Jezus
Jezus: Ha, znalazłem naszą rozmowę: http://www.fotka.pl/forum/hydepark/14811750,temat_dla_normalnych/50 to była Aleja Potępienia.


No patrz, google czuwa :o

Jezus
Jezus: Bo aktorzy nie są znani, ale film jakiś strasznie niszowy nie jest.. przynajmniej tak mi się wydaje.


Mhm. To że film jest hiszpański to się domyśliłem po typie urody aktorki, ale jakoś nie mam zielonego pojęcia jaki to tytuł. Pewnie coś w stylu rec, bo hiszpania słynie z horrorów i romansideł, a tych drugich to raczej nie oglądasz.
Jezus
Jezus
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No patrz, google czuwa :o

Wpisałem w google "Ichabod a Bastion Kinga czytałeś?" I to była pierwsza proponowana strona. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mhm. To że film jest hiszpański to się domyśliłem po typie urody aktorki, ale jakoś nie mam zielonego pojęcia jaki to tytuł. Pewnie coś w stylu rec, bo hiszpania słynie z horrorów i romansideł, a tych drugich to raczej nie oglądasz.

Jeden z aktorów ujętych na kadrze grał z resztą w recu. :pavarotti: (To taka mała podpowiedź poza konkursem)
styka51
styka51
  30 marca 2011
Sensi
Sensi: Dlaczego nie?

Ostatnio nam jakiś profesorek mówił, że ministrem od szkolnictwa wyższego jest była nauczycielka/właścicielka jakiejś szkoły prywatnej (płatnej) i ona sobie tak wymyśliła, że nie możesz ciągnąć dwóch kierunków dziennie na uczelni państwowej. Ale jakbyś studiowała dziennie na państwówce, to możesz sobie robić drugi kierunek na prywatnej...Soł.
Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze
Sensi
Sensi
  30 marca 2011
styka51
styka51: Ostatnio nam jakiś profesorek mówił, że ministrem od szkolnictwa wyższego jest była nauczycielka/właścicielka jakiejś szkoły prywatnej (płatnej) i ona sobie tak wymyśliła, że nie możesz ciągnąć dwóch kierunków dziennie na uczelni państwowej. Ale jakbyś studiowała dziennie na państwówce, to możesz sobie robić drugi kierunek na prywatnej...Soł. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze
Posrało doszczętnie. I szkolnictwo niższe jest do bani, i to wyższe. :nie:
Ja kilka takich osób znam, że studiują na państwowej i na 'prywatnej', bo tak naprawdę szkół prywatnych wyższych nie ma, one są organizacjami non-profit.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.