styka51
styka51
  29 marca 2011 (pierwszy post)

... w związku z tym, iż dziś sukcesem zakończyła się moja praca. Pragnę podziękować wszystkim, którzy mi pomogli. Dziękuję za tłumaczenie, wyjaśnianie a przede wszystkim zrozumienie oraz prawdziwie przyjazne nastawienie.

Zrobiłam fazogram!
http://w666.wrzuta.pl/audio/7s6dDIeedI8/fanfary_2
Jestem zadowolona, szczęśliwa i pełna entuzjazmu, a jak jutro dostanę 2 to mam gdzieś tą szkołę.


Ankieta nie chce mi wejść ;c

Dobra.. Lubicie czytać książki? Jak często czytacie i jakie gatunki najczęściej?

Pozdrawiam, Stycz :pavarotti:

Proszę nie zamykać tematu, o. Dziękuję za zrozumienie :)
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  29 marca 2011
styka51
styka51: Jako przyszła nauczycielka dzieci w przedszkolu oraz klasach 1-3 MUSZĘ umieć grać na flecie

Miałam to odpisać właśnie Julci :rotfl:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  29 marca 2011
styka51
styka51: ?

nie miałem dziwnych skojarzeń:tak::rotfl:
Patrishia
Patrishia
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam że miałam fragmenty w podstawówce, nie wiem dlaczego

Yyy, dziwne, kojarzy mi się z cholerną brutalnością, średnio dla dzieci ;)

styka51
styka51: Hahahaha :D Kurde, żeby nie było Ci smutno..nie jesteś jedyna

Oj Sylwia, miałam powiedzieć- Nie Patrycja, na pewno interpretujesz to ponad poziom!
Ech.
Jezus
Jezus
  29 marca 2011
styka51
styka51: Jako przyszła nauczycielka dzieci w przedszkolu oraz klasach 1-3 MUSZĘ umieć grać na flecie

Umiejętności żonglowania nie wymagają czasem?

styka51
styka51: Tak, tak... Miałam zapalenie ucha oraz brałam antybiotyki...Nie dam rady ćwiczyć :P

Nie widzę związku. :D
theqkash
theqkash
  29 marca 2011

Co mam zrobić?
ichabod
ichabod
  29 marca 2011
Jezus
Jezus: Nie, nie to. To drugie, w klimatach postapokalipsy itd. Ten tron to wątpię żeby mi się spodobał. Jacek zaczął już to czytać?


Postapo :woot:
Nie mam zielonego pojęcia co to była za książka, może Wysłannik Przyszłości lub Ostatni brzeg.
Nope, zraziło go to, że ta książka ma parę tomów.
Sensi
Sensi
  29 marca 2011
styka51
styka51: Jako przyszła nauczycielka dzieci w przedszkolu oraz klasach 1-3 MUSZĘ umieć grać na flecie
Takie mają wymagania?! Dobrze, że urzędnik państwowy nie musi grać na gitarze na przykład. :rotfl:
xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  29 marca 2011

Łukasz ale te rangi to naprawde wymiatają :crylol:

Patrishia
Patrishia
  29 marca 2011
Patrishia
Patrishia: j Sylwia, miałam powiedzieć

miałaś* :and:
theqkash
theqkash
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Łukasz ale te rangi to naprawde wymiatają

Przydao by sie więcej userów ;X
styka51
styka51
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam to odpisać właśnie Julci

Strasznie mnie ten flet męczy... a najgorsze jest to, że przez całą moją szkolną karierę nie widziałam ani nie słyszałam, by jakakolwiek nauczycielka grała mi coś na flecie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie miałem dziwnych skojarzeń

No jasne :D

Patrishia
Patrishia: Nie Patrycja, na pewno interpretujesz to ponad poziom!

Oj słońce... Na pewno interpretujesz to ponad poziom, ba... można by rzec, że ponad dwa poziomy :D
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  29 marca 2011
Patrishia
Patrishia: Yyy, dziwne, kojarzy mi się z cholerną brutalnością, średnio dla dzieci ;)

Mnie także, ale pamiętam że było we fragmentach. Ale może dlatego ze zawsze trafiałam na ambitne polonistki :ninja:
Jezus
Jezus
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Postapo Nie mam zielonego pojęcia co to była za książka, może Wysłannik Przyszłości lub Ostatni brzeg.

Nie, tytuł kojarzy mi się z czarnym kolorem nie wiem czemu. Poleciłeś mi to jako oczywistą i obowiązkowa pozycję z takich klimatów.

Patrzyłeś na moją zagadkę filmową? :pavarotti:
theqkash
theqkash
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Otrzymałeś prawo do moderacji zgłoszeń w fmodzie.
Po szczegóły możesz udać się do mnie albo do Jacka :)
Jezus
Jezus
  29 marca 2011
styka51
styka51: Strasznie mnie ten flet męczy... a najgorsze jest to, że przez całą moją szkolną karierę nie widziałam ani nie słyszałam, by jakakolwiek nauczycielka grała mi coś na flecie

Pani od muzyki nam grała na flecie. I uczyła nas grać. Do dzisiaj mam ten zakichany flet w domu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.