styka51
styka51
  29 marca 2011 (pierwszy post)

... w związku z tym, iż dziś sukcesem zakończyła się moja praca. Pragnę podziękować wszystkim, którzy mi pomogli. Dziękuję za tłumaczenie, wyjaśnianie a przede wszystkim zrozumienie oraz prawdziwie przyjazne nastawienie.

Zrobiłam fazogram!
http://w666.wrzuta.pl/audio/7s6dDIeedI8/fanfary_2
Jestem zadowolona, szczęśliwa i pełna entuzjazmu, a jak jutro dostanę 2 to mam gdzieś tą szkołę.


Ankieta nie chce mi wejść ;c

Dobra.. Lubicie czytać książki? Jak często czytacie i jakie gatunki najczęściej?

Pozdrawiam, Stycz :pavarotti:

Proszę nie zamykać tematu, o. Dziękuję za zrozumienie :)
theqkash
theqkash
  29 marca 2011
styka51
styka51: Lubicie czytać książki?

Nie
Sensi
Sensi
  29 marca 2011
styka51
styka51: Lubicie czytać książki? Jak często czytacie i jakie gatunki najczęściej?
Znasz mnie doskonale. Uwielbiam czytać, pochłaniam książki :-) Sprawia mi to przyjemność. Gatunek jest mi trudno określić, ale czytam i Cobena, Kinga, ale także Tolkiena, Lewisa, Rowling (zaliczyłam i jakoś póki co nie zamierzam do niej wracać)), Sparks, Anne Rice, Brown, Coelho, Witkacy, Schulz, Grant, Orwell, a także autorów pojedynczych książek Christiane F. chociażby albo Kathy O'Beirne. Jest to bardzo zróżnicowane.
A co częstotliwości - hm, prawie codziennie. Wyjątkiem są weekendy, gdy mam szkołę, bo jestem bardzo zmęczona. Staram się codziennie coś przeczytać, co nie jest związane z kierunkiem moich studiów. Aczkolwiek są wyjątki, gdy ogólnie nie mam weny, ale na przestrzeni całego roku kalendarzowego to są jakieś trzy tygodnie. Czyli 21 dni na 366 dni to nie jest moim zdaniem jakaś tragedia. Oczywiście, te trzy tygodnie nie są 'pod rząd', tylko to są jakieś pojedyncze dni.

Gratuluję tematu. :brawo:
styka51
styka51
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie

Ale i tak dziękuję za wczoraj :pavarotti:
bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  29 marca 2011
styka51
styka51: Lubicie czytać książki?

uwielbiam

styka51
styka51: Jak często czytacie i jakie gatunki najczęściej?

jak mogę to codzinnie
i fantastyka i horrory i obyczajowe i romans się czasem tarfi

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie

:nie:

styka51
styka51: Lubicie czytać książki?

Lubię !

styka51
styka51: Jak często czytacie i jakie gatunki najczęściej?

Czytam codziennie jakiś fragment książki którą wypożyczyłam akurat z osiedlowej biblioteki. Jeśli jest wyjątkowo ciekawa to potrafię ją przeczytać w jeden wieczór. Niestety ostatnio mam na głowie coraz więcej, i wieczorem częściej korzystam z internetu przygotowując materiały do pracy niż czytając - co nadrabiam w łóżku czytając trochę przy lampce nocnej :D
Nie mam ulubionego gatunku - czytam co mi wpadnie do rąk w bibliotece, za jednym razem wypożyczam z pięć książek - patrzę na nowości, nie sugeruję się autorami.. czasami niepozorna książka jest całkiem dobrym czytadełkiem.
Będąc nastką gustowałam w fantastyce i lekkich książkach o wątkach romansowych ( typu Sparks etc ) a teraz czytam każdą beletrystykę :D

Pozdrawiam!
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  29 marca 2011
styka51
styka51: . Lubicie czytać książki?

lubię jak najbardziej,a tematyka podana w moim temacie :)
theqkash
theqkash
  29 marca 2011
styka51
styka51: Ale i tak dziękuję za wczoraj


ale o so chozi? :D

Ostatnio czytałem:
styka51
styka51
  29 marca 2011
Sensi
Sensi: Gratuluję tematu.

Dlaczego ? :D

bng
bng: uwielbiam

Witam w klubie :D

bng
bng: ak mogę to codzinnie i fantastyka i horrory i obyczajowe i romans się czasem tarfi

Czyli zróżnicowanie jest. W sumie jak u mnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam ulubionego gatunku - czytam co mi wpadnie do rąk w bibliotece, za jednym razem wypożyczam z pięć książek - patrzę na nowości, nie sugeruję się autorami.. czasami niepozorna książka jest całkiem dobrym czytadełkiem.

Chyba większość tak ma, dobre są takie urozmaicenia, no i wyobraźnia idzie w KAŻDĄ strone :)
Sensi
Sensi
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czytam każdą beletrystykę
Oooo! Zależy też czyja. Mi się bardzo podoba spojrzenie Stefana Zweiga np. na życie Marii Antoniny. Książka mnie powaliła, autentycznie.
ichabod
ichabod
  29 marca 2011
styka51
styka51: Lubicie czytać książki? Jak często czytacie i jakie gatunki najczęściej?


Oczywiście.
Dwie tygodniowo, czasem trzy, zależy od ich objętości.
Gatunki rozmaite, wszystko poza skretyniałymi romansidłami da się przeczytać i może mnie zaciekawić. Ostatnio skończyłem sagę Pieśń Lodu i Ognia, Martina. Teraz pora na Malazańską Księgę Poległych. A tak odnośnie ulubionych pisarzy: King, Masterton, Lumley, Ludlum, Goodkind, Koontz, Clancy, Sapkowski, Suworow, Larsson. Długo by można wymieniać.
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  29 marca 2011
styka51
styka51: Chyba większość tak ma, dobre są takie urozmaicenia, no i wyobraźnia idzie w KAŻDĄ strone :)

Dokładnie :tak:

Sensi
Sensi: Mi się bardzo podoba spojrzenie Stefana Zweiga np. na życie Marii Antoniny. Książka mnie powaliła, autentycznie.

Zwieg? Zapamiętam będąc następnym razem u mnie :D Albo nawet sprawdzę zasób online :tak:
styka51
styka51
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale o so chozi? :D

Ju noł :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio czytałem:

Tego to bym nawet nie zaczęła a już bym skończyła;p
Sensi
Sensi
  29 marca 2011
styka51
styka51: Dlaczego ? :D
Po prostu. :) temat świetny, pasujący.
Ale sukcesu na uczelni życzę. :brawo:
theqkash
theqkash
  29 marca 2011
styka51
styka51: Ju noł :D



styka51
styka51: Tego to bym nawet nie zaczęła a już bym skończyła;p

Nie wiesz co tracisz :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.