RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  16 lipca 2009 (pierwszy post)
Witam

Ostatnia dało sie zaobserwować modę na wampiry. Wszyscy ( uogólnienie) nagle zaczęli się interesować tematyką wampirów - wampiryzmu. Głównym motorem napędowym tego są oczywiście filmy z tymi sympatycznymi postaciami, więc i temat o filmach (głównie), ale też "ciekawszych" książkach i ciekawostkami ze świata kultury.

WAMPIRY

krótka historia Wampira
Po raz pierwszy wzmianki o zmarłym, żywiącym się rzekomo ludzką krwią, pojawiły się u starożytnych Słowian.
U nich ów istota przyjęła nazwę wąpierza.
Łatwo było stać się takim potworem, bowiem przyczyn było wiele ? wystarczyło sprofanować czyjeś zwłoki po śmierci, umrzeć gwałtowną śmiercią, lub po prostu zostać przeklętym za życia.
W niektórych zakątkach świata wierzono też, że ludzie leworęczni, czy posiadający jedną zrośniętą brew, też staną się wąpierzami.
Objawami działania wąpierza miały być koszmarne sny, pot na czole po obudzeniu, czy nagłe uczucie wielkiego zmęczenia.
Już wtedy zrodził się przesąd, że istoty te mogą przybierać formy różnych zwierząt, są wrażliwe na światło słoneczne, czosnek i cebulę, a zabić można je przy użyciu srebra lub kołka z drewna, najlepiej osinowego.
Inną skuteczną na potwora metodą było obcięcie mu głowy i ułożenie jej między jego nogami, lub ułożenie zwłok twarzą do dołu.
Wąpierz trafił do Anglii pod nazwą "vampyre" i tam zakorzenił się w kulturze światowej na dobre pod wpływem wydania książki Brama Stokera "Dracula"

czas na filmy

Nosferatu
( Hrabia Orlok)
na podstawie "Draculi" Brama Stokera
( produkcja nie licencjonowana dlatego też wszystkie nazwy zostały zmienione)
Efektem był pozew sądowy, który wdowa po Stokerze wygrała - sąd nakazał zniszczyć wszystkie egzemplarze filmu i dopiero po latach udało się, korzystając z kilku ocalałych kopii, odrestaurować zaginione dzieło.
Ale Nosferatu różnił się od książkowego Draculi, było mu bliżej do do ludowych wierzeń i przesądów.
Jego Orlok to potwór niosący śmierć i ją uosabiający.
Brzydki, tyczkowaty, z długimi pazurami, przypomina coś pomiędzy pająkiem a szczurem, te ostatnie zresztą są jego nieodłącznymi towarzyszami.
Przynosi plagi i choroby, nie zamienia nikogo w wampiry, lecz od razu zabija.
( Nosferatu to także wątek antysemicki ale już darujmy to sobie )
Nosferatu także pewien odłam od drakulowskich wampirów, powstało trochę filmów gdzie obok wampirów były też wampiry "nosferatu" m.in

- Miasteczko Salem
- Blade II
- Cień Wampira


Obraz wampira znanego nam to ten drakulowski, a zobaczyliśmy go po raz pierwszy w filmie

"Dracula" 1931
Przyniósł widzom wampira ubranego w pelerynę eleganckiego arystokratę, który nie odstraszał swoich ofiar potwornością, a jedynie wzbudzał niepokój dziwnymi manierami i nietypowym akcentem.
Epatował strachem bardziej subtelnym, nie ograniczającym się do pokazania dziwnej, nieprzyjemnej dla oka bestii, wydającej straszliwe dźwięki.
Transylwański hrabia wręcz przeciwnie: jest dystyngowany, elokwentny, można nawet powiedzieć, że czarujący czy pociągający.
( aktor grający rolę Draculi - Bela Lugosi tak mocno zasymilował się z graną przez siebie postacią, iż sam uwierzył w to, że w rzeczywistości nią jest. Pochowano go na jego własne życzenie w kostiumie, w którym grał w "Draculi". ) :mrgreen:

kolejne filmy dodawały wampirom coraz to nowe atrybuty i kształtowały wampira.
W "Synu Drakuli" (1943) pokazano przemianę wampira w nietoperza,
a główny antagonista nosił imię Alucard ( :piwo: dla użytkownika forum) co jest anagramem Drakuli.
Tę ostatnią cechę wampirów - literowanie imienia w odwrotnej kolejności by ukryć swą tożsamość (w "Synu Drakuli" użycie imienia Alucard nie miało jeszcze tego motywu) - upowszechnił meksykański film "El Vampiro" z 1957 roku, którego bohaterem jest Mr. Duval, a w rzeczywistości hrabia de Lavud. Horror z Meksyku wprowadził też jeszcze istotniejszą nowinkę:
od tej pory wampir zawsze miał mieć długie kły.
Dziś właściwie mało kto pamięta, że Lugosi w ogóle nie pokazywał zębów, a Schreck owszem, miał uzębienie większe od przeciętnego człowieka, ale tylko jeśli chodzi o? siekacze.

W 1958 roku Christopher Lee wcielił sie w Draculę.
Film doczekał się aż ośmiu kontynuacji w latach 60-tych i 70-tych,
na dobre umacniając w widzach wizerunek wampira jako europejskiego arystokraty.
Zgodnie z nowymi trendami, te filmy nie uciekały już od epatowania obrzydliwością i erotyzmem.
Drakula co prawda wciąż był przystojnym, dystyngowanym hrabią, ale już na przykład sceny jego śmierci
- z rozkładającym się, podpalanym, przebijanym ciałem - były ukłonem w stronę gore.
Jeszcze bardziej widoczne było przedstawianie wampira jako istoty z rozbuchaną seksualnością.
Christopher Lee i sposób w jaki pochylał się nad nagą kobiecą szyją,
ukształtował postrzeganie wampiryzmu jako ciemnej strony erotyzmu.

Coraz większa popularność erotyzmu w filmach odbiła się także na wampirach.
W latach 70-tych rozwinął się wręcz odrębny podgatunek określany jako "lesbian vampire",
w którym, zgodnie z tytułem, główne role grały wampiry rodzaju żeńskiego
(choć par damsko-męskich też nie brakowało, za to filmy z wyłącznie męskimi bohaterami pojawiły się dużo później, np.: "Gayracula" z 1983)
Obrazów takich powstał całe mnóstwo, choćby

-trylogia "Vampire Lovers" (1970-1972)
"Female Vampire" (1973)
"Vampyres" (1974)
-"Vampyros Lesbos" (1971).
moda na wampiry opanowała wszelakie gatunki i powstawały często dziwne mutacje filmów
- westerno-horror "Billy the Kid vs. Dracula"
- "Blackulę" , gdzie wampirem był afrykański książę
- mariaż horroru z filmem kung-fu brytyjsko-hongkońską koprodukcję "Legend of 7 Golden Vampires"
oraz postanowiono trochę wampiry "oswoić" po przez parodiowanie i wyśmiewanie ich w takich filmach jak
- "Nieustraszonych pogromcach wampirów"

- "Dracula: Wampiry bez zębów"
- "Vampirii"
- "Hrabia Kaczula"

Jeszcze inną wariacją było pożenienie horroru ze science-fiction, a więc próba wytłumaczenia wampiryzmu jakimś racjonalnymi przesłankami.
Najczęstszą była choroba wirusowa, co miało uzasadnić łatwe przenoszenie objawów z osobników chorych na zdrowych.
Takie założenia przyjęto m.in.
w trzech ekranizacjach powieści "Jestem legendą" Richarda Mathesona, nakręconych w latach 1964, 1971 i 2007

filmie Davida Cronenberga "Rabid" (1976)
szwedzkiej produkcji "Frostbiten" (2006).
(Dla Szwedów był to pierwszy film o krwiopijcach, ale bardzo dobrze przyjęty, więc szybko nakręcili kolejny - "Pozwól mi wejść" (2008), w którym co prawda nie ma elementów SF, ale również jest daleki od klasycznej opowieści o wampirach.)

To zresztą jest znak czasów: nawet gdy nie chodzi o paranaukową logikę to, kilkadziesiąt lat po "Nosferatu",
zrezygnowano z osadzania wampiryzmu w kontekście chrześcijaństwa - zamiana w nieumarłego przestała być karą za grzechy,
a tym samym krwiopijcy przestali się imać krzyża i wody święconej.
Oczywiście we współczesnym kinie nastawionym na masowego,
a więc również małoletniego widza, nie mogło obejść się bez filmów,
w których wampir jest ekwiwalentem superbohatera - istoty o nadludzkich mocach -
a one same nie mają straszyć tylko podbijać adrenalinę pędzącą na łeb na szyję akcją.

- Blade ( trylogia)

- Underworld (trylogia)
- Straż nocna

- Ultraviolet
- BloodRayne
- Liga niezwykłych dżentelmenów
- Van Helsing


Wampiry także zadomowiły się na dobre w anime
"Vampire Princess Miyu"
"Hellsing"
"Trinity Blood"
"Blood+"
"Rosario + Vampire"

Pełnometrażowych filmów anime też zresztą nie brakowało, m.in
"Vampire Hunter D"

wampiryczne filmy z lat 80-tych, takie jak
"Głod"
"Fright Night"
"Straceni chłopcy"

poruszały wyraźnie tematy związane z seksualnością i miłością.
Zamiast niewinnych dekoltów pojawiły się nagie ciał, ale w odróżnieniu od "lesbian vampire" były tylko dodatkiem do pełnych napięcia gier między postaciami, do iskrzącego - nawet bez zdejmowania ubrania - erotyzmu.

Połączeniem tego najnowszego trendu z klasyczną opowieścią o rumuńskim arystokracie był "Drakula" Francisa Forda Coppoli z 1992 roku.

W aspekcie fabularnym był to powrót do przeszłości i do oryginalnej opowieści Brama Stokera
(nowością było za to utożsamienie Drakuli z historyczną postacią Vlada Palownika
i przedstawienie Miny Harker jako reinkarnacji jego dawnej miłości).
Hrabia Drakula był wrażliwym na światło, zmiennokształtnym, sprzeniewierzonym Bogu człowiekiem zamienionym w potwora,
przez wieki szukającym nie tylko krwi, ale też miłości - o tyle, o ile człowiek siedzący w bestii zapamiętał to uczucie.
W porównaniu do pierwszej ekranizacji powieści w tej aż kipiało erotyzmem
Jeszcze dalej szła ekranizacja "Wywiadu z wampirem" ,
która jeszcze silniej eksponowała nowy istotny element wampirycznego emploi:
krwiopijca stał się istotą prawie-ludzką, a przynajmniej w ludzkim rozumieniu? pociągającą.
(Gary Oldman z "Draculi" był takim tylko przez chwilę, poza tym atmosfera filmu sugerowało oddziaływanie jakiegoś nadprzyrodzonego czaru (jak niegdyś u wampów - kobiet fatalnych))

Natomiast ciężko nie zatrzymać wzroku wampirach,
jeśli wcielają się w nich Tom Cruise, Brad Pitt i Antonio Banderas, którzy zdają się fascynować bez pomocy magii.
Cokolwiek by złego nie robili
- a w kreacji Anne Rice krwiopijcy są raczej nieszczęśnikami miotanymi przez swoje żądze, namiętności i żale, niż istotami z gruntu złymi - fizycznie pozostają atrakcyjnymi śmiertelnikami.
Przedstawianie wampira jako postaci tragicznej też było nowością w tym sensie,
że zostało to aż tak wyraźnie wyeksponowane, przy jednoczesnym przesunięciu akcentu z horroru na coś podobnego melodramatowi.
Tym właśnie tropem idzie filmowy "Zmierzch"
ale na przestrzeni lat i filmowych obrazów wampirów trzeba stwierdzić że wampiry ze Zmierzchu wydają się być powrotem do utartych kolein i pewnego "głównonurtowego" archetypu wampira tyle że jest opowieścią o młodzieży i dla młodzieży.
Zdaje się też, że korzysta z tych samych archetypów, które w kinie wampirycznym występowały już od czasów Lugosiego:
seksualnie pociągającego wampira niczym magnes przyciągającego ugrzecznioną śmiertelniczkę.
Jednak wampir ze Zmierzchu nie pali, nie pije, nie używa narkotyków, nie ciągnie dziewczyny do łóżka, nie przeklina?
Na tle "rówieśników" idealny materiał na partnera.
Potwór ?
Jaki tam potwór: kłów nie ma, ludzi nie gryzie, a na słońcu nie rozsypuje się w proch ale zamienia w istotę olśniewająco piękną.
W ogóle rodzina Cullenów nie rozrywa ludzi na strzępy, nie urządza seksualnych orgii, tylko żyje sobie spokojnie, grzecznie,
wysoce sobie ceniąc takie wartości jak domowe ognisko, przyjaźń,
miłość, poczucie przyzwoitości i zachowanie człowieczeństwa za wszelką cenę,
pomagając przy tym śmiertelnikom
(patriarcha rodu jest lekarzem, swoje dzieci też "stworzył" by uratować je od śmierci). Żyją doprawdy po? bożemu ?
Czyżby najświeższym (oby nie końcowym) produktem krwawej ewolucji był wampir, jako nosiciel konserwatywnych wartości chrześcijańskich ?

===============

- Jak Wy postrzegacie wampira ? - proszę o argumentację
(który "typ" najbardziej wam odpowiada)
- Wampir - bohater naszych czasów ?
- Jak myślicie w którą stronę zmierza obraz wampirów ?
( czy minęły już czasy gdy wampir znaczyło - strach , śmierć ? )
- Który z filmów podobał wam się najbardziej / który najmniej ?
( dlaczego )
- miło widziane zdjęcia waszych "wampirczych idoli"
( pominąłem sporo filmów o wampirach jak np. Królowa potępionych
ale nie miałem już sił i pomysłu jak to wszystko ogarnąć )

i ogólnie koniec pytań - wypaliłem się twórczo ;p

ale mam nadzieję że dyskusja nie ograniczy się tylko do tych pytań

Szacunek dla wszystkich którzy przeczytali :tak:
dla reszty - LEPIEJ NIE WYPOWIADAJ SIĘ bo poleca :ban:-y

** wybaczcie szatę graficzną tematu ale już nie chciało mi się jej jakoś ładniej robić :and:
( 3 godziny robiłem ten temat :mrgreen: )

*** wybaczcie brak zdjęć ( teraz temat w ogóle wygląda okropnie), ale ze zdjęciami niestety nie "ładuję" się temat :and:

Pozdrawiam i zapraszam
...Ignorance is bliss...
odwieczna
odwieczna
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na książkach, zrób z nich stolik, krzesła i inne meble Nie będę tego sprawdzać, boję się :d

Szkoda książek!
Ja nie mogłabym zrobić czegoś takiego. :nie:
Skandal!

Brudu? :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Kompromisy to zło, nic dobrego one nie przynoszą. Są one dobrym rozwiązaniem jedynie na krótki okres czasu, a później zaczynają się odbijać na relacjach doprowadzając do ich osłabienia lub w bardziej ekstremalnych przypadkach do całkowitego ich zerwania. Lepiej dojść do porozumienia, które nie będzie równoznaczne z poświęceniem czegoś, aby uszczęśliwić tą drugą osobę - jest to możliwe, ale obie strony muszą tego chcieć (:

Jak Ty dobrze znasz się na związkach. ;d
W rezultacie i tak ludzie ranią się boleśnie. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że powinien, ale dobrze wiesz jak to wygląda w rzeczywistości. Wszystko opiera się na kłamstwie, na prawie wszystko - wyjątki zawsze się trafiają (:

Chyba nikt nie wiel lepiej. Właśnie to przechodzę. :ninja:
Świat nie jest czarno-biały, a np ufanie wszystkim bez wyjątku jest lekkomyślne i naiwne, a nieufność wobec każdego graniczy z paranoją.
Hym, a kłamstwo? Na stałe jest wpisane do naszego życia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo pisał prawdę, bez owijania w bawełnę?

To też. Może zbyt wcześnie zaczęłam go czytać. :>
"Młodzi ludzie nie są przecież winni temu, że grają; nie są jeszcze uformowani, a życie rzuca ich w uformowany świat i muszą zachowywać się jak ludzie u f o r m o w a n i. Korzystają zatem bez namysłu z gotowych form, wzorów i schematów, tych, które podobają się im najbardziej, które są w modzie, z którymi im do trzy - i grają"
Na pewno za wcześnie. Czytając to czułam się strasznie. Wtedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy, że to jest prawdą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wells, Verne - ich można nazwać prekursorami sf (:

Słyszałam o nich. ;)
Mówiłam, że jeśli chodzi o sf to na bieżąco nie jestem. ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Czas to nasz przyjaciel, pozwala zapomnieć (:

Dużo razy to słyszałam, ale nie wierze. Pewnych rzeczy, osób się nie zapomina.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ten stwór to prztyczek w nos dla katolików - każdy może wymyślić sobie boga Kiedy? Nie zauważyłem :D


Nawet ja? :ziober2:
Aż takiej wyobraźni nie mam. No i żeby tak go nazwać. Phi. ;D

Potępieniem. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dwa razy to dużo Tak, dodają mi uroku


Nie, to o dwa za mało. ;d

Wyglądasz mądrze. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyszłość jest ciekawa, bo praktycznie nic o niej nie wiemy, możemy się jedynie domyślać, a owe domysły sporo mówią o człowieku (:

Ciekawa? Może i tak, ale nie wtedy gdy popełniło się błąd i będzie się on ciągnął do końca.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pamiętam tej sceny, muszę poszukać

Oglądasz Housa? Fan? :D

Co jeszczeeee oglądasz, jeśli o seriale chodzi? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiara kontrolowana jest pomocna (:

Niby w czym?
Dziwne przyjmowanie za prawdziwe pewnych sądów bez dostatecznych racji.
'wiara zaczyna się tam gdzie kończy się myślenie'. :>

Konto usunięte
Konto usunięte: Z reguły jak coś się dzieje, to jest to moja wina Uuu, ciekawe (;


Łatwo zrzucić na kogoś. ;)

http://www.lastfm.pl/user/nie_polecaj :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czym sobie na to zasłużyłem? :d

Ty jesteś miły to czemu mam dokuczać? ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Garfield zawsze mnie bawił, komiksy z nim są świetne :D

Uroczy, bystry i leniwy. ;D
I nie lubi poniedziałków, tak jak ja. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię szczerość - z reguły ludzie unikają szczere osoby, ponieważ boją się prawdy (;

Czasem ciężko od nich uciec. ;D
Gdy już trafią na taką, uważają jej szczerość przejawem chamstwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Założę się, że minął bardzo szybko

Dla mnie to wieczność..

Konto usunięte
Konto usunięte: Ano nazywam, nie można poznać kogoś po zaledwie paru dniach rozmowy (:

Wiesz co lubię, co czytam, czego słucham, że kota miałam. Sporo.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w dzień potrafię zasnąć jedynie jak jest ciemno (: Niczego takie nie widzę Ja na szczęście zasnąłem zanim pojawiła się burza w mojej okolicy, ponoć była głośna, ale mnie ciężko zbudzić :d


Zawsze można rolety zasłonić. ;d

Staram się. Humor jakoś nie dopisuje. ;)
U mnie było już koło 12. O tej to ja nawet w roku szkolnym nie śpię. ;)
Strasznie głośna była. :and:
Do 3 spać nie dała. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda Jakie marzenie :D Też tak czasem mam, ale z reguły staram się czytać jedną książkę na raz - nie lubię mieszać, bo później sam się gupię (; Słyszałem o niej, literatura wojenna no no (: Bo nie spałaś w nocy przez burzę, dziś to minie - raczej


Dziś nie było mi dane opalić drugiej strony. ;d

U mnie to zależy od dni. No i czy uda trafić mi się na coś ciekawego. ;)
Też czasem zdarza mi się gubić. Wtedy kończę jedną, a potem wracam do tamtych.

Czytałeś? ;>

Oby. Chociaż oglądałam pogodę i nie zapowiada się ciekawie. :and:
Ichabod
Ichabod
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda książek! Ja nie mogłabym zrobić czegoś takiego. Skandal! Brudu? :d


Fakt, wielka szkoda.
Ale w jakimś programie widziałem dom w którym meble były zrobione z książek :ziober2:
Ludzie to mają dziwne pomysły.

Też. Jednak bardziej tego, że brud w końcu wyewoluuje do takiej postaci, że zbuduje bombę atomową :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Ty dobrze znasz się na związkach. ;d W rezultacie i tak ludzie ranią się boleśnie.


W teorii, jedynie w teorii (;
Ludzie ranią, bo takie jest ich przeznaczenie, pewnych rzeczy nie można zmienić. Stałość w myślach i uczuciach nie należy do naszych cech wrodzonych.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba nikt nie wiel lepiej. Właśnie to przechodzę. Świat nie jest czarno-biały, a np ufanie wszystkim bez wyjątku jest lekkomyślne i naiwne, a nieufność wobec każdego graniczy z paranoją. Hym, a kłamstwo? Na stałe jest wpisane do naszego życia.


Co dokładnie przechodzisz? :ninja:
Czerń i biel nie istnieją w naszym świecie, nie ma rzeczy, które są z gruntu złe, ani też idealnie białych - wszystko jest szare i momentami zbliżamy się do granicy tej szarości, ale jej nie przekraczamy. Nieufność jest dobra, każdy potencjalny znajomy przechodzi przez gęste sito i dzięki temu człowiek nie wystawia się na zranienie tak jak to bezmyślnie robi mnóstwo osób. Cóż, to jest ich sprawa. Można pokusić się o stwierdzenie, że bez kłamstwa nie byłoby w ogóle życia - jak długo przetrwałaby ludzkość, gdyby każdy mówił prawdę? Prawdopodobnie już by nas nie było, ponieważ polityka opiera się na mówienie tego co druga strona chce usłyszeć, a na pewno nie jest to prawda (;

Konto usunięte
Konto usunięte: To też. Może zbyt wcześnie zaczęłam go czytać. :> "Młodzi ludzie nie są przecież winni temu, że grają; nie są jeszcze uformowani, a życie rzuca ich w uformowany świat i muszą zachowywać się jak ludzie u f o r m o w a n i. Korzystają zatem bez namysłu z gotowych form, wzorów i schematów, tych, które podobają się im najbardziej, które są w modzie, z którymi im do trzy - i grają" Na pewno za wcześnie. Czytając to czułam się strasznie. Wtedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy, że to jest prawdą.


Ten cytat jest okrutny, ale zawiera samą prawdę o ludzkości i nie ma sensu się z tym spierać.
Wtedy to jeszcze do Ciebie nie dotarło, łudziłaś się, że życie polega na byciu sprawiedliwym i prawym (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam o nich. ;) Mówiłam, że jeśli chodzi o sf to na bieżąco nie jestem. ;d


Teraz już wiesz co to za jedni :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo razy to słyszałam, ale nie wierze. Pewnych rzeczy, osób się nie zapomina.


Najczęściej nie da się zapomnieć tego, co nas boli.
O szczęściu zapominamy bardzo szybko, tak jakby nie miało ono żadnej wartości (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet ja? Aż takiej wyobraźni nie mam. No i żeby tak go nazwać. Phi. ;D Potępieniem.


Nawet Ty - wystarczy, że Twój bóg będzie nazywać się GaFRield i z wyglądu będzie przypominać kota, tylko że z dwoma ogonami i voila masz swojego boga :ninja:

Za co chcesz mnie potępić? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, to o dwa za mało. ;d Wyglądasz mądrze.


Zatem proszę bardzo, ruszaj nimi dalej i dobij do czterech :d

Wyglądam staro :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa? Może i tak, ale nie wtedy gdy popełniło się błąd i będzie się on ciągnął do końca.


Zatem trzeba żyć tak, aby popełniać jak najmniej błędów (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądasz Housa? Fan? :D Co jeszczeeee oglądasz, jeśli o seriale chodzi? ;>


Tak, już od dawna - zanim jeszcze świat oszalał na jego punkcie i każdy chciał być taki jak House (;

Oho, sporo seriali oglądam, wymienię tylko te, które najbardziej lubię: Heroes, The Mentalist, Lie to Me, Supernatural, New Amsterdam, Fringe, Californication.
A Ty jakie lubisz? (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Niby w czym? Dziwne przyjmowanie za prawdziwe pewnych sądów bez dostatecznych racji. 'wiara zaczyna się tam gdzie kończy się myślenie'. :>


Nie taka wiara, wszystko co związane z bogiem i czymś ponad nami zgadza się z tym cytatem, który przytoczyłaś (;
Wiara w lepsze jutro, wiara we własne siły i zdolności, wiara w innego człowieka - one są przydatne w życiu, ale muszą być umiejętnie wykorzystane.

Konto usunięte
Konto usunięte: Łatwo zrzucić na kogoś. ;) http://www.lastfm.pl/user/nie_polecaj


Wygodni ludzi (;

Widzę wiele znanych i lubianych przeze mnie zespołów :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jesteś miły to czemu mam dokuczać? ;d


Racja, nie zmieniaj tego :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Uroczy, bystry i leniwy. ;D I nie lubi poniedziałków, tak jak ja. ;D


I wredny, cholernie wredny :d
A kto lubi poniedziałki? Po dwóch dniach lenistwa człowiek jest zmuszony wrócić do swoich zajęć - straszne to :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem ciężko od nich uciec. ;D Gdy już trafią na taką, uważają jej szczerość przejawem chamstwa.


Od tych natarczywych owszem, ale z reguły ludzie szczerzy mają wąskie grono znajomych albo też powstrzymują się, aby ich nie stracić (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie to wieczność..


Zobaczysz za parę lat.
Czas po dwudziestce zaczyna przyspieszać, drastycznie :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz co lubię, co czytam, czego słucham, że kota miałam. Sporo.


Jak sporo to sporo, nie będę się sprzeciwiał - jestem poza zasięgiem chmury burzowej, jak na razie :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze można rolety zasłonić. ;d Staram się. Humor jakoś nie dopisuje. ;) U mnie było już koło 12. O tej to ja nawet w roku szkolnym nie śpię. ;) Strasznie głośna była. Do 3 spać nie dała.


Dalej jest jasno, nie ma absolutnej ciemności :ninja:

Ja zasnąłem przed 12, więc schowałem się u Morfeusza na czas trwania burzy :D
Oj, to rzeczywiście straszna ta Twoja burza musiała być albo jesteś wrażliwa na wszelkie anomalie pogodowe?

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziś nie było mi dane opalić drugiej strony. ;d U mnie to zależy od dni. No i czy uda trafić mi się na coś ciekawego. ;) Też czasem zdarza mi się gubić. Wtedy kończę jedną, a potem wracam do tamtych. Czytałeś? ;> Oby. Chociaż oglądałam pogodę i nie zapowiada się ciekawie.


I dobrze, będzie Ciebie piec tylko jedna strona :D

Złe dni, dobre dni - jak na loterii (;

Tej akurat nie czytałem, ale lubię tą tematykę - Król Szczurów, Stąd do wieczności, Cienka czerwona linia też są bardzo dobre.

Głupie upały, w dzień nie można normalnie funkcjonować, a nocami szaleją burze :and:
odwieczna
odwieczna
  24 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w jakimś programie widziałem dom w którym meble były zrobione z książek Ludzie to mają dziwne pomysły.


A Ty oglądasz dziwne programy. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: W teorii, jedynie w teorii (; Ludzie ranią, bo takie jest ich przeznaczenie, pewnych rzeczy nie można zmienić. Stałość w myślach i uczuciach nie należy do naszych cech wrodzonych.

Jak każdy. Chociaż i w teorii kiepska jestem. Zbyt optymistycznie wszystko widzę. ;)

Nie chce by moje też takie było. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co dokładnie przechodzisz?

Kłótnia. Brak zaufania. :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czerń i biel nie istnieją w naszym świecie, nie ma rzeczy, które są z gruntu złe, ani też idealnie białych - wszystko jest szare i momentami zbliżamy się do granicy tej szarości, ale jej nie przekraczamy.


Jedyna osoba która zgadza sie ze mną, że nie istnieje biały ani czarny. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nieufność jest dobra, każdy potencjalny znajomy przechodzi przez gęste sito i dzięki temu człowiek nie wystawia się na zranienie tak jak to bezmyślnie robi mnóstwo osób. Cóż, to jest ich sprawa. Można pokusić się o stwierdzenie, że bez kłamstwa nie byłoby w ogóle życia - jak długo przetrwałaby ludzkość, gdyby każdy mówił prawdę? Prawdopodobnie już by nas nie było, ponieważ polityka opiera się na mówienie tego co druga strona chce usłyszeć, a na pewno nie jest to prawda (;

Jestem bezmyślna. :ninja:
Daje na wstępnie kredyt zaufania. Nie jestem podejrzliwa wobec wszystkich.

A co to prawda? :ninja:
Dzisiaj jest z pewnością ruchoma.
Doświadczenie rzeczywistości! ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ten cytat jest okrutny, ale zawiera samą prawdę o ludzkości i nie ma sensu się z tym spierać. Wtedy to jeszcze do Ciebie nie dotarło, łudziłaś się, że życie polega na byciu sprawiedliwym i prawym (;

Nie spieram, nigdy nie próbowałam, ale ilekroć do niego wracam jest mi zwyczajnie źle. Nie chce być w tym tłumie i graććććććć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz już wiesz co to za jedni :d

Wiem, ale czy sięgnę po nich? Wątpię. ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Najczęściej nie da się zapomnieć tego, co nas boli. O szczęściu zapominamy bardzo szybko, tak jakby nie miało ono żadnej wartości (;

Dziwne to, ale inaczej się nie da. :ninja:
Ile razy bym nie starała się zapomnieć tego co złe - nie wychodzi, a jeśli nawet to potrzeb dużo czasu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet Ty - wystarczy, że Twój bóg będzie nazywać się GaFRield i z wyglądu będzie przypominać kota, tylko że z dwoma ogonami i voila masz swojego boga Za co chcesz mnie potępić? :D


I zrobię mu ołtarzyk.
Nie żartuj tak. :ziober2:

Że nie wierzysz tego od spaghetti. ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Zatem proszę bardzo, ruszaj nimi dalej i dobij do czterech :d Wyglądam staro

Lubisz? :ziober2:

Czy Ty masz jakiś kompleks dotyczący Twojego wieku? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, już od dawna - zanim jeszcze świat oszalał na jego punkcie i każdy chciał być taki jak House (; Oho, sporo seriali oglądam, wymienię tylko te, które najbardziej lubię: Heroes, The Mentalist, Lie to Me, Supernatural, New Amsterdam, Fringe, Californication. A Ty jakie lubisz? (;

Mogłabym być tak przystojna jak on. :ziober2:

Faktycznie sporo. ;D
Z tych wymienionych to czasami oglądam The Mentalist i Californication. Zdarza mi się też włączyć: CSI(kochałam się w jednym z aktorów :lol: ), Chirurgów, Seks w wielkim mieście i oczywiście Dextera.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiara w lepsze jutro, wiara we własne siły i zdolności, wiara w innego człowieka - one są przydatne w życiu, ale muszą być umiejętnie wykorzystane.

A inni umiejętnie potrafią to psuć. ;)
Mało kto posiada tak dużą wiarę w siebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę wiele znanych i lubianych przeze mnie zespołów

Wiem co dobre. ;D

Co z polskiej muzyki lubisz? ;>
Nie przejrzałam wszystkiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: wredny, cholernie wredny :d A kto lubi poniedziałki? Po dwóch dniach lenistwa człowiek jest zmuszony wrócić do swoich zajęć - straszne to

Lubię wrednych. :kv3:

Może Ty? ;D
Piątki też są strasznee. Dłużą się.

Konto usunięte
Konto usunięte: Od tych natarczywych owszem, ale z reguły ludzie szczerzy mają wąskie grono znajomych albo też powstrzymują się, aby ich nie stracić (;

Ja nawet przed znajomymi się nie powstrzymuje. Prawda z moich ust brzmi dość okrutnie. Nie lubię w słowach przebierać. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zobaczysz za parę lat. Czas po dwudziestce zaczyna przyspieszać, drastycznie

Został mi rok. ;D
Potem będę starzejącą się gorącą 20! :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dalej jest jasno, nie ma absolutnej ciemności Ja zasnąłem przed 12, więc schowałem się u Morfeusza na czas trwania burzy :D Oj, to rzeczywiście straszna ta Twoja burza musiała być albo jesteś wrażliwa na wszelkie anomalie pogodowe?


Jak się jest zmęczonym to nic nie przeszkodzi w spaniu. ;D

Była strasznaaa.
Boję się burz i księżyca też nie lubięęęę. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: I dobrze, będzie Ciebie piec tylko jedna strona :D Złe dni, dobre dni - jak na loterii (; Tej akurat nie czytałem, ale lubię tą tematykę - Król Szczurów, Stąd do wieczności, Cienka czerwona linia też są bardzo dobre. Głupie upały, w dzień nie można normalnie funkcjonować, a nocami szaleją burze


Źle! Jedna strona będzie bardziej opalona od drugiej. ;D

Już lepiej. ;)

Czytałam tylką jedną z wymienionych.
Przeczytam recenzję pozostałych dwóch i może poczytam.

Nie narzekaj. Dziś było chłodno. Idealna pogoda. ;)
Ichabod
Ichabod
  25 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty oglądasz dziwne programy. ;D


Dawniej oglądałem, teraz mam dość telewizji - jako, że pamięć mam dobrą to takie różne bzdety siedzą w mojej głowie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak każdy. Chociaż i w teorii kiepska jestem. Zbyt optymistycznie wszystko widzę. ;) Nie chce by moje też takie było.


Ja mam do tego takie pesymistyczne podejście, że unikam jak ognia (;

To walcz z nim, nie można się poddawać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kłótnia. Brak zaufania.


Z czyjej strony? (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyna osoba która zgadza sie ze mną, że nie istnieje biały ani czarny. ;D


W pewnych kwestiach jestem ewenementem :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem bezmyślna. Daje na wstępnie kredyt zaufania. Nie jestem podejrzliwa wobec wszystkich. A co to prawda? Dzisiaj jest z pewnością ruchoma. Doświadczenie rzeczywistości! ;)


Nie jesteś, wierzysz w to, że ludzie są z natury warci zaufania (:
Trust no one - genialny cytat z X-files :mrgreen:

Prawdą jest to, co my przyjmujemy za prawdziwe - jest wiele prawd, nie jest możliwe odnalezienie tej jednej prawdziwej prawdy, ponieważ ludzka natura na to nie pozwala.
'O czym nie można mówić, o tym trzeba milczeć' (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie spieram, nigdy nie próbowałam, ale ilekroć do niego wracam jest mi zwyczajnie źle. Nie chce być w tym tłumie i graććććććć.


Niestety nie masz wyboru.
Można się izolować, ale nie całkowicie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, ale czy sięgnę po nich? Wątpię. ;d


20 tysięcy mil podwodnej żeglugi nie czytałaś? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwne to, ale inaczej się nie da. Ile razy bym nie starała się zapomnieć tego co złe - nie wychodzi, a jeśli nawet to potrzeb dużo czasu.


To co złe wpija się w nasz umysł, można próbować zepchnąć to do podświadomości, ale jest to długotrwały proces i samemu nie da się tego zrobić (;

Konto usunięte
Konto usunięte: I zrobię mu ołtarzyk. Nie żartuj tak. Że nie wierzysz tego od spaghetti. ;P


Jako ołtarzyk wystarczy miska z jedzeniem, GaFRield będzie wdzięczny :rotfl:

Uwierzyłem, miałem objawienie w nocy :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubisz? Czy Ty masz jakiś kompleks dotyczący Twojego wieku?


Możliwe :ninja:

Mam parę kompleksów, ale ten nie jest jednym z nich :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mogłabym być tak przystojna jak on. Faktycznie sporo. ;D Z tych wymienionych to czasami oglądam The Mentalist i Californication. Zdarza mi się też włączyć: CSI(kochałam się w jednym z aktorów ), Chirurgów, Seks w wielkim mieście i oczywiście Dextera.


I wredna :D

Kochałaś się? Myślałem, że era wielbienia aktorów minęła :ziober2:
Dextera też oglądam, zapomniałem o nim (;

Konto usunięte
Konto usunięte: A inni umiejętnie potrafią to psuć. ;) Mało kto posiada tak dużą wiarę w siebie.


Psucie jest fajne - można łatwo komuś dogryźć w ten sposób (;
Bo jesteśmy ułomni z natury, nic dziwnego że tak jest.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem co dobre. ;D Co z polskiej muzyki lubisz? ;> Nie przejrzałam wszystkiego.


Nie przeczę ;d

Polskiej słucham baaaardzo rzadko.
Jedynie Comę kojarzę i stare kawałki Budki Suflera (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię wrednych. Może Ty? ;D Piątki też są strasznee. Dłużą się.


Oho :ninja:

Może jednak nie ja :d
Mi akurat piątki mijają bardzo szybko, łikend wisi w powietrzu i to daje siłę (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nawet przed znajomymi się nie powstrzymuje. Prawda z moich ust brzmi dość okrutnie. Nie lubię w słowach przebierać.


I bardzo dobrze, niech przestaną żyć w świecie złudzeń :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Został mi rok. ;D Potem będę starzejącą się gorącą 20!


Hot 20 :ziober2:
Z wiekiem przybywa mądrości, to jest pocieszające :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się jest zmęczonym to nic nie przeszkodzi w spaniu. ;D Była strasznaaa. Boję się burz i księżyca też nie lubięęęę.


Rzadko bywam tak zmęczony, że jedyne na co mam siłę to sen :D

Burz to rozumiem, ale księżyca? :ninja:
Dziś w nocy mnie obudził piorun, praktycznie leciałem w powietrzu do komputera, aby odłączyć zasilanie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Źle! Jedna strona będzie bardziej opalona od drugiej. ;D Już lepiej. ;) Czytałam tylką jedną z wymienionych. Przeczytam recenzję pozostałych dwóch i może poczytam. Nie narzekaj. Dziś było chłodno. Idealna pogoda. ;)


Więc pokazuj się ludziom tylko z jednej strony :ziober2:

To dobrze (;

Lubię narzekać - u mnie chłodek pojawił się wieczorem, a teraz znowu wychodzi słońce i szykuje się upał :and:
odwieczna
odwieczna
  25 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawniej oglądałem, teraz mam dość telewizji - jako, że pamięć mam dobrą to takie różne bzdety siedzą w mojej głowie

Ja tam lubię oglądać. Na fajneee filmy można trafić. Zarywam noce by obejrzeć coś 'konkretnego'. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam do tego takie pesymistyczne podejście, że unikam jak ognia (; To walcz z nim, nie można się poddawać.


Kobiet? Związku?

Ciężko walczyć z przeznaczeniem. :ninja:
Czasem nawet nieświadomie to robimy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z czyjej strony? (;

Z tej drugiej.

Konto usunięte
Konto usunięte: W pewnych kwestiach jestem ewenementem

To dobrze, zwłaszcza, że racje masz. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jesteś, wierzysz w to, że ludzie są z natury warci zaufania (: Trust no one - genialny cytat z X-files

Przyjmuję zasadę ograniczonego zaufania. Nie da się ufać przecież w 100%. :>

Serial? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdą jest to, co my przyjmujemy za prawdziwe - jest wiele prawd, nie jest możliwe odnalezienie tej jednej prawdziwej prawdy, ponieważ ludzka natura na to nie pozwala. 'O czym nie można mówić, o tym trzeba milczeć' (;


Czyli jeśli kłamstwo uzna sie za prawdę, będzie prawdą, a że kłamstwo to co z tego, skoro jest prawdą? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety nie masz wyboru. Można się izolować, ale nie całkowicie.

Nie czuję bym grała.
Czy nawet teraz siedząc słuchając muzyki, trzymając szoteczkę w ustach gram? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: 20 tysięcy mil podwodnej żeglugi nie czytałaś?

Ojej, czytałam. :ziober2:
Juliusz Verne.

Konto usunięte
Konto usunięte: To co złe wpija się w nasz umysł, można próbować zepchnąć to do podświadomości, ale jest to długotrwały proces i samemu nie da się tego zrobić (;

Czyli to co złe zastępujmy tym co dobre. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jako ołtarzyk wystarczy miska z jedzeniem, GaFRield będzie wdzięczny Uwierzyłem, miałem objawienie w nocy :D

Nawet Boga mam sobie utuczyć? :ziober2:

Zazdroszczę. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Możliwe Mam parę kompleksów, ale ten nie jest jednym z nich :D

:pavarotti:

Nie pytam jakie to. :ninja:

W okularach wygląda sie mądrze, a nie staro. ;d
Potrafią uroku dodać.

Konto usunięte
Konto usunięte: I wredna :D Kochałaś się? Myślałem, że era wielbienia aktorów minęła Dextera też oglądam, zapomniałem o nim (;


Wredna już jestem. :D

Ojć. :and:
On był cudownyy. Inteligentny. I to spojrzenie. :zakochany:

Chyba mój ulubiony.
Nie oglądam tak dużo seriali jak Ty. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Psucie jest fajne - można łatwo komuś dogryźć w ten sposób (; Bo jesteśmy ułomni z natury, nic dziwnego że tak jest.

Tylko, że konsekwencje psucia mogą byś straszne. ;)

Kocham siebie. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Polskiej słucham baaaardzo rzadko. Jedynie Comę kojarzę i stare kawałki Budki Suflera (;

Budki Suflera strasznie nie lubię, tak samo jak samego lidera. :ninja:
Comę uwielbiam.

Jeśli kojarzysz tylko te dwa zespoły to źle, polska muzyka nie jest taka najgorszaa. :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Oho Może jednak nie ja :d Mi akurat piątki mijają bardzo szybko, łikend wisi w powietrzu i to daje siłę (:

Cynicznych. :d

Dlatego wszyscy lubimy sobotę. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo dobrze, niech przestaną żyć w świecie złudzeń

Ale czy ta prawda musi być przekazywana w tak okropny sposób z użyciem okropnych słow? ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Hot 20 Z wiekiem przybywa mądrości, to jest pocieszające :d

A potem hot 30. :D
Podoba mi się to.

Wątpię, że każdemu. Dobrze by było jakbym znalazła się w tej grupie której przybywaaaa. ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Rzadko bywam tak zmęczony, że jedyne na co mam siłę to sen :D Burz to rozumiem, ale księżyca? Dziś w nocy mnie obudził piorun, praktycznie leciałem w powietrzu do komputera, aby odłączyć zasilanie :D


Nie przepracowujesz się. ;D

Jak jest pełnia to spać nie mogę. :ninja:

Musimy chyba mieszkać w dwóch różnych końcach Polski.
Dziś w nocy było spokojnie.

Szybko musisz biegać. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc pokazuj się ludziom tylko z jednej strony To dobrze (; Lubię narzekać - u mnie chłodek pojawił się wieczorem, a teraz znowu wychodzi słońce i szykuje się upał


Opaliłam przód. :ninja:

Każdy lubi. ;d
Upał? ;o

Deszczowooooo jest.
Ichabod
Ichabod
  25 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tam lubię oglądać. Na fajneee filmy można trafić. Zarywam noce by obejrzeć coś 'konkretnego'. ;)


Ja wolę ściągać filmy, które mam ochotę obejrzeć - w tv jedynie zapowiedzi oglądam, żeby mieć rozeznanie w starszych filmach, bo z reguły takie są nadawane :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiet? Związku? Ciężko walczyć z przeznaczeniem. Czasem nawet nieświadomie to robimy.


I tego i tego. Dodajmy do tego jeszcze inne osoby i wyjdzie ekstremalny introwertyk :ziober2:

Ciężko, ale warto - przynajmniej nie idziemy przez życie z opuszczonym wzrokiem czekając na to co przyniesie jutro :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tej drugiej.


Oh, początek konfliktu czy doszło już do stagnacji?

Konto usunięte
Konto usunięte: To dobrze, zwłaszcza, że racje masz. ;D


'Wszyscy mówią. Każdy mówi inaczej. Przestaje chodzić o rację. Rację ma każdy i tym samym nie ma jej już nikt.'

Uwielbiam ten cytat (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjmuję zasadę ograniczonego zaufania. Nie da się ufać przecież w 100%. :> Serial? ;>


I bardzo dobrze, w ten sposób unikasz zranienia (;

Tak, najlepsza rola Duchovnego, sławne Z Archiwum X :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli jeśli kłamstwo uzna sie za prawdę, będzie prawdą, a że kłamstwo to co z tego, skoro jest prawdą?


:rotfl:

Żeby na to odpowiedź musiałbym to rozpisać na kartce, aby dostrzec zależności :D
Prawda jest względna :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie czuję bym grała. Czy nawet teraz siedząc słuchając muzyki, trzymając szoteczkę w ustach gram? ;>


W takiej chwili nie.
Miałem na myśli sytuacje, gdy jesteśmy wśród ludzi, przykładowo na zajęciach przyjmujemy rolę przykładnego studenta i gramy tak jak to jest nam narzucone. Sytuacja sytuacji nie równa (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Ojej, czytałam. Juliusz Verne.


No widzisz, czyli znasz Verne'a :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli to co złe zastępujmy tym co dobre.


To nie jest takie proste.
Czasem zło zastępuje wszystko inne :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet Boga mam sobie utuczyć? Zazdroszczę. :D


A czemu nie, zaskarbisz sobie jego wdzięczność :D

Nakazał mi zrobić na obiad spaghetti więc powoli będę się brać za gotowanie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pytam jakie to. W okularach wygląda sie mądrze, a nie staro. ;d Potrafią uroku dodać.


Znowu :ninja:

To jest tajemnica, nie dla wiadomości publicznej :ziober2:

Staro, niedawno byłem u znajomego, aby naprawić mu komputer i jego matka powiedziała, że wyglądam jak Jezus w okularach :D
Postarzała mnie o dobre parę lat :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Wredna już jestem. :D Ojć. On był cudownyy. Inteligentny. I to spojrzenie. Chyba mój ulubiony. Nie oglądam tak dużo seriali jak Ty. ;)


Dalej w to nie wierzę :D

Widzę, że dalej siedzi on w Twojej pamięci :ninja:

Ja mam sporo czasu wolnego, poświęcam go na czytanie i oglądanie filmów oraz seriali (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko, że konsekwencje psucia mogą byś straszne. ;) Kocham siebie.


Myśl jak egoistka, to jest jedynie ich problem - sami się wystawili :ninja:

To jest bardzo ważne :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Budki Suflera strasznie nie lubię, tak samo jak samego lidera. Comę uwielbiam. Jeśli kojarzysz tylko te dwa zespoły to źle, polska muzyka nie jest taka najgorszaa. :d


Ja za czasów podstawówki ich słuchałem, to pamiętam co nieco :d
Z repertuaru Comy to Leszka Żukowskiego najbardziej lubię :mrgreen:

Nie jest najgorsza, ale wolę zagraniczną - jakoś bardziej mi pasuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Cynicznych. :d Dlatego wszyscy lubimy sobotę. :P


Dobry cynizm nie jest zły :d

Teraz masz wakacje, więc lubisz każdy dzień tygodnia :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale czy ta prawda musi być przekazywana w tak okropny sposób z użyciem okropnych słow? ;)


Przykre słowa najłatwiej docierają do takiej osoby i możliwe, że coś ona w sobie zmieni (;
Nie warto owijać w bawełnę, tylko dlatego, aby kogoś nie zranić.

Konto usunięte
Konto usunięte: A potem hot 30. :D Podoba mi się to. Wątpię, że każdemu. Dobrze by było jakbym znalazła się w tej grupie której przybywaaaa. ;p


Jaka ładna perspektywa :ziober2:

Jesteś w niej, każda przeczytana książka rozwija umysł :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przepracowujesz się. ;D Jak jest pełnia to spać nie mogę. Musimy chyba mieszkać w dwóch różnych końcach Polski. Dziś w nocy było spokojnie. Szybko musisz biegać.


Takie życie :D

Pełnia? Boisz się wilkołaków? :ninja:

Ja na południu, tam pogoda lubi wariować (;

A staczać się z łóżka jeszcze szybciej :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Opaliłam przód. Każdy lubi. ;d Upał? ;o Deszczowooooo jest.


Więc narzucisz coś na siebie i nie będzie widać pleców :ninja:

Rano zapowiadało się na upał, ale teraz jest fajny chłodek i czasami pada deszcz - można żyć :d
odwieczna
odwieczna
  25 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wolę ściągać filmy, które mam ochotę obejrzeć - w tv jedynie zapowiedzi oglądam, żeby mieć rozeznanie w starszych filmach, bo z reguły takie są nadawane :d

Czasem warto wrócić do tych starszych. Niektóre filmy można oglądać i oglądaćć, a np Ale Kino, TVP Kultura dają takie możliwości. ;)

Jestem chodzącym programem telewizyjnym. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: I tego i tego. Dodajmy do tego jeszcze inne osoby i wyjdzie ekstremalny introwertyk Ciężko, ale warto - przynajmniej nie idziemy przez życie z opuszczonym wzrokiem czekając na to co przyniesie jutro

Introwertycy to najciekawsi ludzie, a co dopiero Ci ekstremalni. ;D

W ogóle to chyba nie wierze w coś takiego jak przeznaczenie.
Czasem myślę, że ludzie sami to wymyślili by tak tłumaczyć swoje wszystkie niepowodzenia.
Zwyczajnie nie doceniają swoje mocy sprawczej. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Oh, początek konfliktu czy doszło już do stagnacji?

Drobne nieporozumienie.
Czasem sie zdarzają. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Uwielbiam ten cytat (:

Grabowski? :>

Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dobrze, w ten sposób unikasz zranienia (; Tak, najlepsza rola Duchovnego, sławne Z Archiwum X :D

Nawet nie ufając jesteśmy ranieni. Na okrągło. ;>

Nie lubię go. :ninja:
Stary ten serial. Przez tą muzykę na początku bałam się go oglądać jak byłam młodsza. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby na to odpowiedź musiałbym to rozpisać na kartce, aby dostrzec zależności :D Prawda jest względna


Niedziele masz. ;D
Zależna od sytuacji i ludzi. Nie wiem czy w ogóle można ją poznać. ;>
Np taki Lufang pisze, że przekonuje go pojęcie prawdy subiektywnej. Ja tam w taką prawdę nie wierze. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem na myśli sytuacje, gdy jesteśmy wśród ludzi, przykładowo na zajęciach przyjmujemy rolę przykładnego studenta i gramy tak jak to jest nam narzucone. Sytuacja sytuacji nie równa (;

Tu nie gramy. Zachowujemy się po prostu jak na studenta przystało. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: No widzisz, czyli znasz Verne'a :D

Można tak powiedzieć. ;d
Nie mam zbyt dobrej pamięci.

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie jest takie proste. Czasem zło zastępuje wszystko inne

Kwestia podejścia. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A czemu nie, zaskarbisz sobie jego wdzięczność :D Nakazał mi zrobić na obiad spaghetti więc powoli będę się brać za gotowanie

Nie będę mogła go dźwignąć jak zajmie mi moją połowę łóżka. ;D

Umiesz gotować? ;o

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest tajemnica, nie dla wiadomości publicznej Staro, niedawno byłem u znajomego, aby naprawić mu komputer i jego matka powiedziała, że wyglądam jak Jezus w okularach :D Postarzała mnie o dobre parę lat :d

Też nie chciałabym 'chwalić' się swoimi kompleksami. ;D

:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dalej w to nie wierzę :D Widzę, że dalej siedzi on w Twojej pamięci Ja mam sporo czasu wolnego, poświęcam go na czytanie i oglądanie filmów oraz seriali (;

Może kiedyś się przekonasz. :ziober2:

Już nie. ;)
Uwielbiałam go.
Zgaduj o kogo chodzi. :D

Dobra, to teraz mów jakie filmy oglądasz. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Myśl jak egoistka, to jest jedynie ich problem - sami się wystawili To jest bardzo ważne :D


To jest bardzo egoistyczne. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja za czasów podstawówki ich słuchałem, to pamiętam co nieco :d Z repertuaru Comy to Leszka Żukowskiego najbardziej lubię Nie jest najgorsza, ale wolę zagraniczną - jakoś bardziej mi pasuje.


Ja za czasów podstawówki słuchałam Fasolek. :ninja:
Ta piosenka zapewne też do moich ulubionych należy.
A może Smolik? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobry cynizm nie jest zły :d Teraz masz wakacje, więc lubisz każdy dzień tygodnia

Tak, jeśli nie jest przejawem chamstwa. :d

Skończy się to już we wrześniu. :and:
Nie przypominaj.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przykre słowa najłatwiej docierają do takiej osoby i możliwe, że coś ona w sobie zmieni (; Nie warto owijać w bawełnę, tylko dlatego, aby kogoś nie zranić.

Myślisz, że ludzie zmieniają się pod wpływem słów? Wątpię. ;)

Nawet jak ktoś jest Ci bliski? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka ładna perspektywa Jesteś w niej, każda przeczytana książka rozwija umysł :d

Nie wątpię w nią. :ninja:
Się doczekać nie mogę. :ziober2:

Jakie miłe słowa na zakończenia dnia. ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Pełnia? Boisz się wilkołaków? Ja na południu, tam pogoda lubi wariować (; A staczać się z łóżka jeszcze szybciej :D

Wielu rzeczy się boję, ale wilkołaków na szczęście nie. ;)
Jakoś w pełnie gorzej się śpi. :and:

Ja Polska centralno-wschodnia i na pogodę nie narzekam. ;d

Sprytny. :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc narzucisz coś na siebie i nie będzie widać pleców Rano zapowiadało się na upał, ale teraz jest fajny chłodek i czasami pada deszcz - można żyć :d

Tak, wystawie swoje przednie walory. :ziober2:

Burza była. W nocy też będzie. Wykończyć się można.
Ichabod
Ichabod
  26 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem warto wrócić do tych starszych. Niektóre filmy można oglądać i oglądaćć, a np Ale Kino, TVP Kultura dają takie możliwości. ;) Jestem chodzącym programem telewizyjnym.


Oczywiście, że warto - wiele starszych filmów jest lepszych od tych, które teraz tworzą (:

To już wiem do kogo się zwrócić jak będzie potrzebować pomocy ze znalezieniem jakiegoś programu :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Introwertycy to najciekawsi ludzie, a co dopiero Ci ekstremalni. ;D W ogóle to chyba nie wierze w coś takiego jak przeznaczenie. Czasem myślę, że ludzie sami to wymyślili by tak tłumaczyć swoje wszystkie niepowodzenia. Zwyczajnie nie doceniają swoje mocy sprawczej. ;D


Dlaczego najciekawsi? (:

Przeznaczenie ma podobne cele jak wiara, ma nadawać sens życiu.
Niektórzy oczywiście biorą to wszystko zbyt dosłownie, ale fanatyków można spotkać wszędzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Drobne nieporozumienie. Czasem sie zdarzają. ;)


Częściej niż myślisz (;
Powodzenia z tym.

Konto usunięte
Konto usunięte: Grabowski? :>


Tak (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie ufając jesteśmy ranieni. Na okrągło. ;> Nie lubię go. Stary ten serial. Przez tą muzykę na początku bałam się go oglądać jak byłam młodsza. :D


Ale owe rany nie są takie głębokie, nikt nie rani bardziej niż fałszywy przyjaciel (;

Ja uwielbiam :D
Oho, koszmary z dzieciństwa wracają :ninja:
Ja się zawsze gremlinów bałem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Niedziele masz. ;D Zależna od sytuacji i ludzi. Nie wiem czy w ogóle można ją poznać. ;> Np taki Lufang pisze, że przekonuje go pojęcie prawdy subiektywnej. Ja tam w taką prawdę nie wierze. ;)


W niedziele wolę spać :D
Prawda czy kłamstwo. Ogromna rzesza ludzi pisze, że brzydzi się kłamstwem, ale sami kłamią jak z nut przy byle jakiej okazji - po prostu tak już musi być. Kłamiemy, oszukujemy i szukamy tej prawdy, ale nigdy jej nie znajdziemy, a nawet jeśli to i tak nam się nie spodoba i wymyślimy jakieś kłamstwo (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tu nie gramy. Zachowujemy się po prostu jak na studenta przystało. ;D


Gramy, a na końcu dostajemy oklaski za dobrze odegraną rolę.
Lub też potępienie, za bycie nieukiem :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Można tak powiedzieć. ;d Nie mam zbyt dobrej pamięci.


Każdy ma dobrą pamięć, ale krótką :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będę mogła go dźwignąć jak zajmie mi moją połowę łóżka. ;D Umiesz gotować? ;o


On będzie spać na ołtarzu obok łóżka :ninja:

Umiem, przez pewien czas mieszkałem sam, musiałem się nauczyć, bo bym padł z głodu :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Też nie chciałabym 'chwalić' się swoimi kompleksami. ;D


I bardzo dobrze :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Może kiedyś się przekonasz. Już nie. ;) Uwielbiałam go. Zgaduj o kogo chodzi. :D Dobra, to teraz mów jakie filmy oglądasz. :P


Może, nigdy nic nie wiadomo (:

Może o Grishama? :ninja:

Łatwiej byłoby powiedzieć czego nie oglądam :rotfl:
Nie trawię komedii romantycznych i wszelakiego rodzaju filmów dla nastolatków.
A tak to głównie thrillery, psychologiczne i akcji (:
Ulubione to: American History X, Święci z Bostonu, Zabójczy numer, V for Vendetta, Pulp Fiction, Watchmen, Primal Fear.

A Ty jakie lubisz? (;

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest bardzo egoistyczne.


Ale jakie fajne :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja za czasów podstawówki słuchałam Fasolek. Ta piosenka zapewne też do moich ulubionych należy. A może Smolik?


Fasolek? :ninja:
Nie kojarzę, naprawdę na polskiej muzyce się w ogóle nie znam (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, jeśli nie jest przejawem chamstwa. :d Skończy się to już we wrześniu. Nie przypominaj.


A tam, jeżeli ktoś obrywa chamstwem, to sobie na to zasłużył :d

Myślałem, że lubisz chodzić do szkoły :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Myślisz, że ludzie zmieniają się pod wpływem słów? Wątpię. ;) Nawet jak ktoś jest Ci bliski? ;>


Ludzie się nigdy nie zmieniają. No prawie nigdy.
Takie słowa ranią i mogą skłonić do refleksji, a co z niej wyniknie? Tego nie wiem.

Wyjątki zawsze się zdarzają (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wątpię w nią. Się doczekać nie mogę. Jakie miłe słowa na zakończenia dnia. ;d


Nie chcesz być wiecznie młodą hot 20? :ninja:

Prawdziwe (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wielu rzeczy się boję, ale wilkołaków na szczęście nie. ;) Jakoś w pełnie gorzej się śpi. Ja Polska centralno-wschodnia i na pogodę nie narzekam. ;d Sprytny.


Wilkołaki są fajniusie, takie przyjemne futerko mają :D
Czytałem o tym, ale księżyc ma wpływ tylko na nielicznych ludzi (;

Ostatnio jakieś anomalie pogodowe występują na południu, to pewnie dlatego :D

Zawsze :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak, wystawie swoje przednie walory. Burza była. W nocy też będzie. Wykończyć się można.


I bardzo dobrze, potencjalny obserwator nawet nie zauważy nierównej opalenizny :ziober2:

U mnie była w dzień znowu, przez godzinę, potem cisza.
Lato to najgorszy okres ze względu na ciepło i burze :and:
odwieczna
odwieczna
  26 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście, że warto - wiele starszych filmów jest lepszych od tych, które teraz tworzą (: To już wiem do kogo się zwrócić jak będzie potrzebować pomocy ze znalezieniem jakiegoś programu


Lubię te czarno białe. ;D

Nie ma problemu. ;)
Dziś raczej nic ciekawego nie ma. :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego najciekawsi? (:

Bo czasem są postrzegani jako dziwacy. :ziober2:
Nooo i znają się na ludziach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Przeznaczenie ma podobne cele jak wiara, ma nadawać sens życiu. Niektórzy oczywiście biorą to wszystko zbyt dosłownie, ale fanatyków można spotkać wszędzie.

Gadanie. :ninja:
Jest to tylko maskowanie swoich niepowodzeń lub analogiczne bagatelizowanie własnego szczęścia pod postacią narzucenia temu zjawisku plastikowej formy, która rzekomo jest o nas niezależna.
Dla mnie jest jest najbardziej nieweryfikowalne niż cokolwiek innego, bo jak odróżnić przeznaczenie od 'zaplanowanych wydarzeń'? :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Częściej niż myślisz (; Powodzenia z tym.

Nie lubię tego. :and:
Jest dobrze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak (:

Strzelałam. :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale owe rany nie są takie głębokie, nikt nie rani bardziej niż fałszywy przyjaciel (;

Wystrzegajmy się więc takich, chociaż przyjaciele teoretycznie są zawsze.
Mój pancerz nie jest wystarczająco szczelny. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja uwielbiam :D Oho, koszmary z dzieciństwa wracają Ja się zawsze gremlinów bałem :D


O tak. Ich też nie lubiłam, już bardziej Buke lubiłam.
Nie wiem czemu wszyscy się jej bali. ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: W niedziele wolę spać :D Prawda czy kłamstwo. Ogromna rzesza ludzi pisze, że brzydzi się kłamstwem, ale sami kłamią jak z nut przy byle jakiej okazji - po prostu tak już musi być. Kłamiemy, oszukujemy i szukamy tej prawdy, ale nigdy jej nie znajdziemy, a nawet jeśli to i tak nam się nie spodoba i wymyślimy jakieś kłamstwo (:

Szkoda niedzieli. ;D

Więc wychodzi, że wszyscy kłamią, a dla innych pewnie szukanie prawdy mija się z celem więc lepiej kłamać. Na jedno i to samo wyjdzie. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Może, nigdy nic nie wiadomo (: Może o Grishama?

Lepiej nie. ;D

Ehe. Skąd wiedziałeś?! :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Łatwiej byłoby powiedzieć czego nie oglądam Nie trawię komedii romantycznych i wszelakiego rodzaju filmów dla nastolatków. A tak to głównie thrillery, psychologiczne i akcji (: Ulubione to: American History X, Święci z Bostonu, Zabójczy numer, V for Vendetta, Pulp Fiction, Watchmen, Primal Fear. A Ty jakie lubisz? (;


Całe życie oglądasz filmy i seriale.. no i czasem po książkę sięgniesz. :D

Ojej. :ziober2:
Z tych wymienionych to American History X i Pulp Fiction to moje ulubione, a Pulp Fiction to mogę oglądać i oglądać. Uwielbiam.
Nie lubię jak ktoś mówi, że to męskie kino. :ninja:

Oczywiście uwielbiam wszystko co Lyncha - :zakochany:.
Tak ogólnie to kino hiszpańskojęzyczne i francuskie, np. GranatowyPrawieCzarny, Tapas, Amelia, Alphaville, Ostatnie tango w Paryżu, Delicatessen, Porozmawiaj z nią, Życie ukryte w słowach, poza tym Głowa do wycierania, Regulamin zabijania, Ciemna strona miasta, 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni. Starczy dużo wymieniłam, a to i tak nie wszystkie ulubione. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jakie fajne

Ta i słodkie. :ziober2:
Egoistka. :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Fasolek? Nie kojarzę, naprawdę na polskiej muzyce się w ogóle nie znam (:

Takie hity dla dzieci wykonywali. :ninja:
No rozumiem. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A tam, jeżeli ktoś obrywa chamstwem, to sobie na to zasłużył :d Myślałem, że lubisz chodzić do szkoły

Nie zawsze. ;d
Ludzie lubią być chamscy, od tak. ;p

Nie rozśmieszaj mnie. Kto lubi? :ninja:
Ja lubię tylko kłócić się z nauczycielami i wytykać im ich błędy. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie się nigdy nie zmieniają. No prawie nigdy. Takie słowa ranią i mogą skłonić do refleksji, a co z niej wyniknie? Tego nie wiem. Wyjątki zawsze się zdarzają (;

Wszystko się zmienia i wszystko jest w ruchu, a ludzie także podlegają zmianą. Życie wymusza na nas pewne zmiany chociażby poprzez doświadczenia, nie koniecznie przez słowa. ;)
Nie ma osoby, która jest constans.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chcesz być wiecznie młodą hot 20? Prawdziwe (:

Bycie wiecznie młoda może się znudzić, ale wyglądać zawsze młodo to bym chciała. ;d
Nawet w wieku 60 lat skupiać na sobie wzrok młodzieńców. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wilkołaki są fajniusie, takie przyjemne futerko mają :D Czytałem o tym, ale księżyc ma wpływ tylko na nielicznych ludzi (; Ostatnio jakieś anomalie pogodowe występują na południu, to pewnie dlatego :D Zawsze

Nigdy nie dotykałam to nie wiem. ;D
Od czego to zależy? :>
Ciężko zasnąć w pełnie.

Niech występują gdzie chcą, byle nie w centralnej Polsce. :P

Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo dobrze, potencjalny obserwator nawet nie zauważy nierównej opalenizny U mnie była w dzień znowu, przez godzinę, potem cisza. Lato to najgorszy okres ze względu na ciepło i burze

Ta, niestety każdy skupia się na czym innym. ;>

Dziś dobra pogoda. Trochę słońca i wiatru.

Jesień najlepsza. :zakochany:
Ichabod
Ichabod
  27 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię te czarno białe. ;D Nie ma problemu. ;) Dziś raczej nic ciekawego nie ma.


Tych to ja akurat nie lubię :D

Przeważnie nic ciekawego nie ma :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo czasem są postrzegani jako dziwacy. Nooo i znają się na ludziach.


I bardzo dobrze, mają mniejsze zainteresowanie wśród 'normalnych' ludzi :ziober2:
O, to coś nowego (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Gadanie. Jest to tylko maskowanie swoich niepowodzeń lub analogiczne bagatelizowanie własnego szczęścia pod postacią narzucenia temu zjawisku plastikowej formy, która rzekomo jest o nas niezależna. Dla mnie jest jest najbardziej nieweryfikowalne niż cokolwiek innego, bo jak odróżnić przeznaczenie od 'zaplanowanych wydarzeń'? :)


A tam od razu maskowanie, tonący chwyta się brzytwy, jeżeli wszystko zaczyna tracić sens, to wiara oraz przeznaczenie potrafią pomóc w dalszym życiu. Co z tego, że ktoś jedynie siebie okłamuję - robimy to na każdym kroku, niech przynajmniej będzie z tego jakiś pożytek (:
To wszystko jest w Twojej głowie, Ty wiesz jak to odróżnić :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubię tego. Jest dobrze.


A kto lubi (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Strzelałam.


Celnie, bardzo celnie.
Masz zadatki na snajpera :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wystrzegajmy się więc takich, chociaż przyjaciele teoretycznie są zawsze. Mój pancerz nie jest wystarczająco szczelny.


Lepiej wystrzegać się wszystkich ludzi, wtedy szanse na spotkanie tego niewłaściwego maleją do zera (:
Ja w moim nawet śpię :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: O tak. Ich też nie lubiłam, już bardziej Buke lubiłam. Nie wiem czemu wszyscy się jej bali. ;>


Też nigdy nie rozumiałem tego fenomenu Buki, dopiero tutaj na forum dowiedziałem się, że jest ona straszna i sporo osób bało się jej w dzieciństwie (;

Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda niedzieli. ;D Więc wychodzi, że wszyscy kłamią, a dla innych pewnie szukanie prawdy mija się z celem więc lepiej kłamać. Na jedno i to samo wyjdzie. ;D


Życie jest pokrętne, cóż robić (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej nie. ;D Ehe. Skąd wiedziałeś?! :P


Boisz się? :ninja:

Mam nosa do ludzi (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Całe życie oglądasz filmy i seriale.. no i czasem po książkę sięgniesz. :D Ojej. Z tych wymienionych to American History X i Pulp Fiction to moje ulubione, a Pulp Fiction to mogę oglądać i oglądać. Uwielbiam. Nie lubię jak ktoś mówi, że to męskie kino. Oczywiście uwielbiam wszystko co Lyncha - . Tak ogólnie to kino hiszpańskojęzyczne i francuskie, np. GranatowyPrawieCzarny, Tapas, Amelia, Alphaville, Ostatnie tango w Paryżu, Delicatessen, Porozmawiaj z nią, Życie ukryte w słowach, poza tym Głowa do wycierania, Regulamin zabijania, Ciemna strona miasta, 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni. Starczy dużo wymieniłam, a to i tak nie wszystkie ulubione. ;D


Serialami zainteresowałem się całkiem niedawno, całe życie czytam :D

To wcale nie jest męskie kino, pewnie jacyś ignoranci tak powiedzieli. Rambo to jest przykład męskiego kina :ninja:

Z tych wymienionych to bardzo lubię Amelię i Regulamin zabijania (:
A o pozostałych filmach słyszałem same dobry rzeczy, może kiedyś obejrzę parę z nich.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta i słodkie. Egoistka. :d


W końcu mówi się, że dokuczanie ludziom to sama słodycz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zawsze. ;d Ludzie lubią być chamscy, od tak. ;p Nie rozśmieszaj mnie. Kto lubi? Ja lubię tylko kłócić się z nauczycielami i wytykać im ich błędy. ;D


Niestety, albo stety, większości to nie wychodzi i ta cała ich chamskość pojawia się jedynie w chwilach bezradności i nie ma żadnej mocy, ponieważ tą drugą stronę tylko to rozśmieszy (:

Ja lubiłem :ninja:
Oho, przypomina mi się liceum i kłótnie z nauczycielem angielskiego na temat tego jak wypowiadać niektóre słowa :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko się zmienia i wszystko jest w ruchu, a ludzie także podlegają zmianą. Życie wymusza na nas pewne zmiany chociażby poprzez doświadczenia, nie koniecznie przez słowa. ;) Nie ma osoby, która jest constans.


To nie są zmiany, a jedynie odchyły od normy i modyfikacje własnych przekonań mieszczące się w spektrum pierwotnego kierunku myślenia (:
Jesteśmy ciągle tacy sami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bycie wiecznie młoda może się znudzić, ale wyglądać zawsze młodo to bym chciała. ;d Nawet w wieku 60 lat skupiać na sobie wzrok młodzieńców.


Natura wampira daje o sobie znać :ninja:
I jak ambicja :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy nie dotykałam to nie wiem. ;D Od czego to zależy? :> Ciężko zasnąć w pełnie. Niech występują gdzie chcą, byle nie w centralnej Polsce. :P


Ja też i nie chciałbym dotknąć :D
Od wrażliwości człowieka na zmiany w naturze, to tak powierzchownie, ale głównie o to się rozchodzi (;

Egoistka :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, niestety każdy skupia się na czym innym. ;> Dziś dobra pogoda. Trochę słońca i wiatru. Jesień najlepsza.


Nie każdy (;
Cóż to tylko ich problem, nie Twój.

Niedziela minęła chłodno, a dziś jest identyczna pogoda - takie lato to ja lubię :D

Zgadzam się z tym, jesień to najlepsza pora roku - przyjemny chłodek, mało ludzi w parkach, żyć nie umierać :D
odwieczna
odwieczna
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tych to ja akurat nie lubię :D Przeważnie nic ciekawego nie ma


Psychoza, Casablanca. :zakochany:
Eh.
Dziś na Ale Kino było 'Celebrity' Allena - czarno biały. ;d
Dziś też o 1.00 na TVP Kultura dokument na TVP Kultura Ostatnia Wieczerza'. Strasznie stary, ale warto obejrzeć.
W tym tygodniu też, chyba czwartek 'Skazany na Bluesa', ale to już każdy oglądał. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: I bardzo dobrze, mają mniejsze zainteresowanie wśród 'normalnych' ludzi O, to coś nowego (;

Taka umiejętność patrzenia. ;)
Sądzę, że introwertycy rozmawiając z kimś wiedzą doskonale co powie ktoś za chwilę, o co zapyta i jaka będzie jego reakcja. ;D
Lubią po prostu obserwować.
Przynajmniej mi się tak wydaje. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A tam od razu maskowanie, tonący chwyta się brzytwy, jeżeli wszystko zaczyna tracić sens, to wiara oraz przeznaczenie potrafią pomóc w dalszym życiu. Co z tego, że ktoś jedynie siebie okłamuję - robimy to na każdym kroku, niech przynajmniej będzie z tego jakiś pożytek (: To wszystko jest w Twojej głowie, Ty wiesz jak to odróżnić


I w mojej głowie niestety nie ma przeznaczenia. Wiara, owszem jest dla mnie ciągła i jeśli nawet się nie uda, nie będzie tak, jak chcieliśmy, nadal pozostanie wiara na lepsze jutro. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A kto lubi (;

Ten kto rozpoczyna kłótnię o byle co? ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Celnie, bardzo celnie. Masz zadatki na snajpera

Kojarzę. Łącze fakty. :ziober2:

'Łowca bekasów' - może być. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej wystrzegać się wszystkich ludzi, wtedy szanse na spotkanie tego niewłaściwego maleją do zera (: Ja w moim nawet śpię


To chyba wolę spotkać tego niewłaściwego niż nikogooo. :ninja:

Wygodnie? ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Też nigdy nie rozumiałem tego fenomenu Buki, dopiero tutaj na forum dowiedziałem się, że jest ona straszna i sporo osób bało się jej w dzieciństwie (;

Już Włóczykij był bardziej przerażający. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Boisz się? Mam nosa do ludzi (:

Ty powinieneś. ;D

Aż taka przewidująca jestem? ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Serialami zainteresowałem się całkiem niedawno, całe życie czytam :D To wcale nie jest męskie kino, pewnie jacyś ignoranci tak powiedzieli. Rambo to jest przykład męskiego kina Z tych wymienionych to bardzo lubię Amelię i Regulamin zabijania (: A o pozostałych filmach słyszałem same dobry rzeczy, może kiedyś obejrzę parę z nich.


Zawsze myślałam, że mało jest fajnych seriali, bo znałam tylko Modę na Sukces. Nie rozumiałam wtedy ludzkiej mentalności zamkniętej w problematyce serialu telewizyjnego. ;>

Rambo też lubię. :ninja:

Nie oglądałeś nic Lyncha? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: W końcu mówi się, że dokuczanie ludziom to sama słodycz :D

Jedynie dla dokuczającegoo, a co jak ktoś zaczyna dokuczać Tobie? ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubiłem Oho, przypomina mi się liceum i kłótnie z nauczycielem angielskiego na temat tego jak wypowiadać niektóre słowa :D

Kujonem byłeś! :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: To nie są zmiany, a jedynie odchyły od normy i modyfikacje własnych przekonań mieszczące się w spektrum pierwotnego kierunku myślenia (: Jesteśmy ciągle tacy sami.

Niemożliwością to jest. ;)
Przecież trochę inaczej myślimy, zachowujemy się w pewnych sytuacjach w wieku 15, 35, 60 lat. ;) Taki jest efekt zarówno doświadczenia życiowego jak i naszego otoczenia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Natura wampira daje o sobie znać I jak ambicja

Owszem. Mam też tam samo lśniącą skórę jak Edward. ;D

Będzie tak. ;D
Nie konserwuje się pod toną makijażu.
Nigdy też nie farbowałam włosów nie byłam żywą reklamą tuszu do rzęs maybelline i podkładu z loreal. To robi swoje. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też i nie chciałbym dotknąć :D Od wrażliwości człowieka na zmiany w naturze, to tak powierzchownie, ale głównie o to się rozchodzi (; Egoistka :D


Czy to bezpieczne? :ninja: ;D
Oh i musiało na mnie paść.

Nie lubię w domu siedzieć. ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie każdy (; Cóż to tylko ich problem, nie Twój. Niedziela minęła chłodno, a dziś jest identyczna pogoda - takie lato to ja lubię :D Zgadzam się z tym, jesień to najlepsza pora roku - przyjemny chłodek, mało ludzi w parkach, żyć nie umierać :D

Czasem i mój. :>

Taka pogoda może być do 18!
Idealna.

To jedynie jeśli chodzi o pogodę. ;)
Prócz tego, magiczna to pora. Wszystko jest takie inne, wtedy nawet herbata bardziej rozgrzewa, rozmowy zostawiają trwalsze piętno a książka lepiej pachnie i smakuje.
Ichabod
Ichabod
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Psychoza, Casablanca. Eh. Dziś na Ale Kino było 'Celebrity' Allena - czarno biały. ;d Dziś też o 1.00 na TVP Kultura dokument na TVP Kultura Ostatnia Wieczerza'. Strasznie stary, ale warto obejrzeć. W tym tygodniu też, chyba czwartek 'Skazany na Bluesa', ale to już każdy oglądał. ;)


Psychozę lubię, jednak książka - jak zawsze - lepsza (:

Tak z ciekawości, o której dziś położyłaś się spać? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Taka umiejętność patrzenia. ;) Sądzę, że introwertycy rozmawiając z kimś wiedzą doskonale co powie ktoś za chwilę, o co zapyta i jaka będzie jego reakcja. ;D Lubią po prostu obserwować. Przynajmniej mi się tak wydaje. ;)


Nie wydaje się Tobie, taka jest prawda o introwertykach. Czas, którzy inni poświęcają na rozmawianie oni przeznaczają na obserwacje, tak że gdy już dojdzie do rozmowy są wstanie przewidzieć 'ruchy przeciwnika' (:

Konto usunięte
Konto usunięte: I w mojej głowie niestety nie ma przeznaczenia. Wiara, owszem jest dla mnie ciągła i jeśli nawet się nie uda, nie będzie tak, jak chcieliśmy, nadal pozostanie wiara na lepsze jutro. ;)


Każdy żyje tak, jak mu się podoba - nic w tym złego, ani dobrego (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ten kto rozpoczyna kłótnię o byle co? ;d


Touche :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kojarzę. Łącze fakty. 'Łowca bekasów' - może być. ;D


Mówię, rasowy snajper :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: To chyba wolę spotkać tego niewłaściwego niż nikogooo. Wygodnie? ;D


I później narzekać :ninja:

Bardzo, przynajmniej nie miewam koszmarów. Normalnych snów zresztą też ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Już Włóczykij był bardziej przerażający.


On był fajny, typ samotnika :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ty powinieneś. ;D Aż taka przewidująca jestem? ;D


Ja się niczego nie boję! :kv3:

Nie, to ja się znam na ludziach (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze myślałam, że mało jest fajnych seriali, bo znałam tylko Modę na Sukces. Nie rozumiałam wtedy ludzkiej mentalności zamkniętej w problematyce serialu telewizyjnego. ;> Rambo też lubię. Nie oglądałeś nic Lyncha? ;>


Ponieważ dawniej te ciekawe i dobre seriale nie były nadawane w polskiej telewizji. Dominowały amerykańskie bezsensowne tasiemce w stylu Mody na sukces oraz telenowele brazylijskie (;

Oho, którą część najbardziej? :d

Jedynie Miasteczko Twin Peaks i Diunę oglądałem (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jedynie dla dokuczającegoo, a co jak ktoś zaczyna dokuczać Tobie? ;D


Mi nikt nie dokucza, nie daję ludziom ku temu żadnych powodów, a nawet jeśli ktoś to robi, to nie jest wstanie mnie niczym zaskoczyć, więc :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kujonem byłeś!


Byłem i jestem leniwcem :rotfl:
Szkołę traktowałem jako obowiązek, a nauka sama mi wchodziła (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Niemożliwością to jest. ;) Przecież trochę inaczej myślimy, zachowujemy się w pewnych sytuacjach w wieku 15, 35, 60 lat. ;) Taki jest efekt zarówno doświadczenia życiowego jak i naszego otoczenia.


Ewoluujemy, a nie zmieniamy się (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem. Mam też tam samo lśniącą skórę jak Edward. ;D Będzie tak. ;D Nie konserwuje się pod toną makijażu. Nigdy też nie farbowałam włosów nie byłam żywą reklamą tuszu do rzęs maybelline i podkładu z loreal. To robi swoje.


Za dużo mleczka :rotfl:

To bardzo dobrze, jesteś ewenementem wśród chodzących masek teatralnych, które bardziej straszą niż się podobają (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to bezpieczne? ;D Oh i musiało na mnie paść. Nie lubię w domu siedzieć. ;P


Nie wiem, jeszcze nie słyszałem niczyjej relacji :ziober2:
To się nazywa pech :D

Dom to jest najbezpieczniejsze miejsce :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Czasem i mój. :> Taka pogoda może być do 18! Idealna. To jedynie jeśli chodzi o pogodę. ;) Prócz tego, magiczna to pora. Wszystko jest takie inne, wtedy nawet herbata bardziej rozgrzewa, rozmowy zostawiają trwalsze piętno a książka lepiej pachnie i smakuje.


Tylko czasem (;

Dziś już jest bardziej chłodno, ale też przyjemnie.

Oho, jak poetycko to zabrzmiało :D
odwieczna
odwieczna
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Psychozę lubię, jednak książka - jak zawsze - lepsza (: Tak z ciekawości, o której dziś położyłaś się spać?


Czemu ja tego nie czytałam. :ninja:

Jakoś tak przed 3. Dobra godzina. :D

Dziś Przebudzenie na Polsacie o 20:05, a potem można przełączyć na Słodkiego Drania Allena - TVP 2. 23:20.
:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wydaje się Tobie, taka jest prawda o introwertykach. Czas, którzy inni poświęcają na rozmawianie oni przeznaczają na obserwacje, tak że gdy już dojdzie do rozmowy są wstanie przewidzieć 'ruchy przeciwnika' (:

Czyli podczas rozmowy ekstrawertyk szans nie ma. ;D
To duży plus introwertyka, że potrafisz też dobierać słowa, pytania i odpowiedzi tak, by usłyszeć to co chcesz słyszeć. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: I później narzekać Bardzo, przynajmniej nie miewam koszmarów. Normalnych snów zresztą też ;d

I tak narzekamy. ;)
To umiemy najlepiej. Narzekać i narzekać. Może powinniśmy zakasać rękawy i pracować ciężko nad zmianami ku lepszemu.

Ja mam, ale jak wstaje zawsze zapominam.
Lubię śnić. Odbierasz sobie przyjemność. ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: On był fajny, typ samotnika

Ta i ciekawe co robił sam w tym namiocie. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się niczego nie boję! Nie, to ja się znam na ludziach (:

Zacznij! ;D

Zresztą to było do przewidzenia, że o niego chodzi. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ponieważ dawniej te ciekawe i dobre seriale nie były nadawane w polskiej telewizji. Dominowały amerykańskie bezsensowne tasiemce w stylu Mody na sukces oraz telenowele brazylijskie (; Oho, którą część najbardziej? :d Jedynie Miasteczko Twin Peaks i Diunę oglądałem (:


Teraz też nie są. Wszystko z opóźnieniem. Eh.

Pierwsza Krew. ;d

Miasteczko to jeszcze przed wakacjami na tvn7 leciało. :zakochany:
Diunę oglądałam raz. Chyba najmniej mi się podoba. ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Mi nikt nie dokucza, nie daję ludziom ku temu żadnych powodów, a nawet jeśli ktoś to robi, to nie jest wstanie mnie niczym zaskoczyć, więc


Od tak bez powodu. ;d
Mogęęę dokuczać? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłem i jestem leniwcem Szkołę traktowałem jako obowiązek, a nauka sama mi wchodziła (:

Bo szkoła to jest obowiązek który mało kto lubi. Zresztą kto lubi jakikolwiek obowiązki dlatego jestem zdziwiona, że Ty lubiłeś. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ewoluujemy, a nie zmieniamy się (:

A czy ewolucja to nie jest zmiana? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Za dużo mleczka To bardzo dobrze, jesteś ewenementem wśród chodzących masek teatralnych, które bardziej straszą niż się podobają (:

Olejku używam! ;d

Oh, będę się podobała! Mówiłam, no mówiłammm! :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem, jeszcze nie słyszałem niczyjej relacji To się nazywa pech :D Dom to jest najbezpieczniejsze miejsce :d


Ja czekam na relacje od Ciebie. ;d
:and:

Owszem, ale jak przyjemnie poza domem. ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko czasem (; Dziś już jest bardziej chłodno, ale też przyjemnie. Oho, jak poetycko to zabrzmiało :D

Wystarczająco. ;)

Burza jest, a ja Ci odpisuje. ;D

Myśl jest moją mocą a słowa są moją siłą. ;)
Lubię dopierać słowa, słówka, słóweczka. :ninja:
Ichabod
Ichabod
  28 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu ja tego nie czytałam. Jakoś tak przed 3. Dobra godzina. :D Dziś Przebudzenie na Polsacie o 20:05, a potem można przełączyć na Słodkiego Drania Allena - TVP 2. 23:20.


Nie czytałaś psychozy? :ninja:

Dobra? Wtedy to ja zwykle smacznie śpię :D

Przebudzenie to świetny film, De Niro - to nazwisko wystarcza (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli podczas rozmowy ekstrawertyk szans nie ma. ;D To duży plus introwertyka, że potrafisz też dobierać słowa, pytania i odpowiedzi tak, by usłyszeć to co chcesz słyszeć.


Ekstrawertyk nie rozmawia, on tańczy, skacze, wariuje i inne takie :rotfl:

To się nazywa manipulacja, tego nie warto stosować (:
Przynajmniej nie na bliskich.

Konto usunięte
Konto usunięte: I tak narzekamy. ;) To umiemy najlepiej. Narzekać i narzekać. Może powinniśmy zakasać rękawy i pracować ciężko nad zmianami ku lepszemu. Ja mam, ale jak wstaje zawsze zapominam. Lubię śnić. Odbierasz sobie przyjemność. ;d


A może lepiej po prostu narzekać, skoro nam to najlepiej wychodzi :ziober2:

Ja też zapominam, więc tak jakbym nie śnił :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta i ciekawe co robił sam w tym namiocie.


Nie chcę o tym myśleć :d

Konto usunięte
Konto usunięte: Zacznij! ;D Zresztą to było do przewidzenia, że o niego chodzi. :D


Nie! :D

Tłumaczysz się? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz też nie są. Wszystko z opóźnieniem. Eh. Pierwsza Krew. ;d Miasteczko to jeszcze przed wakacjami na tvn7 leciało. Diunę oglądałam raz. Chyba najmniej mi się podoba. ;>


Polska telewizja woli puszczać gnioty niż płacić komuś za licencję. W końcu nowe wille, samochody sporo kosztują.

Ja lubię najnowszą, stary Rambo jest najlepszy :d

Wolę ściągać seriale, przynajmniej nie muszę oglądać przeklętych reklam (:
Książka jest świetna, lepsza niż film.

Konto usunięte
Konto usunięte: Od tak bez powodu. ;d Mogęęę dokuczać?


Możesz spróbować :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo szkoła to jest obowiązek który mało kto lubi. Zresztą kto lubi jakikolwiek obowiązki dlatego jestem zdziwiona, że Ty lubiłeś.


Lubiłem szkołę jako miejsce, a nauka to co innego :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A czy ewolucja to nie jest zmiana? ;>


Zmiana oznacza inne spojrzenie na jakieś kwestie.
Ewolucja oznacza rozwinięcie pierwotnych przekonań (:

Konto usunięte
Konto usunięte: Olejku używam! ;d Oh, będę się podobała! Mówiłam, no mówiłammm!


Jestem ignorantem, jeżeli chodzi o te kwestie, więc nie będę się sprzeczać ;d

Oho, jakie samozadowolenie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja czekam na relacje od Ciebie. ;dOwszem, ale jak przyjemnie poza domem. ;d


Kocie futerko lepsze :D

Jak tak wolisz :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wystarczająco. ;) Burza jest, a ja Ci odpisuje. ;D Myśl jest moją mocą a słowa są moją siłą. ;) Lubię dopierać słowa, słówka, słóweczka.


(;

Jakie poświęcenie :ziober2:

Dobrze powiedziane, coś na miarę wyższości pióra nad mieczem (:
odwieczna
odwieczna
  29 lipca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie czytałaś psychozy? Dobra? Wtedy to ja zwykle smacznie śpię :D Przebudzenie to świetny film, De Niro - to nazwisko wystarcza (:


Nie.
Powinnam się chyba wstydzić. :ninja:

Smacznie można też spać od godziny 3. ;D

Po tym filmie mogę powiedzieć, że to geniusz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ekstrawertyk nie rozmawia, on tańczy, skacze, wariuje i inne takie To się nazywa manipulacja, tego nie warto stosować (: Przynajmniej nie na bliskich.

Lubię tańczyć. :ziober2:

Tak odbiegając trochę to ostatnio przeczytałam wielkąąąąą brednie na temat introwertyków. Są to niby osoby mało atrakcyjne fizycznie które zaszywają się w domach z własnym ja. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: A może lepiej po prostu narzekać, skoro nam to najlepiej wychodzi Ja też zapominam, więc tak jakbym nie śnił :D


A może lepiej marudzić, ale tak pozytywnieee. :D

Czasem uda się przecież coś zapamiętać. Najlepiej jakiś erotycznyy sen. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie chcę o tym myśleć :d

Ale i tak pomyślałeś.. o tym co ja. :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie! :D Tłumaczysz się?


Phi!

Głośno myślę. :ziober2:
On mógłby być moim ojcem. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Polska telewizja woli puszczać gnioty niż płacić komuś za licencję. W końcu nowe wille, samochody sporo kosztują.

Przeżuć się na M jak Miłość. Fajny serial. :ziober2:
Nie ma reklam!

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja lubię najnowszą, stary Rambo jest najlepszy :d

To która w końcu najlepsza? ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę ściągać seriale, przynajmniej nie muszę oglądać przeklętych reklam (: Książka jest świetna, lepsza niż film.

Z czego ściągasz? ;>
Też nie czytałam. Film mi się nie podobał. ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz spróbować

Jak znajdę Twój najczulszyyyy punkt. ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubiłem szkołę jako miejsce, a nauka to co innego

W mojej dziwne pachnie. :ninja:
Szkoła jedynie z nauką mi się kojarzy. A co za tym idzie ciągłe liczeniee. Rachunkowość, ekonomia, statystyka. :and:

Do szkoły nie da się lubić chodzić. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Zmiana oznacza inne spojrzenie na jakieś kwestie. Ewolucja oznacza rozwinięcie pierwotnych przekonań (:

Więc tu zachodzi zmiana i tu.
Więc się zmieniamy! :ziober2:
Życie polega na ciągłych zmianach.
Ideałem człowieczeństwa jest dążyć do zmiany samego siebie. Rodzimy się, dojrzewamy i starzejemy się.

"Miłość trwa wiecznie, to tylko ludzie się zmieniają!' - Paulo Coelho :ziober2:
No muszę się z nim zgodzić, przynajmniej z tą częścią po przecinku. ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem ignorantem, jeżeli chodzi o te kwestie, więc nie będę się sprzeczać ;d Oho, jakie samozadowolenie


Mężczyzna. To wszystko tłumaczy, rozumiemmm. :ziober2:

Ehe. :D
Trzeba umieć doceniać siebie. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kocie futerko lepsze :D Jak tak wolisz



Ty nie lubisz? ;>

Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie poświęcenie Dobrze powiedziane, coś na miarę wyższości pióra nad mieczem (:


Doceń! :ziober2:

Coś w ten deseń, bo całymi dniami, godzinami mogłabym się nimi 'bawić'.. i ciągle gnieść palcami płytki klawiatury, obracać myśli, mielić ją na żarnach półkul mózgowych, a potem wyciskać litery, układając je dowolnie niczym w grze w Scrabble.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.